IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 20th January 2007, 19:09
Nikolette Nikolette не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 306
По подразбиране

Стига бе Бимби. Няма да се наложи втора операция. Между другото има ли промяна в положението на импланта? Все си мисля че може да си заеме старото място сам.
__________________
Днес е първият ден от останалата част от живота ти. Изживей я както искаш. Ти решаваш.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 20th January 2007, 20:35
grace grace не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Sofia
Мнения: 90
По подразбиране

И аз се надявам да не се наложи реоперация, но според мен изобщо не е нормално да се върти така и да си го намества сама. Аз поне непрекъснато бих се притеснявала да не се случи пак
Отговори с цитат
  #23  
Стар 20th January 2007, 20:38
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от grace
Аз поне непрекъснато бих се притеснявала да не се случи пак
именно...по-скоро бих се подложила на реоперация, отколкото цял живот да си ги намествам
Отговори с цитат
  #24  
Стар 20th January 2007, 20:41
grace grace не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Sofia
Мнения: 90
По подразбиране

Така е Бимбе, ами представяш ли си да се случи докато сте се разгорещили с някой сладур, какво тогава..."момент само да си ги наместя" и продължавате?
Отговори с цитат
  #25  
Стар 20th January 2007, 20:53
Nikolette Nikolette не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 306
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от grace
Така е Бимбе, ами представяш ли си да се случи докато сте се разгорещили с някой сладур, какво тогава..."момент само да си ги наместя" и продължавате?
Е това му е готиното на тоя форум. Че каквото и да стане все ще имаме сила за някой майтап

Ама и при реоперация дали няма пак да има вероятност от разместване. Според мен да го намести сега в неделя д-ра и ако инцидентът започне да се повтаря, само тогава да се пристъпи към второ "клъцни-срежи".
__________________
Днес е първият ден от останалата част от живота ти. Изживей я както искаш. Ти решаваш.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 27th January 2007, 15:39
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #27  
Стар 27th January 2007, 16:28
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Бюти, май като гледам няма отговор на твоите въпроси, веднъж сложиш ли си таралежа в гащите ще си носиш и отговорността да те боде! Ето, Емисоф след месеци се качва на джет и пада и прави КК, това означава, че винаги ще сме в стрес, къде ходим, какво правим и все различни питанки, така стоят нещата и със ските и много други удоволствия за които за напред трябва да сме много по внимателни!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 27th January 2007, 16:38
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #29  
Стар 27th December 2007, 21:55
forka forka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте момичета и аз май ще се подлагам на реоперация.Искам по-големички.
Моите са 350 ПИП подмускулно,но аз съм 176 висока и ми се виждат малки.Аз поначало си исках по големички ама д-ра Не,щяла съм да бъда като крава,много ме е яд че го послушах.
Искам също да питам на някоя от вас стоят ли й гърдите меки от вътрешната част?Като че ли имам празна кожа и сега ме дразни защото се чувствам като преди да си поставя имплантите
Отговори с цитат
  #30  
Стар 28th December 2007, 08:06
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Форка,аз тук навсякъде по темите казвам-искайте максимума кубатура.Аз съм 164-55 кг и съм с 390сс.Тонев искаше 350сс максимум,ама моят мъж-не 390сс.Все пак който плаща той поръчва музиката.Сега и на мен ми изглеждат малки макар,че съм на 25 дена.Док след операцията ми каза,че съм можела и по голяма кубатура да сложа-имам широка гръдна плочка.Сега се замислям до годиа да си сложа към 450сс,ама времето ще покаже.
Отивай и слагай по големи-друго си е.Но с тая височина над 420сс според мен.
Ти включена ли си в програмата на ПИП?Защото до 5 години ти дават инплантите безплатно.При кой лекар се оперира?
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Реоперациянагърди
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:48.