IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #721  
Стар 24th July 2007, 16:38
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

това че към настоящия момент не съм писала активно както до сега значи ли че съм се изнесла "тихомълком"?! Или аз нещо не разбирам или така нареченото напускане е добре дошло за някои хора, както и да е Льофи си е в правото да прави каквото намери за добре..винаги има и симпатични и антипатични
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
  #722  
Стар 24th July 2007, 16:40
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Защо говориш така? Никoй нищо не е напускал, хората решиха да престанат със спама, и логично го пренесоха в друг форум. Вече нищо не разбирам, нали ти каза че обстановката във форума не ти харесва, че има много злоба? Момичетата си взеха поука, махнаха се. И решиха, че ще пишат само в специализираните раздели. И сега не пишат от няма една седмица, a ти веднага говориш за изнизване. Не е честно.
  #723  
Стар 24th July 2007, 16:40
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Не бих си позволил да проявя лично отношение, именно защото имам отговорността и задължението на модератор. Не мисля, че някъде съм те нападнал, обидил, критикувал и т.н.

Ако някъде, в някое от мненията ми забележиш такова нещо - моля пиши ми на лични и веднага ще се самомодерирам :P
  #724  
Стар 24th July 2007, 16:41
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Лиофи, извинявай, но ти сам писа в другия форум, че не искаш конфронтации, а на мен през цялото време ми се струва, че се опитваш да ни провокираш да излеем "огън и жупел" тука. На мен не ми е до титлата, а до отношението. Освен това не съм напуснала Тялото, просто няма да пиша когато нямам какво да кажа като съвет по някой от разделите. Сам разбираш, че няма смисъл да разводняваме смислените теми и да чатим в Говорилнята.
  #725  
Стар 24th July 2007, 16:47
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Лично отношение видях в отнемането на титлите на хората, които изброих и в оставянето на останалите.
Пак казвам, не ми е до титлата в никакъв случай. Просто правилата, ако ги има, би трябвало да важат за всички без изключение.
  #726  
Стар 24th July 2007, 16:48
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от verita
Освен това не съм напуснала Тялото, просто няма да пиша когато нямам какво да кажа като съвет по някой от разделите.
Цитирай:
Първоначално написано от katie
И решиха, че ще пишат само в специализираните раздели.
Цитирай:
Първоначално написано от invisible
това че към настоящия момент не съм писала активно както до сега значи ли че съм се изнесла "тихомълком"?!
Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
А това, че не пиша всеки ден, мисля, че е мое право
Приемам становищата ви. Но не разбирам при това положение как можете да настоявате на ранг от сорта на "кибик на форума" ?????
  #727  
Стар 24th July 2007, 16:50
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

А, знаеш ти коя титла да дадеш за пример...
  #728  
Стар 24th July 2007, 16:50
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

правилно довода ти е основателен! само не разбрах защо цитира точно този ранг, моя беше "най-толерантен" което с неписане се е променило или?Както и да е отношението ти е ясно, спирам да коментирам.
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
  #729  
Стар 24th July 2007, 16:59
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Извинете, но направо ми се струва свръхнагло и именно нетолерантно да търсите някакви права тук при условие, че каните всички потребители в новия си форум, нападайки точно Льофи.
Цитирам съобщението, с което аз бях поканена в новия форум:

Цитирай:
Здравей,тъй като се появиха противоречия между Льофи и потребителите на този форум,Инви и Апо решиха да си направят свой собствен форум и ще ни е много приятно,ако решиш и ти да се присъединиш
Не ви ли е малко неудобно?!

Той даже много толерантно е реагирал, че даже и ви е пожелал успех в новия форум за моя голяма изненада. Аз на негово място ще съм доста по-категорична.
  #730  
Стар 24th July 2007, 17:01
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
как можете да настоявате на ранг от сорта на "кибик на форума" ?????
Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Пак казвам, не ми е до титлата в никакъв случай. Просто правилата, ако ги има, би трябвало да важат за всички без изключение.
П.п. Май месец бях в България един месец и в този период почти не съм писала. Тогава Пимпин не реши, че е време да ми отнеме титлата, въпреки, че доста дълго ме нямаше. Интересно ти как заключи, че повече няма да пиша, след като 10 дни не съм писала и след като всеки ден без изключение влизам поне по 20 пъти.
Както и да е, за трети път го казвам, ни титла ми трябва, ни модераторство, само моля те, не ме наказвай заради това, че пиша и в други форуми!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Съобщенияотадмина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:55.