IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1001  
Стар 29th January 2012, 17:37
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marilena9 Виж мнението
А това, че се стараем да угодим на партньора си. Вярно е. Но аз понякога се питам дали не съм прекалено егоистка. Събирам пари за операция, а защо не за нещо за семейството. И съм все на работа, работя допълнително, че нали трябват пари. А като се прибера у дома, съм толкова изморена, че само готвя и лягам да спя. така ги лишавам и от времето си...дали няма да съжалявам?
Не си егоистка. Трудно е човек да реализира мечтите си, но не е невъзможно. Лишаваш хората около теб от самата себе си и от грижите си към тях, но ... как пък ще се чувстваш, ако си около тях и заради това не можеш да осъществиш мечтата си? Няма ли да се чувстваш разочарована от близките си, от себе си? Не знам, аз бих се чувствала така. Все едно не съм аз. Да искам нещо, да знам че е възможно да стане (макар и трудно), но да се спирам сама (или да те спират), защото така няма да е удобно на всички. Не знам как е положението при теб, при мен - много съм благодарна на мъжа ми, че ме подкрепя почти във всичко. Може някой път да ми мрънка, че му е омръзнало да се занимава с това и онова, но все се разбираме някак си. Та да не би аз да стоя вкъщи с вързани ръце, постоянно нещо правя, няма време за филм или друго. Добре, че поне на работата си открадвам време за нета.
Отговори с цитат
  #1002  
Стар 29th January 2012, 20:50
Аватара на Лина
Лина Лина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 137
По подразбиране

Благодаря ви, момичета, че ви има. Истината е, че винаги съм се смятала за егоистка, но това не ме кара да се чувствам виновна. Но има и моменти, в които се замислям дали не прекалявам. А за операцията мисля всеки ден и няма да мирясам докато не стане. Макар и да знам, че има вероятност и да не получа каквото искам. Дано само попадна на правилния хирург. Все се колебая между двамата.
Отговори с цитат
  #1003  
Стар 29th January 2012, 20:54
Аватара на Лина
Лина Лина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 137
По подразбиране

А на markova и аз се кефя на отношенията й с бившия и със свекървата. Като ви чета историите и си мисля, че са си направо като в сериал.
Отговори с цитат
  #1004  
Стар 29th January 2012, 21:17
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marilena9 Виж мнението
Все се колебая между двамата.
Кои са "двамата" ? Никъде не си писала досега
Отговори с цитат
  #1005  
Стар 30th January 2012, 07:12
Аватара на Лина
Лина Лина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 137
По подразбиране

Дам...не съм. Стоянов и Заякова са. Но докато за Стоянов има подробна информация за всичко. Методът му, дето не режел мускула и изцяло подмускулно е, цените му са ясни, в сайта му има наистина много снимки, а и благодарение на момичетата от форума успях да видя и други; за Заякова обаче освен хубавите думи, които се казват, няма почти нищо; нито цените й има откъде да види човек, нито метода й ми е ясен, а и в сайта й има няколко снимки само, от които не мога да добия по-пълна представа, за това как изглеждат гърдите, направени от нея. Сигурно не съм права да разчитам толкова много на предварителна информация от нета, но именно за това някои от хирурзите, които в началото бяха в списъка ми, отпаднаха. Не знам дали с една консултация "на живо" бих могла да получа възможно повече информация за доктора. Макар че знам, че консултацията е много важна, за да "усетя", така да се каже, човека. Все пак предпочитам да имам възможно повече информация за доктора, това би ми дало някакво чувство за сигурност. Макар че знам, че самата операция си е хвърляне в непознати води.

Последно редактирано от Лина : 30th January 2012 на 07:17
Отговори с цитат
  #1006  
Стар 30th January 2012, 07:28
Аватара на Лина
Лина Лина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 137
По подразбиране

Освен това вече съм ходила при един трети на консултация. Но много се разочаровах. През цялото време усещането, което имах беше неприятно. Зададох му няколко въпроса от рода на: ами ако гърдите ми станат криви или имам някакво усложнение после?, а той каза 'и какво от това? голяма работа." Знам че се шегуваше, но честно казано очаквах да чуя друго, нещо от рода на "Това се случва рядко. Няма страшно, ще го оправим..."или нещо подобно. Но както и да е. Сега като че малко ме е страх даже, да не се разочаровам пак като отида при друг на консултация. То не че ще тръгна още утре де. Ама поне да се постопли малко и да имам възможност да взема отпуск.
Отговори с цитат
  #1007  
Стар 30th January 2012, 08:51
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Марилена а твоя старт в момента какъв е, какво е състоянието на гърдите ти, Имаш ли птоза, демек увисване?
Отговори с цитат
  #1008  
Стар 30th January 2012, 09:50
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marilena9 Виж мнението
за Заякова обаче освен хубавите думи, които се казват, няма почти нищо;
Почти нищо, освен че повечето й пациентки са възхитени. Съгласна съм.
Най-добрата ми приятелка се прави при Заякова, имаше асиметрия, сега са перфектни. И аз бях чувала за НЕрязането на мускула при Стоянов, но мен ме боля адски, а приятелката ми - изобщо. ) Ако изобщо болката те притеснява, тя си зависи от теб, не от хирурга.
Аз ходих на консултация при Заякова, но максимума, който ми предложи беше 290сс. Стоянов ми сложи 450сс и пак се стопиха кубиците. Ако бях се съгласила на 290 сега щях да съм в адската депресия.. Освен консултацията мина мн добре, жената обяснава перфектно, вдъхва ти доверие и е мн мила. Но аз не я усетих като моя хирург. За разлика - Стоянов претупва, не обяснява много много, но аз си знаех, че е той.

Преди да избереш хирург трябва да си дадеш сметка какво е изходното ти положение, какви са очакванията ти за форма и размер. Защото всеки хирург си има почерк/стил.

Защо си изключила Тепавичарова?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1009  
Стар 30th January 2012, 15:01
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marilena9 Виж мнението
Сигурно не съм права да разчитам толкова много на предварителна информация от нета, но именно за това някои от хирурзите, които в началото бяха в списъка ми, отпаднаха.
Според мен е много добре, че търсиш информация тук.
Иначе трябва да застанеш пред някоя клиника и да причакваш оперираните за да ги разпитваш Или пък да отидеш при най-близкия хирург и да разчиташ на късмет, че ще е най-подходящият за теб !
Аз имам много познати, които направо ме втрещяват - нито си знаят марката на имплантите, нито модела, някои дори не знаят дали са оперирани под или над мускула. Изтърсват примерно тъпата фраза: " аз съм с мерцедеса на силикона, доктора така ми каза" и аз онемявам от учтивост, щото не ми е удобно да се смея (по-точната дума е присмивам)

Важно е да прочетеш много впечатления за колкото се може повече хирурзи и да си направиш сама изводите и списъка с тези при които би се оперирала, тогава вече консултацията ще ти помогне за правилния избор.

Ххихи, аз мъй съм ветеран в таА област, четох тАман пет години докЪт си избера хирурга Сама си избрах Тепавичарова и не съжалявам, сигурна съм, че най-доброто, което можеше да се направи в моя случай, тя го направи !

Упреците за жени които търсят информация в нета, обикновенно се отнасят за мнения от рода :" iskam da si sloja silikon koi e nai-dobria hirurg v balgaria, kajete barzo, 4e na moreto iskam da se peka po cici " ...и морето е да кажем след 20 дни

Мен пък, точно информацията тук, категорично ме отказа от Заякова ! Разбрах, че е много мила и готина, но резултатите и, особено след 1-2 г. хич не ми харесват. Това се отнася за случаите с труден първоначален старт и си е лично мое мнение, надявам се да нямам сега разправии с нейните фенки !

П.П. Имам предвид точно определена потребителка, забравих и сега ника, но скоро писа момичето. Имплантите и били поставени под мускула и после сами минали над него !

Последно редактирано от миссссс 335 : 30th January 2012 на 15:56
Отговори с цитат
  #1010  
Стар 30th January 2012, 15:48
Аватара на Лина
Лина Лина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 137
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
Марилена а твоя старт в момента какъв е, какво е състоянието на гърдите ти, Имаш ли птоза, демек увисване?
Ха! Та то при мене няма и какво да увисне.
И, Nells, как си права за почеркаа. Но дали някога ще съм наясно с това кой доктор какви ги прави...А за Тепавичарова, не че окончателно съм я изключила, но трябваше да сведа избора до двама, а останах с впечатление, че едва ли не, е възможно да ме оперира някой друг вместо нея, я синът й, я някой студент...А я кажете тогава кой от тях се справя добре според вас с нулев старт. И защо, миссссс, не харесваш творенията на Заякова след година-две? Какво имаш предвид, че са много слезли надолу ли?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:44.