IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 18th March 2011, 13:36
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Ми де да знам защо да е злоба,честно.
Обяснете му на момичето де, не го оставяйте така в невидение. То иска подробно разяснение, щото така като си спестявате дългите обяснения и то милото не може да ви разбере
Постарай се повече,както другите правят
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #52  
Стар 18th March 2011, 13:40
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от milena79
-някакви суперлативи дрън-дрън щото била еди коя си,ама ти не си от тях беше първата,която се отзова за което ти БЛАГОДАРЯ и беше искрена
Милена, имам един въпрос...за мен ли говориш... или бъркам? Ето снимката ми:
http://media.snimka.bg/5625/017506065.jpg?r=0
Гуен, защо се унижаваш?

Всички, които те познаваме и на живо, знаем как изглеждаш, така че, който каквото иска да си говори.

И държа да отбележа, че си 100000 пъти по-хубава отколкото на тая снимка
Отговори с цитат
  #53  
Стар 18th March 2011, 13:41
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela

Извини ме,грешката е моя значи.Ми де да знам защо да е злоба,честно.Въпрос на вкус,тва мисля.
Аз не твърдя, че трябва всички да се харесваме, но е най-малкото невъзпитано да се дават такива определения без никой да ги е искал.

Отдалече си личи, че това е целенасочено с цел да клъвне въпросната "жена от персонала"

Това не е ли гадно и злобно или е мнение на мила и възпитана жена ?

Милена, цъкни една снимка да те видим теб колко си красива ?!
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #54  
Стар 18th March 2011, 13:45
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 077
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela

Извини ме,грешката е моя значи.Ми де да знам защо да е злоба,честно.Въпрос на вкус,тва мисля.
Аз не твърдя, че трябва всички да се харесваме, но е най-малкото невъзпитано да се дават такива определения без никой да ги е искал.

Отдалече си личи, че това е целенасочено с цел да клъвне въпросната "жена от персонала"

Това не е ли гадно и злобно или е мнение на мила и възпитана жена ?

Милена, цъкни една снимка да те видим теб колко си красива ?!
А представи си,че не й харесва това,което е видяла и се страхува да не се случи същото и на нея?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #55  
Стар 18th March 2011, 13:46
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko
Всички, които те познаваме и на живо, знаем как изглеждаш, така че, който каквото иска да си говори.

И държа да отбележа, че си 100000 пъти по-хубава отколкото на тая снимка
Абсолютно съм съгласна с Емико! Излишно е въобще да задаваш този въпрос
Отговори с цитат
  #56  
Стар 18th March 2011, 13:48
Аватара на liva
liva liva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: В.Търново
Мнения: 237
По подразбиране

абе,момичета,защо винаги като се появи някой нов го разфасовате,то било страшно да си потребител тук
Отговори с цитат
  #57  
Стар 18th March 2011, 13:48
Аватара на julijuli
julijuli julijuli не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: СОФИЯ
Мнения: 145
По подразбиране Re: КОГО ДА ИЗБЕРА ЗА СВОЙ ХИРУРГ-ГЕОРГИЕВ,СТОЯНОВ,ЕНЧЕВ?

Цитирай:
Първоначално написано от milena79
Здравейте,съвсем нова съм тук,предстои ми мамопластика,но въпросът с избора на доктор така и не мога да го РАЗРЕША,извинете ме,ако за повечето тази тема че е скучна ,банална.....но наистина изчетох в пресата ,а и тук разнообразни мнения,но повечето си мисля че не са толкова актуални.....в повечето случаи сте въздържани или лаконични,а имам нужда точно от вашите мнения-трябва да взема правилното решение-ще съм ви БЛАГОДАРНА ДА СТЕ ИСКРЕНИ В ИЗКАЗВАНИЯТА СИ-без значение дали са позитивни или негативни,знам че се притеснявате да похвалите доктора си,за да не прозвучи като реклама,а освен това се въздържате да се оплачете от някого,за да не засегнете въпросния доктор-но все пак,НЕКА БЪДЕМ ПО-ОТКРОВЕНИ И ДИРЕКТНИ,НЕКА НЕ ПРЕМЪЛЧАВАТЕ ФАКТИ.....така си мисля,че все един от тримата ще излезе на преден план БЛАГОДАРЯ ВИ И ЩЕ ОЧАКВАМ ДА СЕ ВКЛЮЧИТЕ
По въпроса за избор на хирург-ами твърде е отговорно да препоръчвам или да възхвалявам някой от докторите,аз ЛИЧНО мога да споделя,че до момента съм много доволна от резултата,оперирана съм на 09.02.т.г.,все още е рано може би,но не съжалявам че избрах д-р Стоянов,така че-МОЕТО мнение по ТЕМАТА ТИ е това,незнам как си го възприела,УСПЕХ
__________________
325cc подмускулно Мc Ghan MX410 анатомични д-р Стоянов
Отговори с цитат
  #58  
Стар 18th March 2011, 13:53
Аватара на milena69
milena69 milena69 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 161
По подразбиране Re: КОГО ДА ИЗБЕРА ЗА СВОЙ ХИРУРГ-ГЕОРГИЕВ,СТОЯНОВ,ЕНЧЕВ?

Цитирай:
Първоначално написано от julijuli
Цитирай:
Първоначално написано от milena79
Здравейте,съвсем нова съм тук,предстои ми мамопластика,но въпросът с избора на доктор така и не мога да го РАЗРЕША,извинете ме,ако за повечето тази тема че е скучна ,банална.....но наистина изчетох в пресата ,а и тук разнообразни мнения,но повечето си мисля че не са толкова актуални.....в повечето случаи сте въздържани или лаконични,а имам нужда точно от вашите мнения-трябва да взема правилното решение-ще съм ви БЛАГОДАРНА ДА СТЕ ИСКРЕНИ В ИЗКАЗВАНИЯТА СИ-без значение дали са позитивни или негативни,знам че се притеснявате да похвалите доктора си,за да не прозвучи като реклама,а освен това се въздържате да се оплачете от някого,за да не засегнете въпросния доктор-но все пак,НЕКА БЪДЕМ ПО-ОТКРОВЕНИ И ДИРЕКТНИ,НЕКА НЕ ПРЕМЪЛЧАВАТЕ ФАКТИ.....така си мисля,че все един от тримата ще излезе на преден план БЛАГОДАРЯ ВИ И ЩЕ ОЧАКВАМ ДА СЕ ВКЛЮЧИТЕ
По въпроса за избор на хирург-ами твърде е отговорно да препоръчвам или да възхвалявам някой от докторите,аз ЛИЧНО мога да споделя,че до момента съм много доволна от резултата,оперирана съм на 09.02.т.г.,все още е рано може би,но не съжалявам че избрах д-р Стоянов,така че-МОЕТО мнение по ТЕМАТА ТИ е това,незнам как си го възприела,УСПЕХ
БЛАГОДАРЯ ТИ,Juli
Отговори с цитат
  #59  
Стар 18th March 2011, 13:53
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko
Гуен, защо се унижаваш?

Всички, които те познаваме и на живо, знаем как изглеждаш, така че, който каквото иска да си говори.
:
Еми, не се крия просто, не че се чувствам унижена...стоейки тук и четейки това се почувствах длъжна да отговоря нещо, защото виждам, че се цели спекулация с тези мнения; супер целенасочени са...
Без значение, съмнявам се "девойката" да ми отговори, така че...съжалявам ако съм й предизвикала някакви притеснения, не е било нарочно...А относно вида ми - не се притеснявам, че ня някого не съм харесала или съм го "изплашила" - в това отношение живея в мир със себе си от известно време, така че ... няма да се самоубивам сеа...
Отговори с цитат
  #60  
Стар 18th March 2011, 13:54
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liva33
абе,момичета,защо винаги като се появи някой нов го разфасовате,то било страшно да си потребител тук
Защото са тънкообидни и не приемат друго мнение различно от тяхното
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КОГОДАИЗБЕРАЗАСВОЙХИРУРГГЕОРГИЕВСТОЯНОВЕНЧЕВ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:32.