IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 13th January 2005, 21:27
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране podut korem

imam problem ve4e ot 1 sedmica ograni4avamhraneneto i hodq na aerobika i fitnes naistina ima efekt v/u dupeto i bedrata moite problemni zoni no korema mi e postoqnno podut i to dosta a po princip imam super qk korem svit bez maznini i stegnat na kkavo se dalji tva i kakvo da pravq?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14th January 2005, 17:59
Звездичка
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Какво разбираш под "подут корем"? Ако е заради лоша обмяна на веществата, решението не е в спорта...Кажи по-подробно за какво става дума....
Отговори с цитат
  #3  
Стар 14th January 2005, 21:24
MuTaKa MuTaKa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2005
Мнения: 25
По подразбиране

Земи си тест за бременност не бе .. де да знам... то тряа да се види това... има два варианта - или ти е слаба коремната мускулатура (въпреки че казваш че не е) или имаш много подкожни мазнини там и за това изглежда подут. Третия вариянт (рядко срещан) е да имаш така наречения "разширен корем". Ако си яла по много преди време може да се е получило. С течение на времето обаче ще се оправи шом си на диета. Ако имаш такъв обаче по наследство малко по трудно се коригира. Генетично моделирано тяло по един начин трудно се променя
__________________
185/85kg...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 16th January 2005, 02:01
ogan ogan не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 8
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.А да имаш газове? Запек? Знам ли...причината може да е всякаква.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 16th January 2005, 23:24
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.И при мен е същото- правя коремни преси и ям по малко, но често, но проклетият корем си е все подут килограмите са ми дори под нормата, газове нямам, но и майка ми е така...значи ли това, че е генетично и нищо не мога да направя, освен да се примиря
Отговори с цитат
  #6  
Стар 18th January 2005, 23:31
gazelka
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

problema moje da e 4isto medicinski.neshto kato kolit da li si 4uvala..pri koito se polu4ava tova poduvane na korema..re6enieto e pose6tenie pri lekar za neobhodimite konsultacii
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: podutkorem
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:43.