IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 29th September 2013, 14:02
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Това пък какво общо има ???
Отговори с цитат
  #12  
Стар 30th September 2013, 10:08
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Talking

Превъртяха хората,кво да ти кажа.Хич не гледат къде пишат,аххах
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #13  
Стар 30th September 2013, 11:48
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Много са си наред хората, просто се възползват от възможността за безплатна реклама в нета. Вижте онлайн адреса в снимката, както и първото и мнение в друга тема. В тоя форум макар и с ниска активност се рекламира най-много, защото няма модератори и оставен на произвола на съдбата ! Има хора дето си слагат, като подпис адрес на някой сайт и влизат по темите да пишат някви кратки мнения, само с идеята да си рекламират сайта.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 4th January 2014, 02:54
takimir takimir не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 14
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vesela75 Виж мнението
Реших да споделя малко опит и аз . У нас имам велоергометър и масажираща седалка , като успешно комбинирам и двата уреда.. Ползвам велоергометъра 3 пъти седмично за поддържане на теглото . Като цяло съм съгласна с мнението на повечето от вас , че от масажорите не може да се очаква отслабване , но пък за отпускане и релаксиране след тренировка са незаменими. Седалката , която аз ползвам , е немска (Medisana) , с 4 масажни зони и програма “шиацу масаж” . Само за 15 мин. в нея и се чувствам като преродена.
Резултати могат да се постигнат и без разходи за уреди. Например йогата е страхотна практика и за цялостно тонизиране на организма.Горещо препоръчвам на всеки,който има време. А на всичкото отгоре има йога упражнения за плосък корем.

Последно редактирано от takimir : 4th January 2014 на 02:57
Отговори с цитат
  #15  
Стар 5th January 2014, 18:34
choki_moki choki_moki не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 78
По подразбиране

Кростренажора мисля че е най-подходящ тъй като цялото тяло участва в тренировката. Съчетан с един хубав и балансиран режим и ще стане чудо. Стига да си достатъчно надъхана и мотивирана, защото обикновено когато уреда се намира в дома ти след седмица се превръща с част от интериора като закачалка, поставка за саксии и какво ли още не.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 24th March 2017, 14:30
Simona1 Simona1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2017
Мнения: 12
По подразбиране

Аз ползвам този простичък уред http://yay.bg/%D0%A4%D0%B8%D1%82%D0%...evoflex-Xtreme, но с него можеш да правиш доста упражнения. Има изгодна цена и няма да изхабите банката. Много съм доволна от него, а колкото до вибриращите колани изобщо не им вярвам.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 19th July 2017, 14:51
Аватара на ФитнесВкъщи
ФитнесВкъщи ФитнесВкъщи не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2017
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KariniRaman Виж мнението
Здравейте!Обмислям да си купя някакъв спортен уред за вкъщи,но се колебая какъв - кростренажор,пътека или велоергометър.Трябва да е кардио понеже целя да отслабна.В допълнение имам един вибриращ колан като онези,които рекламираха по телевизията,според вас дали ще има ефект,ако не за друго поне да поразбие целулита?Кажете ми коя хранителна добавка ще бъде най-подходяща,аз си мислех за л-карнитин,но не му разбирам толкова,така,че предложете ми вид и марка ако може.Ще се радвам да ми препоръчате и някаква подходяща диета,нисковъглехидратна може би или вие преценете.Кога ще е най-подходящо да започна с масажите сега или след като поотслабна и на какъв вид масаж трябва да ходя?Досега винаги съм отслабвала рязко и чрез гладуване и кожата ми се е поотпуснала...Има ли шанс чрез някакви упражнения да постигна стягане на кожата напълно или поне частично?Незнам дали има значение,но съм момиче,на 19 години,165 см,около 60 кг.Искам да сваля поне 10 кг.Моля ви не ме упреквайте,че не съм погледнала в гугъл,търсих разбира се,но за всеки човек е индивидуално според целта и така нататък.Ще се радвам да ми помогнете със съвети.Благодаря предварително!
Здравей. Според моето скромно мнения, нямаш абсолютно никаква нужда да си купуваш какъвто и да е било уред. Повечето хора ги оставят да прашасват след първата седмица, защото са скучни и неефективни. Може просто да излизаш да бягаш, на всичкото отгоре ще гориш повече калории. Има много различни тренировки които може да правиш вкъщи без НИЩО. Пиши HIIT в йутуб или гугъл, ще намериш много и различни. Ако искаш може да видиш и моя сайт за тренировки вкъщи, имам програма без никаква екипировка за цялото тяло с обяснения за всичко и нищо не продавам. https://fitnessvkashti.wordpress.com/
Ако искаш недей да ползваш моите тренировки, но не си хаби парите. Влез в youtube и тренирай от там, ще тренираш по-добре, по-интересно и без пари.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Препоръчайтеми
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:27.