IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 6th April 2006, 21:26
seaside_girl seaside_girl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Koh Samui
Мнения: 9
По подразбиране 42kg

Здравейте,от 2 месеца ходя на фитнес 2 пъти седмично/30мин-пътека+60мин.уреди/храня се така както съм си хапвала и преди това-реших ,че няма да е зле за морето да сваля 3 - 4 кг .за информация винаги цял живот съм била 45кг/160см ръст/независимо какво ям/,но от как тръгнах на тренировки станах 47 кг,което направо ме вбесява много зверски-предполагах че след като винаги съм била 45 кг ако включа малко натоваране бързо ще махна 3-4 килца-логично ми се струва при условие ,че без тренировки винаги съм била 44-45 кг зна4и при натоварване би трябвало да намалеят килата.мускули определено не съм направила защото дънките си ми седят по същия начин като преди-как може да тренирам и да качвам 2 кг?ужас-утре мисля да си купя л-карнитин за колко време ще ми помогне да сваля-целта ми е 42кг.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 7th April 2006, 07:21
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране Re: 42kg

А може би задържаш вода?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 7th April 2006, 10:25
Natalli Natalli не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Varna
Мнения: 23
По подразбиране

Я се вземи в ръце, какви са тези 42 кг.???При ръст 160 см.,имаш много добро тегло - било то 45 кг. или 47 кг.Мисля че е нормално в началото като почнеш да спортуваш,да тежиш малко повече,но това ще се оправи.Сама казваш,че дънките ти стоели както преди, значи няма видима промяна във фигурата ти.Но това което приказваш , за 42 кг. ми се вижда пълна безумица
Отговори с цитат
  #4  
Стар 7th April 2006, 13:16
Аватара на 4ere6ka
4ere6ka 4ere6ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 303
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Natalli
Я се вземи в ръце, какви са тези 42 кг.???При ръст 160 см.,имаш много добро тегло - било то 45 кг. или 47 кг.Мисля че е нормално в началото като почнеш да спортуваш,да тежиш малко повече,но това ще се оправи.Сама казваш,че дънките ти стоели както преди, значи няма видима промяна във фигурата ти.Но това което приказваш , за 42 кг. ми се вижда пълна безумица
Абсолютно подкрепям. Това са глупости и килограмите са си ти добре. Замисли се, че има хора с истински проблеми и се радвай на тялото си и се грижи за него без да го тормозиш!
__________________
Im a LADY in da street but a FREAK in the bed...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 9th April 2006, 08:29
44DE8 44DE8 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: VVE
Мнения: 100
Изпратете съобщение чрез ICQ до 44DE8
По подразбиране

Реално мускулната тъкан е по-плътна и тежи повече от мастната. Нормално е при натоварване да си увеличила мускулите без да изпълваш чак толкова видимо дънките. И недей да влизав в някакви филми. Щом при кардио и нормално (каквото и да значи това за теб) хранене качваш маса, значи тялото ти има нужда от нея. Лично за мен, за 160cm и 50 кила са перфектни, разбира се при всеки е различно, но в общи линии.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 11th April 2006, 21:39
leidi_77 leidi_77 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 200
По подразбиране

five-seven подкрепям те напълно, казано по просто, когато човек започне да тренира той превръща сланинката в мускул и за това тежи повече.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 12th April 2006, 16:19
seaside_girl seaside_girl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Koh Samui
Мнения: 9
По подразбиране

искам да попитам аз тичам на пътеката по 30 мин.обаче ми е трудно /липсва ми енергия/но въпреки това успявам някак си да издържа-какво да си купя за сила/Л-карнитин или нещо енергийно/.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 12th April 2006, 17:23
44DE8 44DE8 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: VVE
Мнения: 100
Изпратете съобщение чрез ICQ до 44DE8
По подразбиране

няма такова нещо като неуморимо тяло и това, че някой път си направила 30 минс на пътека не значи, че ще можеш всеки път. вземи под внимание това, как се храниш преди тренировка - ако ядеш малко или не приемаш достатъчно въглехидрати е нормално да те затруднява тренировка с тежести + пътека. освен това е важно кога правиш кардиото - преди или след тежести. и още куп неща като това как си се хранила през деня, колко си спала, кога за последно си тренирала и т.н.
за карнинита - засилва издръжливостта и помага при свалянето на мазнини, тоест и той може да се приема като енергетизатор до някаква степен. няма странични ефекти и може да ти помогне да свалиш килограми. но според мен трябва да обърнеш внимание на нещата, които написах по-горе, преди да се ориентираш и към карнитин.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 11th May 2006, 17:44
Rude_girl Rude_girl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 90
По подразбиране .......

абе хора....аз съм на 26г., висока съм 160см и винаги съм поддържала 42-45кг. а ям много-сладко,мазно,тестяно..и т.н.
проблема ми е, 4е искам да ка4а кила, а не мога!!!
искам да съм поне 50кг, а може и 55...нямам нищо против....
HELP MEEEE.....PLS щото аз незнам какво да направя, предполагам метаболизма ми е бърз,или нещо такова,не ги разбирам много тия неща...
__________________
Been der done dat had dat, wah?!? Rude mouth, loud mouth watch dat, wah?!? Pretty girl, buff girl Best friend, sole mate, wats dat?, wah?!?
Отговори с цитат
  #10  
Стар 12th May 2006, 21:46
Аватара на Klio
Klio Klio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 95
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от leidi_77
five-seven подкрепям те напълно, казано по просто, когато човек започне да тренира той превръща сланинката в мускул и за това тежи повече.
това за сланина да се превръща в мускул е пълна безмислица.....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: 42kg
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:29.