IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 18th December 2010, 22:07
HealthStore HealthStore не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 95
По подразбиране

Няма проблем да изпиеш и трета опаковка от fyre, , стига да си направила минимум месец почивка между опаковките.
__________________
Syntrax, Harbinger, Mueller
Отговори с цитат
  #12  
Стар 3rd January 2011, 13:14
Аватара на The Messenger
The Messenger The Messenger не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 17
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от NatalyTake
Здравейте, момичета и момчета! Пак съм аз - леля ви Nataly_Take- Пак с въпрос. Като имате предвид, че съм руса по рождение, пък и ЕГН-то си казва думата, се предадох и срам-несрам , реших да питам пак тука по моя проблем. Относно любимото ми вече "Огънче". От 1 септември изпих втора опаковка от него и отслабнах още. Не мога да ви опиша какво удоволствие е след много години мъки да се почувствам пак във форма . Но...., като все нормален човек (поне аз така си мисля, де) след време започвам да мисля, "Ама не може ли още мъничко от тук-от там да посваля и съвсем да се вкарам във форма?!" Та продължавам си аз това, което си правя всеки ден - ходене по 10-тина километра и кростренажор 15-тина километра (различно е всеки път), определен хранителен режим, от който съм установила, че се чувствам добре (не оскъден, но и в никакъв случай калоричен) и..... ако включа още една опаковка от огънчето.... кво ще ми стане, А?
Моля Ви, дайте мнение! Дали няма да се гътна от толкова химия. Още ми се живее, пък и вече замязах на Жена (нищо че съм на преклонна възраст) - мераците не умират...
Спокойно можете да си вземете още 1 опаковка от fyre. Но според мен - този продукт е доста прехвален и не толкова ефикасен. Не знам колко кг сте свалили, но често казано с 10км ходени и 15км кростренажор и разбира се един добър хранителен режим бихте свалили и само с Л карнитинче и аминокиселини. Както и да е това е мое мнение, но лично аз ви препоръчвам да пробвате с продукти като Oxy Pro Elite, Meltdown, Clenbutrx. УСПЕХ
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: FyreBURNER
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:01.