IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 19th January 2007, 10:34
grace grace не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Sofia
Мнения: 90
По подразбиране

Идеята на теми като тази и други подобни не е да се наплашват момичетата, които искат да се оперират, а да са наясно с рисковете, които поемат. Но понеже станаха много негативните мнения, мисля че трябва да се включат и момичета, с по-дълъг стаж, които са доволни. Сигурна съм че има много такива, но те просто не пишат. Вероятно им се струва глупаво да тръгнат да обясняват колко са щастливи на фона на проблемите, които се обсъждат. Мисля че е време да се появи една тема и за доволните от операцията си, да споделят как се чувстват, как се е променило самочувствието им, такива неща....
Отговори с цитат
  #72  
Стар 19th January 2007, 10:40
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Асет, благодаря, че отговори вместо мен за асиметричните имплантанти. Да , аз имам освен паспорт и брошура за използване на имплантантите.
Колкото до хирурзите, продължавам да смятам, че никой не е застрахован от грешки, но капризите ни, невъзможните искания и обеми, неправилната поддръжка в последствие, са едни от основните причини за Неполучаване, на това, което сме си представяли. Следя, много добре знаете историята на всяка от нас и не е трудно да се проследи коя как е тръгнала да действа и какво се е получило. Прекалените очаквания и изисквания винаги водят до разочарования.
Колкото до обичайните рискове, като риплинг, завъртане на импланта и недай си боже КК, всяка от нас трябва да приеме, че не е застрахована, и те не се дължат при всички случаи на лекарска грешка.
Аз лично бях в толкова лошо положение преди , че сега просто съм щастлива и мисля, че нямам право на чак такъв перфекционизъм. А и честно казано, досега никой мъж не се е оплакал
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #73  
Стар 19th January 2007, 10:54
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Chujdata
Аз лично бях в толкова лошо положение преди , че сега просто съм щастлива и мисля, че нямам право на чак такъв перфекционизъм. А и честно казано, досега никой мъж не се е оплакал
И аз съм на това мнение и се отказах да си търся кусури.Мисля,че е за добро.
р.р.Това го дължа на част от вас.
__________________
За да почувствате цената на това,което притежавате,представете си,че сте го изгубили.
Плутарх
Отговори с цитат
  #74  
Стар 19th January 2007, 11:00
Teara Teara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 41
По подразбиране

Аз също съм с асиметрични импланти и имам паспорт, в който са описани като лява и дясна.
При избора на импланти, големина и начин на поставяне, оставих избора изцяло на хирурга ми. Той се съобрази с моята структура, гръден кош, излишна кожа...Единственото , което ме попита беше за желанието ми за височината на профила.
Засега нямам оплаквания, но не мисля , че съм застрахована.
П.П. Докторът ми забрани да правя масажи и съм изпълнявала всичко дословно.
Отговори с цитат
  #75  
Стар 19th January 2007, 11:09
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

мхм, както си и мислех. Бояджиев ми каза да си го наместя сама.
питах го не е ли малко странно, че не са се закрепили толкова време. еми вика "Ако джоба е станал малко по-голям..."
Казах му че не искам така да ми се разхожда цял живот, не може ли да се зашие малко джоба, за да не мърда? "По принцип може, ама ела да те видя на място има ли смисъл"
на въпроса ми колко ще ми струва отговори че не може така да ми каже, ще го мислим на място. тоест не каза че грешката е негова и ще я поправи безплатно 8)
Отговори с цитат
  #76  
Стар 19th January 2007, 11:21
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DeSIKOS
Доколкото съм чела, при капковидните много често се случва това "преобръщане", защо не знаме, сигурно и кръглите се въртят, но не си личи. На мен Калкова имено по тази причина ми отказа капковидни, каза че не работела с такива, заради "преобръщането" явно е била права.
На мен също д-р категорично ми отказа друга форма, освен кръгли, моите също са надмускулно. Той изтъкна абсолютно същите причини, явно имат някаква статистика
Цитат:
a Tyvek® cover which bears the implant's identification label and the three self-adhesive labels necessary for the patients' and the implant's follow-up. These labels have to be filled in and stuck to the surgical procedure-related documents and on the « implant bearer's identity card » enclosed with the implant

Аз съм с PIР и след оп. д-р ми връчи дебела папка със сертификати на имплантите, както и попълнени от него формуляри на фирмата производител - името му, квалификация, размер и т.н. Всичко отговаря на това, което Асет е написала.
Отговори с цитат
  #77  
Стар 19th January 2007, 11:32
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от grace
Вероятно им се струва глупаво да тръгнат да обясняват колко са щастливи на фона на проблемите, които се обсъждат. Мисля че е време да се появи една тема и за доволните от операцията си, да споделят как се чувстват, как се е променило самочувствието им, такива неща....
Права си,Грейс! При мен,слава Богу,да чукам на дърво,засега всичко е наред,но при положение,че се случват такива фалове няма как да започнеш да говориш колко е розово положението Приемам много лично преживяванията на всяка една от нас,боли ме за всяка тревога,защото утре това може да съм аз,не сме застраховани! Но да не забравяме,че на фона на безумните болести и неприятности,които сполетяват много,много хора, ние сме клинично здрави,или по друг начин казано - толкова по-лоши неща има,че нашите са бели кахъри в сравнение с тях! Като с това в никакъв случай не омаловажавам проблемите ни! Самия факт,че сме се подложили на операция,каквато и да е пластика по желание,говори за смелост,много хора не го правят от страх.А щом сме смели можем да посрещнем и сме приели рисковете.
__________________
"Синтезирайки пантонимиката на парадоксалното, базирайки се на солидни, фундаментални фактори, ще бъда кратък, ясен и точен - яжте салата!"
Отговори с цитат
  #78  
Стар 19th January 2007, 12:30
minididi minididi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: Пловдив
Мнения: 160
По подразбиране з

Абсолютно съм съгласна с Ренката.Вчера бях на първа консултация след операцията.Лекарят ме попита -проблеми има ли? Аз му казах,че щом не ме боли значи няма проблеми-друг е въпроса,че и аз като повечето момичета има неща на новите гърди ,които не харесвам-например голямото разстояние което исках да се корегира,а не се получи. Но и да му го казвам без втора операция няма да се оправи ,а аз неискам друга операция ,щом съм здрава всичко е наред.
Отговори с цитат
  #79  
Стар 19th January 2007, 12:47
rita rita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 23
По подразбиране

Хора, абсюлютно недопустимо е да плащате отново за поправка на грешка на хирурга. Това никъде по света го няма. Ако Ви го искат- съдете ги. Аз лично веднага ще заведа дело, ако ми се поиска сума за повторна операция. Няма дори да го направя за обезщетението, каквото и да е то. Ще го направя, за да съсипя репутацията на нахалния некадърник, като разбира се ще го оглася подобаващо в медиите. Работата на пластичния хихург е в пряка зависимост от репутацията му. Селските хитреци разчитат на общата изостаналост на България,,но както и всичко друго и това взе да се променя..а парите лесно се харчат и ще им трябват непрекъснато нови попълнения...
Отговори с цитат
  #80  
Стар 19th January 2007, 16:11
Nikolette Nikolette не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 306
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rita
Хора, абсюлютно недопустимо е да плащате отново за поправка на грешка на хирурга. Това никъде по света го няма. Ако Ви го искат- съдете ги. Аз лично веднага ще заведа дело, ако ми се поиска сума за повторна операция. Няма дори да го направя за обезщетението, каквото и да е то. Ще го направя, за да съсипя репутацията на нахалния некадърник, като разбира се ще го оглася подобаващо в медиите. Работата на пластичния хихург е в пряка зависимост от репутацията му. Селските хитреци разчитат на общата изостаналост на България,,но както и всичко друго и това взе да се променя..а парите лесно се харчат и ще им трябват непрекъснато нови попълнения...
Не си ли много рязка бе , маце?
Как можеш да наричаш хора, които не познаваш "селски хитреци" и "некардърници". То отстрани е много лесно да кажеш, че ще заведеш дело ама ако става въпрос за теб едва ли ще си толкова категорична.
__________________
Днес е първият ден от останалата част от живота ти. Изживей я както искаш. Ти решаваш.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Нещокатопредупреждение
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:42.