IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th November 2009, 08:42
Аватара на Pepi25
Pepi25 Pepi25 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 125
По подразбиране Жената Вамп

Как я дефинирате? Много ми е любопитно и затова реших да пусна тема.Познавате ли такива жени?Вие определяте ли се за такава и какво значи това?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 17th November 2009, 11:31
Аватара на Reni_Reni
Reni_Reni Reni_Reni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 703
По подразбиране

Анджелина Джоли е такава според мен.
__________________
"Истинските мъже имат бъдеще, а истинските жени - минало." Оскар Уайлд
Отговори с цитат
  #3  
Стар 17th November 2009, 11:53
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Според мен, това би трябвало да е силно обсебваща жена, след срещата с която - човек да се чувства изсмукан както емоционално, така и физически! Жена - с огромно присъствие!

Със сигурност има и такива мъже. Като се разделиш с такъв човек, имаш чувството че си бил сред цунами. Аз за това казвам за такива хора - Има вятър в него! Не в смисъл че е вятърничав, а че носи полъх, минавайки край нас!

Така дефинирам аз, понятието - жена Вамп!

Нали не става въпрос за дефиниране на "енергиен вампир", което според мен е съвсем друго нещо!
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #4  
Стар 17th November 2009, 12:24
Аватара на Pepi25
Pepi25 Pepi25 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 125
По подразбиране

Жената вамп
Чувстваше се като шампанско разлято по тялото и. Искриците му проблясваха в очите и, повтаряйки: изпий ме, цяла, без остатък. Като молитва звучеше рефренът, бе нейният Бог. По чаршафите остана бурен отпечатък от телата им. Срещна я в бара на хотела. Розовите светлини хвърляха неясен отблясък в тъмното на очите й, вглеждаше се в тях през сумрака от три стола разстояние. Неуловим като сянка се движеше барманът между две мартинита и машината за лед. Професионалист. Подавайки му чашата дискретно промълви:
- От два дни е така. Чака ли някого, бяга ли от някой...
Не разбра какво дръпна вниманието му към нея. Може би скуката на командировката, може би липсата на по-свеж сюжет в малкия курортен град. Без да е красива, с бледо и замислено лице над тлееща цигара. Вниманието й бе толкова приковано в това да не прави нищо, че не усещаше погледа му. От време на време помръдваше чело, веждите й подскачаха като живи, водеше монолог със себе си. " Бягство след изневяра, следващ развод " или само двете. Или и трите. С разменени места. В крайна сметка, резултатът бе самотна жена в полунощ, в хотелски бар в който бяха единствени клиенти. Не се присламчи, не попречи на уединението й с тъпи намеци или предложения за почерпка. Остана в ролята на безмълвен наблюдател, чертаеше я с поглед и мислено наслагваше линиите й в съзнанието си. С малко повече въображение, би могла да мине дори за хубава. Да, дори вече я харесваше. Когато се наведе над чантата си, зърна извивката на гръдта й. Като да я усети в дланта си, твърда и чувствена под изпънатата материя на блузата. В лилавия сумрак долавяше ухание на слаб парфюм, цигари и осъществими желания; като покана му подействаха. По-еротично не можеше и да стане. Всъщност можеше. Стана и приближи решително, с ръка повдигна брадичката й. Тя го чакаше. Знаела е през цялото време, че е обект на интереса му. Насмешливо-ласкави, очите й го наблюдаваха и очакваха реакцията му. Беше го прочела. Знаеше го наизуст. Него, наблюдателят. Ловецът на човешки съдби, списвачът на истории. Непроницаемият, тайнственият, загадъчният. Сега седеше като истукан насреща й загубил вяра в сетивата си.
- Колко още ти трябваше за да ме заговориш - погледът й не опипваше, направо бръкна в душата му и я изкара цялата наяве. Рязко ръката й се стрелна, плъзна се по ризата, уви пръсти около възела на вратовръзката и го повлече. Пред погледа на бармана, по стълбите, в асансьора с дремещото пиколо. В апартамента й, в душния коридор, направо на мокета. Разкъса дрехите си на парчета, подивяла, гневна на живота, впи се в устните му. Така долепена го изпиваше - без чаша, без сламка, изсмукваше соковете му, плискаше се в тях и крещеше в екстаз...
- Е, ще кажеш ли нещо, или ще си мълчим - гласът й ли го изкара от вцепенението? - Какво, гола ли ме видя вече. С разкъсани дрехи, изпиваща те, жадна за плътта ти?
Смехът й ситно пробяга по наредения кристал на бара и отекна в огледалата зад него.
"Господи, побърквам се" отекваха звънтящите картини в главата му.
Щеше да стане страшно. Ако я бе заговорил.Не бе жена като другите, не, не!
Добре,че си затрая. Добре, че премълча желанията си. Макар тя да ги знаеше.
Сигурен беше.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 17th November 2009, 12:45
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Дай боже всеки му такава среща!
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #6  
Стар 28th November 2009, 19:54
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

мда,познавам такива жени.Много са силни,магнетични,оправят се с живота,могат да имат всеки мъж,но един вид сякаш не им дреме и ги третират като играчки.такива жени имат доста стабилна себеоценка за себе си,защото има за какво.
Доста са принципни,и въпреки ако някой силно ги пленява,не биха нарушили принципите си,ако същия ги отблъсква в дадено отношение.
Доста своенравни,за това им е трудно да се задържат с даден обект.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #7  
Стар 28th November 2009, 19:59
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

аз не познавам, ма подозирам, че във форума се подвизава една такава =)
Отговори с цитат
  #8  
Стар 28th November 2009, 20:00
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Armand
аз не познавам, ма подозирам, че във форума се подвизава една такава =)
Ми те са навсякъде...не само в един форум
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #9  
Стар 28th November 2009, 20:02
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

И аз познавам една такава,даже и тя не подозира на моменти колко е магнетична
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 28th November 2009, 20:07
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

Бабри, аз мисля, че ти си много магнетична! Ама не знам защо вамп ми звучи много вампирско и такива жени си ги представям най-вече с големи кучешки зъби
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЖенатаВамп
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:43.