IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #141  
Стар 21st January 2007, 20:29
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rita
не във твоят коментар Want, а във коментара на Николетте за теб, че си си била по-добре, тоест проблем няма. Имах предвид точно това, което и ти казваш- че не е нормално да трябва да дадеш 20 000 лв. след намесата на нашенски некадърник
Ами явно на 4ужд гръб и 100 тояги са малко)
Отговори с цитат
  #142  
Стар 21st January 2007, 22:19
Nikolette Nikolette не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 306
По подразбиране

want i rita, както написах по-горе излизам от тоя форум. Знаете ли защо? Защото той малко по-малко се превърна в гнездо на оси, в плювалник, в който хора като вас си изливат злобата към всичко и всички в почти всяка тема. Жалко наистина, защото ако някой тръгне да чете темите от самото начало още откакто форумки като Асет почнаха да пишат тук ще остане наистина очарован. Постепено обаче се превърна в място, където хора без работа и без слушатели са решили, че могат да си пишат каквото си искат. Явно не съм достатъчно умна и достойна да ви чета постовете и не мога да им схвана логиката. Както и да е оставям ви на спокойствие да си плюете по който ви падне. Ама аз на твое място want, бих съдила д-р Георгиев. Вземи заведи дело, натрий му носа и се успокой. Или по-добре заведи дело срещу цялата БГ медицина. С тоя хъс не ти трябват адвокати И не се оправдавайте с номера, че не живеем в правова държава. Който е сигурен в правотата си няма да си остави магарето в калта- нали така.
__________________
Днес е първият ден от останалата част от живота ти. Изживей я както искаш. Ти решаваш.
Отговори с цитат
  #143  
Стар 21st January 2007, 22:42
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nikolette
want i rita, както написах по-горе излизам от тоя форум. Знаете ли защо? Защото той малко по-малко се превърна в гнездо на оси, в плювалник, в който хора като вас си изливат злобата към всичко и всички в почти всяка тема. Жалко наистина, защото ако някой тръгне да чете темите от самото начало още откакто форумки като Асет почнаха да пишат тук ще остане наистина очарован. Постепено обаче се превърна в място, където хора без работа и без слушатели са решили, че могат да си пишат каквото си искат. Явно не съм достатъчно умна и достойна да ви чета постовете и не мога да им схвана логиката. Както и да е оставям ви на спокойствие да си плюете по който ви падне. Ама аз на твое място want, бих съдила д-р Георгиев. Вземи заведи дело, натрий му носа и се успокой. Или по-добре заведи дело срещу цялата БГ медицина. С тоя хъс не ти трябват адвокати И не се оправдавайте с номера, че не живеем в правова държава. Който е сигурен в правотата си няма да си остави магарето в калта- нали така.
От каде знаеш 4е не съм пробвала да заведа дело или поне да се консултирам с адвокат?За жалост в България умират хора от лекарски грешки и до сега няма наказан лекар !
Отговори с цитат
  #144  
Стар 21st January 2007, 23:02
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

want i rita,досега търпеливо четях и не се намесвах в споровете ви,но вашата агресия вече доста избуя! Съжалявам,че наистина ви се е случило нещо неприятно,но не тук е мястото да търсите някакво изкупление за грешки на докторите! Споделяме и разбираме болката и преживяванията,но не и враждебния тон!!!
__________________
"Синтезирайки пантонимиката на парадоксалното, базирайки се на солидни, фундаментални фактори, ще бъда кратък, ясен и точен - яжте салата!"
Отговори с цитат
  #145  
Стар 21st January 2007, 23:15
rita rita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 23
По подразбиране

както казах не живея в България. Направих една грешка да се оперирам там,няма да я повторя. Слава богу имам възможността - финансова и като достъп до добри професионалисти, и ще поправя направеното. Единствената причина да се включа с мнение, беше това, че като прочетох какво се е случило на Beauty (а и на много други) момичета в България, ми стана много мъчно. Ужасно е да нямаш достъп до квалифицирана помощ и да прекараш голяма част от младостта си в болка. Та, идеята ми беше превантивна. Да се предпазят момичетата на които тепърва им предстои. Затова и постовете на Want са ценни- тя има благородството да сподели собствената си болка, за да предпази някой друг. И смелостта да сложи лични снимки на обезобразения си нос. Явно това не се разбира. Това е ок- спирам. Времето ми струва много пари, какъв е смисълът да го пилея? Опитах да помогна - не успях. Няма драма. На оперираните - късмет и бързо възстановяване. На останалите - пак късмет с избора на лекар. Чао от мен.
Отговори с цитат
  #146  
Стар 21st January 2007, 23:36
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Renkata
want i rita,досега търпеливо четях и не се намесвах в споровете ви,но вашата агресия вече доста избуя! Съжалявам,че наистина ви се е случило нещо неприятно,но не тук е мястото да търсите някакво изкупление за грешки на докторите! Споделяме и разбираме болката и преживяванията,но не и враждебния тон!!!
Само не разбрах къде видя агресия.Вси4ко до сега написано беше единствено за информация на тези които са решили да си правят операции.Знаеш ли колко ли4ни съобщения полу4авам от хора които имат несполу4ливи операции на носа ?За жалост по4ти никои от тях не може да си позволи кфалифицирана помощ или пък не могат да си го позволят материално!
Ли4но аз не търся съ4уствие а просто да ми погледнете снимките и да решите дали цял живот можете да живеете обезобразени поради некадърноста на някои лекар!
Отговори с цитат
  #147  
Стар 21st January 2007, 23:45
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

Разбирам. Но въпреки всичко не може всички да се слагат под общ знаменател.Както нявсякъде има добри и не толкова добри,да не кажа некадърни.
__________________
"Синтезирайки пантонимиката на парадоксалното, базирайки се на солидни, фундаментални фактори, ще бъда кратък, ясен и точен - яжте салата!"
Отговори с цитат
  #148  
Стар 21st January 2007, 23:53
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Renkata
Разбирам. Но въпреки всичко не може всички да се слагат под общ знаменател.Както нявсякъде има добри и не толкова добри,да не кажа некадърни.
Да така е но тези които са пострадали от един и същ лекар са доста така 4е това е показателно!Току що полу4их още един е маил от моми4е на което са направили носа като моя и се налага трансплантация на хрущял!Не знам защо полу4авам толкова много ли4ни и е маили но не желаят да пишат открито в форума.
Отговори с цитат
  #149  
Стар 22nd January 2007, 08:06
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nikolette
както написах по-горе излизам от тоя форум.
ами шамари
Отговори с цитат
  #150  
Стар 22nd January 2007, 10:31
Stil Stil не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 535
По подразбиране

Бимби, браво мила!Много се радвам ,че всичко е наред
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Нещокатопредупреждение
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:11.