IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 16th May 2010, 13:42
6eilka 6eilka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 78
По подразбиране Fyre FAT BURNER

Здравейте!Искам да попитам по-компетентните за съветИскам да стопя мазнините в областа на ханша и бедрата.Тренирам много ,основно кардио тренировки и имам хубава мускулна маса,но проблемът е,че в областта на бедрата няма как да се види ,а само се загатва Та въпросът ми е:С Fyre fat burner, мога ли да постигна желания резултат и само за месец време при усилени тренировки може ли да стане пълно изчистване на мазнините,които определено са доста.Исках да започна с Л-карнитин,но ме посъветваха,че това ,което искам да постигна става само с Fyre.Искам да видя и вашето мнение,благодаря ви предварително.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 16th May 2010, 22:34
Аватара на brutalmas
brutalmas brutalmas не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 48
По подразбиране това което

това което искаш да постигнеш
става най вече с правилна диета и много кардио.
Може да си помогна с добавки като GLA и yohimbe.
__________________
Ексклузивен представител на марките MEGABOL,STRIMEX и NUTRITECH за България
http://proteini-bg.com
http://bodyfan-bg.com/
Отговори с цитат
  #3  
Стар 16th May 2010, 23:57
Аватара на LP_
LP_ LP_ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: Бургас
Мнения: 564
По подразбиране Re: Fyre FAT BURNER

Цитирай:
Първоначално написано от 6eilka
Здравейте!Искам да попитам по-компетентните за съветИскам да стопя мазнините в областа на ханша и бедрата.Тренирам много ,основно кардио тренировки и имам хубава мускулна маса,но проблемът е,че в областта на бедрата няма как да се види ,а само се загатва Та въпросът ми е:С Fyre fat burner, мога ли да постигна желания резултат и само за месец време при усилени тренировки може ли да стане пълно изчистване на мазнините,които определено са доста.Исках да започна с Л-карнитин,но ме посъветваха,че това ,което искам да постигна става само с Fyre.Искам да видя и вашето мнение,благодаря ви предварително.
По принцип всеки читав фатбърнър ще ти свърши работа, като по ефективни са термогенните такива, и най-вече ефедрин съдържащите, ОБАЧЕ страничните ефекти са меко казано неприятни, то за това и ефедрина е нелегален. Ползват се заместители със същите качества.Та по същество - рецептата за най-бързо слабеене - ефедрин+кофеин+аспирин!!! ЩЕ СИ ПОСТОЯННО С 37 И НЕЩО ТЕМПЕРАТУРА И С ЗАВИШЕН ПУЛС И КРЪВНО, но пък и ще се топиш като за световно - НЕ ТИ ГО ПРЕПОРЪЧВАМ!!!!! Вземи си някакъв липотропен фатбърнър и си оправи храненето (ако не си го направила) и бъди търпелива - за месец няма да постигнеш трайни резултати, ако изобщо постигнеш някакви
Отговори с цитат
  #4  
Стар 17th May 2010, 09:10
6eilka 6eilka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Благодаря за отговорите и все пак не можах да разбера Fyre върши ли тази работа,има ли някой ,кйто го е ползвал?При условие,че организмът привиква към различните бърнари ,колко време трябва да се позва за да има траен резултат?Не исакам да ползвам нищо със странични ефекти,нито съсържащо животински продукти.След малко ще кача снимков материал ,за да покажа какво точно искам.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 17th May 2010, 09:48
6eilka 6eilka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Brutalmas, за кардиото ми е ясно,само дето само с него нестава.Правя през ден Tae Bo около 40 мин. и 2 пъти в седмицата ходя на народни танци по 2 часа.Относно диетата,нама как да спазвам ниско въглехидратна,защото не ям месо и ограничавам животинските (лични мотиви).Посъветваха ме фетбърнари,затова и въпроса ми е ,помагат ли и по-специално Fyre?И като го спра ,след колко време да започна пак?
За месец ще ме изчисти ли?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 17th May 2010, 10:19
MyFitness MyFitness не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: Цяла България
Мнения: 31
По подразбиране

Fyre е от добрите термогенни фетбърнери на пазара. Добре е обаче да се комбинира с л-карнитин. Може да се изпият две опаковки, ако с една не се постигне желания резултат. Други добри варианти за термогенен бърнер са SAN Tight Hardcore, Gaspari Mitotropin.
__________________
www.MyFitness-Bg.com
MyFitness - my lifestyle

тел: 0889 00 555 9
mail: sales@myfitness-bg.com
skype: myfitness-bg.com
Отговори с цитат
  #7  
Стар 19th May 2010, 18:25
6eilka 6eilka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Благодаря за съветите.Поръчах си по две опаковки л-карнитин на Now Foods -Citrus Liquid Triple strengt i Fyre,да видим какъв ще е разултата.Трябва да пристигнат след 1 седмица и след месец ще кача снимки,ако някой иска да види ,дали има резултат и се вълнува от същите проблеми като мене.Аз лично не можах да видя снимки преди и след използване на горепосочените бърнари ,а ако имаше много щяха да са ми от полза.Успех н авсички с тренировките :П
Отговори с цитат
  #8  
Стар 3rd August 2010, 15:39
NatalyTake NatalyTake не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 321
По подразбиране

Аз пих "Огънчето" 40 дни и за това време отслабнах 6 кг. Любопитно ми е след колко време мога да повторя с него. Сега, около 30 дни след това поддържам достигнатото тегло, но не ще да смъквам още... Свалих отвсякъде по малко и съм доволна, но искам още малко. Според запознатите, кога да включа още един курс от фет-бърнъра?
__________________
Няма начин, да няма начин!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 3rd August 2010, 16:24
MyFitness MyFitness не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: Цяла България
Мнения: 31
По подразбиране

Щом си направила 30 дни пауза спокойно може да вземеш 2ра опаковка. По принцип 2 седмична пауза е напълно достатъчна. Успех!
__________________
www.MyFitness-Bg.com
MyFitness - my lifestyle

тел: 0889 00 555 9
mail: sales@myfitness-bg.com
skype: myfitness-bg.com
Отговори с цитат
  #10  
Стар 16th December 2010, 14:20
NatalyTake NatalyTake не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 321
По подразбиране

Здравейте, момичета и момчета! Пак съм аз - леля ви Nataly_Take- Пак с въпрос. Като имате предвид, че съм руса по рождение, пък и ЕГН-то си казва думата, се предадох и срам-несрам , реших да питам пак тука по моя проблем. Относно любимото ми вече "Огънче". От 1 септември изпих втора опаковка от него и отслабнах още. Не мога да ви опиша какво удоволствие е след много години мъки да се почувствам пак във форма . Но...., като все нормален човек (поне аз така си мисля, де) след време започвам да мисля, "Ама не може ли още мъничко от тук-от там да посваля и съвсем да се вкарам във форма?!" Та продължавам си аз това, което си правя всеки ден - ходене по 10-тина километра и кростренажор 15-тина километра (различно е всеки път), определен хранителен режим, от който съм установила, че се чувствам добре (не оскъден, но и в никакъв случай калоричен) и..... ако включа още една опаковка от огънчето.... кво ще ми стане, А?
Моля Ви, дайте мнение! Дали няма да се гътна от толкова химия. Още ми се живее, пък и вече замязах на Жена (нищо че съм на преклонна възраст) - мераците не умират...
__________________
Няма начин, да няма начин!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: FyreBURNER
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:01.