IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 9th September 2010, 11:37
Аватара на Izu
Izu Izu не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Sofia
Мнения: 99
По подразбиране Л-карнитин и/или Фет Бърнър?

Здравейте! Отдавна не съм писала във форума, но реших да се допитам до вас. Преди около 2 седмици започнах да ходя на фитнес - 5 дни в седмици по 2 часа. Изгарям по около 1000 калории там (кардио плюс силови), като гледам да се храня умерено - около 1500 калории на ден - иначе ям каквото си искам т.е. не пазя някаква строга диета. Мисля да включа и л-карнитин, така че тренировките ми да имат по-голям ефект, но сега се чудя дали да не включа и някой фет бърнър, защото някъде прочетох, че двете в комбинация имат максимален ефект, защото действат по различен начин.

Вие какво мислите? Да ми препоръчате някой бърнър? Как сте го пили?

П.П. В момента съм към 68кг, целта е 60-62кг на 172см височина, жена, 23год.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 10th September 2010, 10:19
aleksmarinov aleksmarinov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 31
По подразбиране

Здравей!

Комбинацията между тези две хранителни добавки ще ти е идеална.

Съветвам - яко кардио - по 4 пъти седмично. НА ГЛАДНО. Само преди това вземаш 1-2 дози от L-карнитина.
Фетбърнъра - 2 пъти на ден по 3 капсули - половин час преди кардиото и 6 часа след това.
Храненето - 4-5 пъти на ден. Ограничи сладкото, газираното, тестените изделия - няма как иначе.

За допълнителна информация - http://www.fitnesblog.com/drugi/kak-...kilogrami-184/

Надявам се да съм помогнал!
__________________
Онлайн магазин за Фитнес добавки - http://fitneshrani.com
Отговори с цитат
  #3  
Стар 10th September 2010, 12:10
Аватара на Izu
Izu Izu не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Sofia
Мнения: 99
По подразбиране

Ходя на фитнес 5 дни в седмицата. Тренировката ми обикновено се състои от час-час и нещо кардио (изгарям по около 1000 калории) плюс силови упражнения на машините, коремни и т.н. (около 30-40 мин), но за жалост винаги ги правя следобяд - тогава имам свободно време. Ходя минимум 2-3 часа след обяда ми.
Вече свалих около 25кг само с правилен хранителен режим, така че поне за това съм запозната.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 6th October 2010, 12:03
aleksmarinov aleksmarinov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 31
По подразбиране

Щом правиш по 30-40 минути упражнения, прави ги със свободни тежести - избягвай машините определен период от време. С машина става по-чисто, но се изолират други мускули. Щом целта ти е отслабване - включвай повечко мускулни групи в тренировките.
__________________
Онлайн магазин за Фитнес добавки - http://fitneshrani.com
Отговори с цитат
  #5  
Стар 8th October 2010, 15:57
Аватара на The Messenger
The Messenger The Messenger не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 17
По подразбиране

Наистина, добре би било да комбинираш Л карнитина с доказан Бърнър за да постигнеш желаните резултати. Препоръчвам ти Lipo 6X, но наистина гледай да ограничиш сладкото, газираното и тестените изделия. Успех ти желая.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 8th October 2010, 16:55
HealthStore HealthStore не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 95
По подразбиране

http://healthstore.bg/LIPO-6-Hers-120.html

Изключително бих ти препоръчал ето тази формула.Специализирана е точно за дами.Иначе подкрепям горните мнения, най-добре е комбинацията между фетбърнър и Л-карнитин, но ако трябва да избирам между двете, то определено бих се спрял на фетбърнърът.
__________________
Syntrax, Harbinger, Mueller
Отговори с цитат
  #7  
Стар 16th October 2010, 12:00
simphony simphony не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 64
По подразбиране

течен Л.карнитин - аз взех някоква розова опаковка от 500мл- върши чудеса - свалих някакви си 4-5 кг само за месец. преди тренировка го пиеш разбира се. тестени и сладки неща - просто забрави. иначе само си губиш времето и парите.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 17th November 2010, 00:58
krisyty krisyty не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: България
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от simphony
течен Л.карнитин - аз взех някоква розова опаковка от 500мл- върши чудеса - свалих някакви си 4-5 кг само за месец. преди тренировка го пиеш разбира се. тестени и сладки неща - просто забрави. иначе само си губиш времето и парите.
как пиеш течния Л-Карнитин?
__________________
Отговори с цитат
  #9  
Стар 26th November 2010, 16:54
simphony simphony не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 64
По подразбиране

аз пия една глътка вечер, преди лягане и една глътка преди спорт, като 5 дни от седмицата редувам различен спорт, сметнах на око че една глътка е около 1000 единици
Отговори с цитат
  #10  
Стар 26th November 2010, 17:28
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от simphony
аз пия една глътка вечер, преди лягане и една глътка преди спорт, като 5 дни от седмицата редувам различен спорт, сметнах на око че една глътка е около 1000 единици
И КОЛКО СВАЛИ
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: карнитинилиФетБърнър
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:00.