IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3131  
Стар 6th February 2012, 11:32
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Ето ме дирекно от визита от доктор...искам да ходя всеки ден при помощника му мммммм ))

Цитирам.:...идеална работа на хирурга,хематомите са савсем нормално явление за тази операция.Много рано съм започнала да ги мажа с крема за белези.Които омекотява кожата и съединителните тъкани.Много рано съм започнала да се разтягам.И докато съм се потяла като съм танцувала,е трябвало да имам марлички които да попиват веднага потта,А не като мене,чак като се прибера в къщи да се къпя и да почиствам..
Доктора ми го няма в Бг,но вси4ко което ми каза ,,Тук точно това ми направиха и дадоха за вкъщи..Сладура вика : отвори чантата и ми набута марли,дезинфиктанте и едно олио антибактериално...И питам,ама защо §...Защото съм карък .).Защото моя организъм е със слаба имуна система,и още държа вирусите и (зостера).
И сестрата на стажанта е със същия проблем...) Та седнахме и на приказка....Ама много са ти хубави ....И кво сега ...идва Сан Валентино...едно аперативче )

Da pod4ertaia 4e LuckY e izsialo prava ya drenajite....Kolkoto pove4e vreme stoiat tolkova po dobre.....

Последно редактирано от Джуфи : 6th February 2012 на 11:34
  #3132  
Стар 6th February 2012, 11:40
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Браво Джуфф!! ) Радвам се, че всичко е наред и си успокоена!
Наистина си почнала много от рано с активните дейности, не знаех, че си започнала с танците... Не мен ми казаха месец и половина до физическо натоварване, предполагам, че имат причини хората. А друсането влияе на течностите в организма.
Дай си пълен покой за още няколко седмици, ще имаш цял живот после да танцуваш!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #3133  
Стар 6th February 2012, 11:57
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Оф ще бъда малко по директна, Джуфи. тоя твой доктор е егати дървара. Да не можеш да се отпуснеш и проблем след проблем. Абсолютно не си виновна ти за нищо и нищо не си сгрешила и не си никакъв карък, просто попадна не при когото трябва, ако има грешка тя е абсолютно на доктора ти или поне аз така го виждам. Съжалявам ако обиждам някого. не бързай с кремовете за белези. Като попитах за това Стоянов, той направи една физиономия от сорта ма за какво са ти тия неща и ми каза че кремовете за белези да ги слагам след месец и половина като мина преди това на профилактичния преглед и белезите ми нямат никакви корички. Ако белезите все още зарастват и имат корички никакви кремове за белези.
Е те това е...имах корички и мазах......а не съм трябвало
Странно ми беше ,че един ден имам ,следващия не..А то било...че разреза си сълзял,докато не излезнело всичко което има останало...Че от къде да знам...аз почнах да си ги мацам,за да ми се скрият белезите по- бързо.Доктора ми каза ,да ги мажа,след като ми паднат коричките...А аз си мислех ,като ми паднат тези големите... И така съм го омекотила,че направо си текна )
Доктора ми е пич,наиситна..

Нелс това ми е работата...не моам да стоя със скръстени ръце..Даже вчера,веднага след като ходих в бърза помощ.Щото събота и неделя,тук само б.п. работи и болниците..отидох на един уоркшоп ,и се размазах ..Боли,тече,ама аз продължавам като герои ...И кво е имало е излезнало )

Последно редактирано от Джуфи : 6th February 2012 на 12:01
  #3134  
Стар 6th February 2012, 12:19
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Оф, чак на мен ми олекна, Джуфи! Пази се повече!

Размислих се и аз за изцяло подмускулното поставяне и увисването на самата жлеза. Ами, логично е, няма как да няма разминаване в степента на птозата. Импланта е фиксиран, мускулът се разтяга до едно известно време, след което импланта си се позиционира там, околко него има капсула и т.н., което предотвратява смъкването му по-надолу. А жлезата нищо не я придържа и е нормално да увисне с времето. И какво става тогава? Дабъл бабъл?
Леле, док ако знае какъв списък с въпроси съм си приготвила
  #3135  
Стар 6th February 2012, 12:43
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Бижу, моля те, като питаш на консултацията, това за увисването на жлезата, да ни кажеш отговора на Стоянов. И на мен ми е интересно.

ДжуфЕ, гледам, че си регната отдавна тук, как избра този доктор, по какви критерии ? За него нищо не пише или е много малко, но аз не съм го чела.
Имаш приятелки, които са се оперирали при него ли ?
Просто от любопитсво питам
Радвам се, че всичко е ОК с теб !

То с мазане и без мазане, май е все тая !
  #3136  
Стар 6th February 2012, 13:26
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Mисси ,аз съм рег. ама не съм влизала от тогава.До преди 3 седмици преди операцията ,и редовна след нея...)
Да имам познати оперирани от него.Повтарям,че е единствения в Бг които работи с английски превръзки със сребърни йони и не се налага пластика в повечето случаи..( при изгаряния )
Много е точен и прецизен..Един от малкото специалисти в Бг със стаж в чужбина..и в момента е,за това го няма в Бг.
Отзивчив,наи вече..Признавам си,не съм влизала да чета и избирам хирурга...Видях къде е стажувал и реших.
При разчертаването ,ми откри дефект на един кокал,при което уеднакви с другата гърда..За мен е профеионалист...Аз съм си кекавата....Успокои ме факта,днес..че и сестрата на стажанта е с имланти,,Италианка ,в Италия и на нея и се е отворил,и какво от това..На мен само краичето( глава на карфица ),не целия като при нея.
От големите карфици )

Последно редактирано от Джуфи : 6th February 2012 на 13:30
  #3137  
Стар 6th February 2012, 13:32
Alisha Alisha не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: София
Мнения: 18
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от emiko Виж мнението
virginia, при Тепавичарова.
Blagodaria ti Emiko! beshe mi se skapal kompa zatova chak sega se vkluchvam
  #3138  
Стар 6th February 2012, 13:58
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джуфи Виж мнението
Mисси ,аз съм рег. ама не съм влизала от тогава.До преди 3 седмици преди операцията ,и редовна след нея...)
Да имам познати оперирани от него.Повтарям,че е единствения в Бг които работи с английски превръзки със сребърни йони и не се налага пластика в повечето случаи..( при изгаряния )
Много е точен и прецизен..Един от малкото специалисти в Бг със стаж в чужбина..и в момента е,за това го няма в Бг.
Отзивчив,наи вече..Признавам си,не съм влизала да чета и избирам хирурга...Видях къде е стажувал и реших.
При разчертаването ,ми откри дефект на един кокал,при което уеднакви с другата гърда..За мен е профеионалист...Аз съм си кекавата....Успокои ме факта,днес..че и сестрата на стажанта е с имланти,,Италианка ,в Италия и на нея и се е отворил,и какво от това..На мен само краичето( глава на карфица ),не целия като при нея.
От големите карфици )
Благодаря !

Дано наистина е изпипал работата

Попитах, защото ми е съвсем неизвестен, не съм чела нито хубаво, нито лошо, просто нищо не знам за него и ми стана интересно, как си го открила.

Хм, това за лечението на изгаряния - ОК, но то няма общо с правенето на цици.
Сега веднага се сещам за Трайков, който също е спец. по изгаряния, шеф е на клиниката, много години беше в чужбина, ама Наталия вика, че за цици не става

Хиххих, викаш един кокал само, а ? Щот` не си била при Тепавичарова да видиш, к`во е да те изкарат крив ?!
Даже като лягах на операционната я чух да се провиква на анестезиолозите, които ми включваха разни неща: "Внимавайте, че е много крива" АХАХАХАХХАХАХАХХАХ напуши ме яко смях пак като се сетих

Последно редактирано от миссссс 335 : 6th February 2012 на 14:04
  #3139  
Стар 6th February 2012, 15:28
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Ми освен да ти пратя снимки да видиш))
хехехе
  #3140  
Стар 6th February 2012, 15:38
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джуфи Виж мнението
Ми освен да ти пратя снимки да видиш))
хехехе
Много са хубави, ДжуфЕ ! Само приятни емоции ти желая с тях !


Чеки ся да поровя с кви импланти си, че вече в главата ми сичко е компот и забравих
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:48.