IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3101  
Стар 5th February 2012, 09:17
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

И аз се прехвърлям тук, за да не спамим в пипската тема.

Нелс и Мисссс, не разбрах вие двете изцяло или частично подмускулно сте?
  #3102  
Стар 5th February 2012, 11:02
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението
Нелс, имам въпросче към теб
Прави ми впечатление, че масово жените с анатомични МакГан са с МХ..
Бижу, ти не си сложен случай, при теб не е толкова трудно да се избере имплант, може би имаш избор за профили и проекция, просто кажи на доктора какво искаш да постигнеш.
При птозата е важно да се измери всичко и няма голям избор, не може пациента да си ги "предпише" сам.
А аз имам впечатления, че Стоянов слага най-често MF.

Еми, аз съм подребрено А ти изцяло ли си ?
То вече тотално се обърках ! Уж не може повече от 300 сс да се слагат под мускула, пък някои са с по 500 сс и те под мускула. Може ли последно или не може ?!

На мен Тепавичарова не ми е казвала израза "изцяло подмускулно", но тя си държи на подмускулното, не съм я чувала да употребява "частично". Пък и нямаше да отказва големи кубици (освен напоследък) ако ги слагаше частично.
  #3103  
Стар 5th February 2012, 11:33
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Миссс, съвсем сериозен е въпросът ми. Опитвам се да проумея защо с едни и същи импланти, ние с теб имаме коренно различен резултат. Да, знам, че изходното положение е важно, но все пак аз гледам разликата предимно в позицията на самия имплант. Аз съм частично под мускула. В началото, първите 4-5 месеца, при мен имплантите се очертаваха отгоре, както при теб, но постепенно с времето се смъкнаха и сега изглеждат коренно различно от това което бяха в началото. Аз и затова все ти повтарях да имаш търпение, че и твоите ще се смъкнат. Та по пътя на логиката, ако не са позиционирани по-високо (което имайки предвид опита на Тепивичарова ми е трудно да проумея, но знам, че безгрешни хора няма!), то тогава по-високият стоеж при теб може да се дължи на факта, че са поставени изцяло под мускула и така няма накъде да се смъкнат, тъй като и отдолу има мускул, който не позволява да слизат надолу. Разсъждавам си, нали така?
От всичко което съм изчела знам, че при неголяма птоза се препоръчва частично подмускулно, за да се избегне последващо обиране на кожа. Така импланта слиза с времето надолу и опъва увисналата жлеза, но пак повтарям, при сравнително лека форма на птоза. При силно изразена птоза обирането е неминуемо. Ти няма как да си имала голяма птоза, след като казваш, че при теб всичко е било само кожа.
  #3104  
Стар 5th February 2012, 12:06
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението
Нелс, имам въпросче към теб
Четох в ПИП-ската тема, че не си доволна от резултата..та да питам дали Стоянов настоя за FX имплант? Той прецени, че предвид птозата, това е оптималния вариант, като е имал предвид и обирането след 6 месеца или ти избра м/у предложени варианти от него?

А за да се получи пълна в долната част гърда, с плавен преход в горната част, МХ дали ще е ОК или трябва да е LX? Прави ми впечатление, че масово жените с анатомични МакГан са с МХ..
Не, не не!! Не казвам в никакъв случай, че не съм доволна! Особено за избора на имплант - F идва от факта, че ми е напълно празно деколтето и съм висока(т.е. торса ми е дълъг) - за това предложи максимална височина на импланта - за да се очертае секси деколте без да се налага самия стоеж на импланта да е по-високо. Дано съм го обяснила добре..
X(екстра пълната проекция) вече е заради птозата.
Казвам пак - със сутиен гърдите са страхотни, уникални... но на голо стоят изкуствено все още(все пак нямам месец) именно заради резкия преход от ребра към имплант. Точно това, което вади очите на Мисссс. Това съчетано с един нисък стоеж на ареолите (при мен) създава визуално впечатление, че са високо разположени.. Обаче аз спирам да пищя - мога да дам окончателно мнение чак след 7-8 месеца, когато мине повдигането и се наместят окончателно. За сега съм доволна! Нямам усложнения, разрезите зарастват добре, симетрични са, болките отшумяват. Щастлива съм.

Аз бих се доверила напълно на ИС за избор на имплант. Не съжелявам в никакъв случай. Наистина най-често слага MF, като че ли е универсалния имплант при лесен старт. А ти си такъв и може да може да си избираш между MF, MX, или кръгли... Мен тотално ме отряза за кръгли - не мога да си предствям каква гротеска щях да съм с кръгли, ако сега анатомичните ми идват с рязък преход..
Според мен при лесен старт може да се играе с проекцията(това е втората буквичка), но не ис височината - никой не познавам с L , може да са за много къс торс, но определено няма да има обем в горен полюс. Но това е според мен, мисля на глас...

Ем, аз също мисля, че съм напълно подмускулно. ИС навсякъде тръби, че той ги слага само изцяло подмускулно, за частично подмускулно въобще не е ставало въпрос. Това пише в епикризата: "...Чрез субмамарен достъп се достигна по остър начин до латералния ръб на мускулус пекторалис майор. Мускулът се отсепарира по предварително разчертан план, без да се нарушава целостта на косталната му глава..." Което на човешки език означава, че не е рязан, а отлепян, нали? Т.е. си е останал захванат към ребрата в долната си част? Не разбирам много, но по-скоро очаквам да се развият нещата при мен като при Миссс, отколкото като при теб....
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.

Последно редактирано от Нелка : 5th February 2012 на 12:14
  #3105  
Стар 5th February 2012, 12:27
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Моля да ми обърнете внимание !!!

След 5 седмици,снощи имах болки ,по силни режещи в разрезите.
Тази сутрин видях,че левия разрез от края,където започва хематома е силно зачервен и уголемен,подут.....От дясната хематома не ме боли така,да кажем почти не,...
Инфекция??? Какво е според вас ????
  #3106  
Стар 5th February 2012, 12:29
momina sylza momina sylza не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 3
Smile

здравеите искам да попитам имали някои тук които да се е оперирал при Живко Кьнев защтото аз мисля да се оперирам при него увеличаване на бюста под мусколно но не сьм сигурна дали е добьр не сьм сьгласна с него за 400 кубика искам малко повече незнам какво решение да взема
  #3107  
Стар 5th February 2012, 12:37
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джуфи Виж мнението
Моля да ми обърнете внимание !!!

След 5 седмици,снощи имах болки ,по силни режещи в разрезите.
Тази сутрин видях,че левия разрез от края,където започва хематома е силно зачервен и уголемен,подут.....От дясната хематома не ме боли така,да кажем почти не,...
Инфекция??? Какво е според вас ????
Джуфи, вдигни телефона и се обади на хирурга си! Няма значение, че е неделя. Става въпрос за един телефонен разговор. Обясни на него, само компетентно лице може да даде компетентен отговор. Ние тук може само да гадаем.

Според мен е малко късно за инфекция. Не се настройвай за най-лошото, но задължително говори с хирурга си.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #3108  
Стар 5th February 2012, 12:42
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

aaaaaaaaaaaa izliza gnoi i e otvoren razrezaaaa
  #3109  
Стар 5th February 2012, 12:53
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko Виж мнението
Разсъждавам си, нали така?
И аз така разсъждавам
Хабсолютно това си мисля, но си го държа за мен, че веднага се почва : "на мен ми казаха това, пък на мен онова"... и не ми се разправя кой какво чул и чел.
Обикновено, ако някой напише подобно нещо тук, останалите го тълкуват все едно им казва: "Пък вашите не са под мускула" и се почва едно спорене....мани
Достатъчно ми е да си го обяснявам за мене си !
Аз смятам, че една жена която е 175 см с подгръдна да кажем 80, има много по-голям мускул от жена 160 см, с подгръдна 70 и съответно побира по-голям имплант, така, че няма точно определен размер за който да се каже, че само той влиза под мускула изцяло ! Всичко е до индивидуални особености и анатомия.
Пък и моят мускул щом е слаб, явно е по-разтегателен и не е оказал съпротива, хахахах
Сега като се замисля, май избрах Тепавичарова заради това, че ги слага целите под мускула. Поне тук така пишеха постоянно. Май това наклони везните към нея ?!
Имам фобия от увисване, 15 г. се борих с нея и частичното подмускулно не ме устройва. Вероятно за кратък период щяха да ми изглеждат добре, но после щяха да ми увиснат много бързо. Такава ми е кожата и тъканите Всъщност, размерът изобщо не ми е бил и все още не ми е проблем, единствено птозата ме тормозеше. Дори ако имах достатъчно материал бих си направила само повдигане без импланти!

А иначе имах голямо увисване. Като родих циците ми се уголемиха десеторно изведнъж и кожата ми нямаше време да се разтяга постепенно. После рязко спрях да кърмя, отслабнах бързо и стана мрак.
Аз съм прецакана ви казвам, никогаШ не съм имала големи цици (освен тия 2 месеца), а се сдобих с големи кожи

Последно редактирано от миссссс 335 : 5th February 2012 на 13:08
  #3110  
Стар 5th February 2012, 12:54
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джуфи Виж мнението
aaaaaaaaaaaa izliza gnoi i e otvoren razrezaaaa
Джуфи, отиди до някой спешен център, който е отворен в неделя, да ти почистят мястото и да сложат някакъв антисептик. Чувала съм за такива случаи, не е гной. Ако беше гной щеше да те втриса с температура. Но задължително потърси лекар.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:41.