IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 20th January 2007, 20:09
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nikolette
Цитирай:
Първоначално написано от DeSIKOS
Ее, това също не е вярно! Трябва да направиш разлика между "недоволен" (когато очакванията му се разминават с реалността) и "окипазен", което вече е фатално, а от последните, срещат се много рядко за щастие
Изцяло съм съгласна с теб Десикос. Истината е, че наистина понякога жените се вманиачаваме до лудост.
аха
Отговори с цитат
  #112  
Стар 20th January 2007, 21:25
Street Street не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Стара Загора
Мнения: 1 228
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Yansi
Цитирай:
Първоначално написано от Street
франция 3600 евро...
точно това е цената на операцията( понеже и аз за франция писах )само дето не са включили престоя в болницата както и другите хиляди разходи...
DeSIKOS явно е толкова ( все пак говорим за операцията само )
Отговори с цитат
  #113  
Стар 20th January 2007, 22:44
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nikolette
Цитирай:
Първоначално написано от DeSIKOS
Ее, това също не е вярно! Трябва да направиш разлика между "недоволен" (когато очакванията му се разминават с реалността) и "окипазен", което вече е фатално, а от последните, срещат се много рядко за щастие Давам пример с моя приятелка, която си сложи на цялото чене металокерамика, зъбите и бяха толкова зле, че нямаше накъде повече, сега усмивката и е холивудска, но тя недоволничи, че едното зъбче "застъпвало" едва, едва другото! Абе ти преди не можеше да се усмихнеш от кофти зъби, сега кусури намираш на едното зъбче, а че цялото и лице грее озарено от слънчева усмивка това не го оценява. Така че колко са момичетата, които могат да се препознаят в този образ Това е разликата между "недоволен" и "окипазен"
Изцяло съм съгласна с теб Десикос. Истината е, че наистина понякога жените се вманиачаваме до лудост.
Сериозно???Да беше ми погледнала снимките ми и да видиш дали е просто вманиа4ване....
Отговори с цитат
  #114  
Стар 20th January 2007, 23:14
rita rita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 23
По подразбиране

Точно така. Тук не става въпрос за това, че носът ни не е точно като на Шарон Stone например, говорим за сериозни сакутлуци хора. За това че като видиш че хората застават да се снимат, се криеш за да не си на снимката..за да не се наложи отново да се сблъскаш в безформеното парче месо, което би трябвало да е твоят нос..Опитах се да пусна нова тема: доволни от ринопластика, но не знам защо не успях. Би било хубаво да видим колко доволни има, защото аз се сещам само за 1-2 момичета..може да са повече..нека отворим такава тема и да видим.
Отговори с цитат
  #115  
Стар 21st January 2007, 10:29
Nikolette Nikolette не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 306
По подразбиране

Want, гледала съм ти снимките и наистина имаш право да си недоволна, но случаите като твоя не са толкова много все пак. А ти вече си по- добре доколкото разбрах. Наистина не разбирам защо във всяка тема за който и да е д-р в Бг злобееш така А и съм виждала чудесни носове правени от твоя лекар. Във всяка сферта е така колкото и доволни да има все се случва да има и някой недоволен.
Наистина когато е на лицето е много тъжно- всички те виждат а и ти май си жертвала моделска кариера заради този нос. Но пък си мисля щом си станала манекен със стария нос значи не е бил чак толкова зле. Я пусни една снимка преди операциите. Да не излезе че исканията ти са били абсурдни
Някой спомена "нос като на Шарън"- ми много се извинявам ама това ви е грешката бе мацки. Да искаш след 1 пластична да заприличаш на някоя известна личност и да очакваш после да жънеш успехи навсякъде. Много, много нереални очаквания
__________________
Днес е първият ден от останалата част от живота ти. Изживей я както искаш. Ти решаваш.
Отговори с цитат
  #116  
Стар 21st January 2007, 11:11
Street Street не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Стара Загора
Мнения: 1 228
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nikolette
Want, гледала съм ти снимките и наистина имаш право да си недоволна, но случаите като твоя не са толкова много все пак.
не си наясно май.. аз където не се интересувам май съм по-запознат в това отношение... преди около 6-7 години 1 от 5 опрецаии за гърди е била успешна в България.. може би не са били много пострадалите защото са се оперирали 500 жени ... но % от тях е бил в значителна "полза" на пострадалите..
Отговори с цитат
  #117  
Стар 21st January 2007, 11:28
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rita
Опитах се да пусна нова тема: доволни от ринопластика, но не знам защо не успях. Би било хубаво да видим колко доволни има, защото аз се сещам само за 1-2 момичета..може да са повече..нека отворим такава тема и да видим.
Аз познавам много такива мъже и жени (оперирани в БГ)... просто те не пишат във форума.
Ринопластиката е много специфична операция, коренно различна от имплантация на протези, абдоминопластика и липосукция. Даден хирург трябва да прави много, за да има добри резултати.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #118  
Стар 21st January 2007, 12:59
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nikolette
Want, гледала съм ти снимките и наистина имаш право да си недоволна, но случаите като твоя не са толкова много все пак. А ти вече си по- добре доколкото разбрах. Наистина не разбирам защо във всяка тема за който и да е д-р в Бг злобееш така А и съм виждала чудесни носове правени от твоя лекар. Във всяка сферта е така колкото и доволни да има все се случва да има и някой недоволен.
Наистина когато е на лицето е много тъжно- всички те виждат а и ти май си жертвала моделска кариера заради този нос. Но пък си мисля щом си станала манекен със стария нос значи не е бил чак толкова зле. Я пусни една снимка преди операциите. Да не излезе че исканията ти са били абсурдни
Някой спомена "нос като на Шарън"- ми много се извинявам ама това ви е грешката бе мацки. Да искаш след 1 пластична да заприличаш на някоя известна личност и да очакваш после да жънеш успехи навсякъде. Много, много нереални очаквания
Не разбирам за каква моделска кариера става дума??В момента изглеждам по добре благодарение на 20 000 лева!Все още имам малки недостатаци но не смятам да се оперирам пак!Първона4ално имах гарбица която исках да махна без да съм искала носа на Шарън Стоун а просто премахване на гърбицата но това което полу4их беше пълно обезобразяване!В Бълария никои лекар не се нае за повторна операция и за това ми се наложи да платя 20 000 в 4ужбина но и там не беше лесно тъй като никои не ми даваше гаранции за оправяне.Имах невероятния късмет да попадна на един от наи добрите хирурзи в Великобритания който направи вси4ко възможно да поправи стореното от Емил георгиев!
Също така искам да ти кажа 4е изобщо не злобея а просто ме е яд за някои неща които трудно ще ти обесня тъй като няма да ме разбереш изобщо.....дразня се от типи4но българския манталитет да се примиряваме с вси4ко и да се задоволяваме с наи малкото, от некомпетентноста на лекарите и тяхната безотговорност!.Ако това беше ми се слу4ило в Англия обезщетението ми щеше да бъде поне 40 000 паунда!!!
Отговори с цитат
  #119  
Стар 21st January 2007, 13:03
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #120  
Стар 21st January 2007, 13:29
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty
Права си по принцип!А ти преприе ли нещо срещу доктор Георгиев?
За жалост България не е правова държава за да осъдиш лекар!Избора е или си оставаш обезобразен за цял живот или ако имаш пари отиваш на запад.Опитах се да си поискам по съдебен ред парите но държанието на емил георгиев е било пове4е от нагло.....
Дано с влизането ни в ЕУ нещатата се оправят но се съмнявам....Няма оправия в тази държава.Не бих искала на никои от вас да се слу4и това което мен ме сполетя.Желая на вис4ки успешни операции и дано попаднат наистина на специалисти.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Нещокатопредупреждение
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:46.