IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3111  
Стар 5th February 2012, 12:58
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джуфи Виж мнението
aaaaaaaaaaaa izliza gnoi i e otvoren razrezaaaa
Джуфи, звъни на лекаря, момиче !
  #3112  
Стар 5th February 2012, 13:03
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
- никой не познавам с L ,
Лъкито е с такива, но Ментор. Т.е. доста по-широки отколкото високи, нали това имаш предвид ?
  #3113  
Стар 5th February 2012, 13:14
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Лъкито е с такива, но Ментор. Т.е. доста по-широки отколкото високи, нали това имаш предвид ?
Да, това имам предвид. Ми то Лъкито е миньонче, за туй..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #3114  
Стар 5th February 2012, 14:09
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от momina sylza Виж мнението
здравеите искам да попитам имали някои тук които да се е оперирал при Живко Кьнев защтото аз мисля да се оперирам при него увеличаване на бюста под мусколно но не сьм сигурна дали е добьр не сьм сьгласна с него за 400 кубика искам малко повече незнам какво решение да взема
Има си цяла тема за Кънев. Чети !
То затова си има отделни теми, за да се намира необходимата информация.
Нали не очакваш всяка оперирана при него да ти разказва наново своите впечатления, след като вече ги е написала в конкретната тема!?

Аз преди да си избера лекар, изчетох всичко написано за тези за м/у които се колебаех. Няма нито един доктор за който да има само хубави отзиви, но пък има такива за които има много лоши мнения
Единственото "предимство" за което знам на Кънев е ниската цена, но понякога евтиното излиза скъпо !

Последно редактирано от миссссс 335 : 5th February 2012 на 14:16
  #3115  
Стар 5th February 2012, 14:30
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
А аз имам впечатления, че Стоянов слага най-често MF.
Да, моя грешка, техническа. Имах предвид MF и LF.
  #3116  
Стар 5th February 2012, 14:44
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джуфи Виж мнението
Моля да ми обърнете внимание !!!

След 5 седмици,снощи имах болки ,по силни режещи в разрезите.
Тази сутрин видях,че левия разрез от края,където започва хематома е силно зачервен и уголемен,подут.....От дясната хематома не ме боли така,да кажем почти не,...
Инфекция??? Какво е според вас ????
Знам че се е случвало и на други момичета, преди да е оперирам изчетох всичко във форума от край до край да съм наясно какво може да очаквам и знам че четох че и други момичета имаха този проблем. Сега ме е яд че доста от старите публикации някъде ми се загубиха, трябваше да си ги принтирам. Та наистина и да звъниш на доктора незнам какво ще ти каже по телефона, но послушай Нелс, отиди до най-близкия ти медицински център, защото тук не са проблем имплантите а просто възпалена рана и всеки доктор може да ти помогне. После да пишеш какво е станало.
  #3117  
Стар 5th February 2012, 14:54
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Такаааа, продължавайки да разсъждавам, стигам до следните изводи:
Изцяло подмускулно би трябвало да се прилага само при жени с малка или липсваща собствена жлеза. Защо? Защото, ако на една жена с по-голяма собствена жлеза импланта се закове високо чрез изцяло подмускулно позициониране, жлезата след време ще започне да увисва, а импланта ще си стои все така високо и гледката след някоя годинка ще бъде плачевна. Какви са вариантите за жени с по-голяма собствена жлеза - или надмускулно, което отново е кофти вариант, защото тогава освен тежестта на собствените й тъкани, и имплантите ще тежат на кожата и тя не би могла дълго да удържи на гравитацията. Или третият вариант- чрез частично подмускулно поставяне на имплантите, тогава имплантите и жлезата ще увисват сравнително едновременно, но все пак процеса ще бъде значително забавен, тъй като макар и частично, мускулът все пак оказва някаква съпротива на импланта да слиза прекалено бързо надолу.
Ако греша, поправете ме.
  #3118  
Стар 5th February 2012, 15:58
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джуфи Виж мнението
aaaaaaaaaaaa izliza gnoi i e otvoren razrezaaaa
Джуфи, какво ти казаха в спешния център или там както ги водят? А с твоя си док говори ли? Макар че той какво ли може да каже ...
  #3119  
Стар 5th February 2012, 16:10
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko Виж мнението
Такаааа, продължавайки да разсъждавам, стигам до следните изводи:
Изцяло подмускулно би трябвало да се прилага само при жени с малка или липсваща собствена жлеза. Защо? Защото, ако на една жена с по-голяма собствена жлеза импланта се закове високо чрез изцяло подмускулно позициониране, жлезата след време ще започне да увисва, а импланта ще си стои все така високо и гледката след някоя годинка ще бъде плачевна. Какви са вариантите за жени с по-голяма собствена жлеза - или надмускулно, което отново е кофти вариант, защото тогава освен тежестта на собствените й тъкани, и имплантите ще тежат на кожата и тя не би могла дълго да удържи на гравитацията. Или третият вариант- чрез частично подмускулно поставяне на имплантите, тогава имплантите и жлезата ще увисват сравнително едновременно, но все пак процеса ще бъде значително забавен, тъй като макар и частично, мускулът все пак оказва някаква съпротива на импланта да слиза прекалено бързо надолу.
Ако греша, поправете ме.
Това с увисването - на жлезата и импланта поотделно - никога не ми е било ясно. Предполагам че си права, но сигурно пак има разлики между отделните хора поради по-развити или не гръдни мускули, по-слаба съединителна тъкан и т.н. ...
  #3120  
Стар 5th February 2012, 19:30
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Мисс, специално съм питала Тепавичарова за подмускулното поставяне. Имплантът НИКОГА не е изцяло под мускула, една част от него (долната) не се държи от мускул. Това е, което ми каза, и което разбрах.
Каза ми също, че който твърди, че ги поставя изцяло под мускула, е откровен лъжец
__________________
Ordnung muss sein!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:12.