IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 9th March 2006, 10:54
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Може, стимулантите се наричат гирички.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 18th September 2010, 21:14
Аватара на nikoleta.a.a
nikoleta.a.a nikoleta.a.a не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 14
По подразбиране

И аз да се впиша. Чувствам се гадно мъжа ми ме убеждава, че изглеждам страхотно, но той си ме обича какво да ми каже. Заобиколена съм от пищни колежки, които постоянно ми софлират колко съм хилава вече ми е много неприятно. Висока съм 159-160макс, а тежа около 45 килограма Не знам как да напълнея. Много е неприятно постоянно да те коментират някак си започваш да се чувстваш неудобно, неприятно.... Ако можете помагайте с мнения, а другото от мен.
__________________
Some things will never change~!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 19th September 2010, 15:16
HealthStore HealthStore не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 95
По подразбиране

Започни да тренираш, увеличи и храната.За теб около 1600-1700 калории ще са достатъчни.Избирай качествена храна.Ако ти е трудно да се храниш толкова много, един Б-комплекс ще ти помогне с апетита.
__________________
Syntrax, Harbinger, Mueller
Отговори с цитат
  #14  
Стар 23rd September 2010, 22:12
Аватара на nikoleta.a.a
nikoleta.a.a nikoleta.a.a не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 14
По подразбиране

Наистина съм ти много благодарна за съвета. Съветвала съм се и с други хора, които са реагирали много неадекватно като "Гъчи яко" Може би трябва да имаш даден проблем за да го разбираш... не знам, но няма да се правя на философ, а пак ще ти благодаря и ще ти пожелая всичко най-хубаво!!
__________________
Some things will never change~!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 25th September 2010, 15:24
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Аз бях 47 и качих 4 кг доста бавно с едни френски био добавки.искам още 3,4 да кача.Но е важен спорта,за да не натрупате мазнини само
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #16  
Стар 26th September 2010, 07:29
Аватара на not_sweety
not_sweety not_sweety не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Свят за двама
Мнения: 768
По подразбиране

Ами... аз съм 170см, 57кг. Което е доста малко- за един мъж, нали?
А спортът за мен, не е хоби, а начин на живот.
С добавки... съм стигал 64 кг. Но не мога да ги задържа. Просто... не е моето естествено тегло. А това е важното- как се чувстваш, в своето тяло.
Не... мнението на някой.
Виж... ако мислиш, че имаш проблем... консултирай се с лекар.
Качването на килограмите... не е цел. То трябва да е следствие. От цялостна концепция, включваща в себе си хранене, тренировка, режим.
И не... с някакви вълшебни хапчета. И не... за утре.
А за малко по- дълъг период от време. Но е гаранция, че ще харесваш резултата.

Ето как изглеждат 57 кг.


http://prikachi.com/images/721/2483721Y.jpg
__________________
И бронята си ще сваля. Тежи ми.
Какво че рани-рози ще цъфтят
по бледата ми кожа. Помогни ми.
Пусни ме днес на риск във своя свят.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 26th September 2010, 09:15
YVKsport YVKsport не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 61
По подразбиране

Вие не сте наред-килограмите ви са супер.А колежки-молежки-зарежете ги тези работи.Ако се чувствате добре-значи всичко е наред!Моята приятелка е 166/47 и си е много хубава.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 26th September 2010, 09:19
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Така изглеждат твоите 57 кг, а не "така изглеждат 57 кг" попринцип. Момичето трябва да направи 38 см ръка, за да качи килограми ли Няма как да правим каквото и да е сравнение между мъж и жена относно килограмите.

Човек, и най-вече жената, не може да избяга от физическата си структура, поне докато вече процесите не започнат да се забавят или организма не се сблъска с някакъв проблем (алтернативата е спорта от много ранна детска възраст) . Пищните ти колежки най-вероятно имат коремчета, най-вероятно имат паласки, най-вероятно задниците им са "красиви" единствено под покритието на дънките. Не искам да звуча като мъжа ти, но твоя проблем е в липсата на килограми, а на 95% от колежките ти е/ще бъде в излишъка на килограми. И определено твоята позиция е по-благоприятна от тяхната. Безсмислено е да товариш организма си с излишна храна, само и само да качиш 1 кг, което явно при теб е много трудно. Резултатът би бил разни вътрешни проблеми впоследствие.

Както каза not_sweety, качването не трябва да е цел, а резултат - ако ти се храниш оптимално добре според възможностите си, ако не лишаваш тялото си, нито го претоварваш, както с храна, така и с движение, то само ще избере как е най-добре да изглежда - според твоите нужди. И дори да избере 45 кг при 1.60 м, това е по-добрия вариант от 60 кг при същия ръст.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #19  
Стар 27th September 2010, 20:58
parisienne parisienne не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: София/Париж и в небето
Мнения: 37
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от not_sweety
Ами... аз съм 170см, 57кг. Което е доста малко- за един мъж, нали?

Качването на килограмите... не е цел. То трябва да е следствие. От цялостна концепция, включваща в себе си хранене, тренировка, режим.
И не... с някакви вълшебни хапчета. И не... за утре.
А за малко по- дълъг период от време. Но е гаранция, че ще харесваш резултата.

Ето как изглеждат 57 кг.


http://prikachi.com/images/721/2483721Y.jpg
На мен ми харесва.
Иначе 57 ми се вижда малко.Аз съм жена 173 /58 и ако падна под тези кила не се харесвам особено.Наистина изглеждаш супер,а това е по-важно ,отколкото някакви фикс-идеи за кила и норми.Поздравления.
__________________
Не е важно колко даваме,а колко обич влагаме,когато даваме.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 2nd October 2010, 21:16
Аватара на nikoleta.a.a
nikoleta.a.a nikoleta.a.a не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 14
По подразбиране

Много сте мили! Наистина мнениеята ви ми помагат да се почувствам по-добре. Скоро познат ми беше казал, че ако сваля още малко има вероятност да изчезна, на мен ми стана гадно и споделих на мъжа ми, а той каза, че е нормално да го каже щом в леглото го затиска 65 кг. мадама с моя ръст.....

И все пак се чудя, ако тренирам краката си (примерно) с някакви упражнения дали няма да нарастнат визулно, но не като на култористките ... Мъжа е спортист и принципно е доста претенциозен, но няма време за фитнес и т.н.

Ако звуча много объркано съжалявам, но тези дни нещо не мога да си оправя изреченията....
__________________
Some things will never change~!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: какдакачакилограми
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:43.