IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 3rd July 2010, 22:31
amira amira не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 2
По подразбиране Въпрос за дупе

Здравейте, имам проблем, който доста ме мъчи. Аз съм слаба, но имам голямо дупе, което изглежда по-скоро отпуснато, отколкото 'изхвръкнало'. От вече немалко време правя всеки ден упражнения, за да го стегна и постигнах известни резултати, т.е. то е по-стегнато, но... все така голямо и не вирнато, просто е... по-твърдо и нищо повече. Наистина искам да имам хубаво дупе. Кажете ми, това възможно ли е изобщо или генетично ми е заложено да не мога да го имам?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th July 2010, 07:41
entwickler entwickler не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 55
По подразбиране

Просто имаш излишни мазнини там. Да, генетично си предразположена да ги трупаш там, но това изобщо не означава "невъзможно". Продължавай да тренираш (цялото тяло). Храни се правилно и нещата ще са ОК! Успех!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 5th July 2010, 08:55
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Може ли да разгадаеш и моята генетика Освен никнейма, друга информация трябва ли ти?
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #4  
Стар 11th July 2010, 08:03
amira amira не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Благодаря, entwickler! Ще продължавам да тренирам. Малко се бях обезнадеждила от глупостите, които прочетох в един сайт, но реално погледнато тези мазнини няма как да не могат да бъдат изгорени
Отговори с цитат
  #5  
Стар 14th July 2010, 16:16
PassiON_ PassiON_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Barcelona
Мнения: 421
По подразбиране

... м аз бих искала да видя снимка, за да разбера за какво става въпрос
По принцип упражненията които са изпълняват, когато си легнала по гръб са за повдигане на дупето - http://www.letsgym.com/2008/04/02/sedalishte/ , като първите упражнения тук.
хубаво би било да съчетаеш упражненията с някакъв вид аеробика, дори и да са 30 мин бягане на място.
силови тренировки, като напади, клекове (това може да се изпълнява в домашни условия с малко по големи тежести) или на машини също (в залата) ще допренесат за сила на краката и седалището.
разтягането, нещо от рода на фетбърнинг йога допълнително ще помогне за оформянето
и т.н.
да и правилното хранене също е важно ...
Аз попринцип съм с широк ханш и съм предразположена да трупам в седалището, така че от опит ти казвам няма невъзможни неща, но се иска опористост постояннство - моите резултати съм ги постигнала от тае-бо и фетбърнинг йога. Успехи!
__________________
За да водиш себе си - използвай главата си. За да водиш другите - използвай сърцето си.
Когато отделяш време да сравняваш своето изразстване с това на някой друг, ти спираш да растеш.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 22nd July 2010, 08:20
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

КАК ДА СИ УВЕЛИЧА МОЕТО ДУПЕ,кои упражнения уголемяват мускулите там????
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #7  
Стар 22nd July 2010, 08:25
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
КАК ДА СИ УВЕЛИЧА МОЕТО ДУПЕ,кои упражнения уголемяват мускулите там????
Aми аз съм чувала за задно вдигане на краката, докато си се подпряла на лакти.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 22nd July 2010, 08:30
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lovebird
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
КАК ДА СИ УВЕЛИЧА МОЕТО ДУПЕ,кои упражнения уголемяват мускулите там????
Aми аз съм чувала за задно вдигане на краката, докато си се подпряла на лакти.
ох,няма смисъл...мъча се сама вече 10 години,свързах се с един фитнес инструктор
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #9  
Стар 22nd July 2010, 14:46
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

А ти къде смяташ да тренираш, че са много неща - колело, бягане, планински туризъм, скачане на въже, клякания, бегови упражнения, и т.н. Във фитнеса също е възможно на някои уреди да се тренира, ама е добре да ориентираш къде ще тренираш...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 22nd July 2010, 17:14
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mindbender
А ти къде смяташ да тренираш, че са много неща - колело, бягане, планински туризъм, скачане на въже, клякания, бегови упражнения, и т.н. Във фитнеса също е възможно на някои уреди да се тренира, ама е добре да ориентираш къде ще тренираш...
Във фитнес The GYM.Колелото може,но неискам да бягам,защото губя много кг!Планинския туризъм съм практикувала цял живот-бях по-кльощава от сега.А с днешна дата нямам възможност да ходя горе в гората.
Фитнесът е достатъчен мисля
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросзадупе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:37.