IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 8th June 2010, 09:41
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lilito581
rainbow не съм спазвала нещо по-специално като режим, нито пък по-усилено кардио не съм правила. Аз по принцип си спазвам режим постояянно, а в случая просто търсех стягане на корема, а тези упражнения си го правят идеално!
Ами по-продължителното кардио спомага за изгарянето на излишните мазнини. Например от 45 минути нагоре,... въпреки че тази минутна граница е индивидуална. Освен това различните тренировки - аеробни и анаеробни натоварват различните мускулни влакна. Като си направиш някоя програма гледай да имаш като база аеробни (или кардио), и като допълнения (2-4 пъти седмично) анаеробни. Може да ги вмъкнеш и в една тренировка (т.нар. интервални), но тогава идва въпроса "какво да бъде храненето около натоварванията". Такова едно разнообразие спомага доста по-бързо орелефяването.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 9th June 2010, 22:30
lilito581 lilito581 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 11
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mindbender
Цитирай:
Първоначално написано от lilito581
rainbow не съм спазвала нещо по-специално като режим, нито пък по-усилено кардио не съм правила. Аз по принцип си спазвам режим постояянно, а в случая просто търсех стягане на корема, а тези упражнения си го правят идеално!
Ами по-продължителното кардио спомага за изгарянето на излишните мазнини. Например от 45 минути нагоре,... въпреки че тази минутна граница е индивидуална. Освен това различните тренировки - аеробни и анаеробни натоварват различните мускулни влакна. Като си направиш някоя програма гледай да имаш като база аеробни (или кардио), и като допълнения (2-4 пъти седмично) анаеробни. Може да ги вмъкнеш и в една тренировка (т.нар. интервални), но тогава идва въпроса "какво да бъде храненето около натоварванията". Такова едно разнообразие спомага доста по-бързо орелефяването.
Благодаря ти много! Безкрайно ценен съвет ми даваш и точно от такова мнение имах нужда! Много ще се замисля и ще си направя някаква тренировка точно както ти казваш, да се редуват! И ще се надявам да проработи схемата и за мен!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 10th June 2010, 09:20
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Няма как да не работи... Може би спънка може да се окаже нещо в цялостния ти режим (хранене, течности, сън, нерви и т.н.) и/или в здравословното ти състояние. Не всичко е до физическо наторване. Успех
Отговори с цитат
  #24  
Стар 12th June 2010, 13:36
lilito581 lilito581 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 11
По подразбиране

е, дано да няма спънка в такъв случай, защото ако не се получи, факторите са толкова комплексни, както ти казваш, че така и няма да разбера каква е причината и ще продължавам както аз си знам, а пък 8-те плочки ще продължават да си се крият някъде Искрено им завиждам на хората с ген за хубаво и стегнато тяло!!! )
Отговори с цитат
  #25  
Стар 22nd July 2010, 17:22
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

бягане-определено
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #26  
Стар 22nd July 2010, 20:18
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Tочно това щях да напиша!Няма нищо по добро от бягането .Погледни само лекоатлетките какви кореми имат и мога да те убедя че не правят никакви коремни преси
Отговори с цитат
  #27  
Стар 22nd July 2010, 23:47
PassiON_ PassiON_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Barcelona
Мнения: 421
По подразбиране

стига да бягаш правилно някой знае ли защо при бягането се натоварват и коремните мускули?
__________________
За да водиш себе си - използвай главата си. За да водиш другите - използвай сърцето си.
Когато отделяш време да сравняваш своето изразстване с това на някой друг, ти спираш да растеш.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 23rd July 2010, 00:37
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от PassiON_
стига да бягаш правилно някой знае ли защо при бягането се натоварват и коремните мускули?
не бягам,не си харесвам плочките
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #29  
Стар 23rd July 2010, 00:38
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Може би,защото всичко е свързано.незнам как да го обясня
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #30  
Стар 23rd July 2010, 00:47
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от PassiON_
стига да бягаш правилно някой знае ли защо при бягането се натоварват и коремните мускули?
Koгато бягаш се натоварва цялото тяло И какво значи да бягаш правилно по скоро се иска да дишаш правилно
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Защонемогадасистегнакорема
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:27.