IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 15th January 2005, 18:31
bizzare
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

възможно ли е с гирички и много упражнения действително гърдите да станат по-големи ?
по-стегнати определено, но не стават ли стегнати и малки ?

все пак мастната тъкан е тази, която всъщност прави гърдите големи, хубави и заоблени, не мускулите, които така или иначе не са в голямо количество точно там
Отговори с цитат
  #12  
Стар 21st January 2005, 15:40
Addi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

1vo - ne moga da razbera shto za prostotashki komentari se davat, ama kvo li se uchudvam - vupros na mantalitet, zaradi koito nikoga niama da se opravim
A sega po temata - s dosta uporit i ejedneven trud mojesh da postigmesh rezultat po slednia kombiniran nachin:
- pravi po 20-30 licevi opori, v nachaloto shte ti e e trudno i zapochni da pravish tolkova kolkoto mojesh, kato postepenno gi uvelichavai s po 1 broika
- pravi serii ot po 5-6 tipa uprajnenia s girichki - v kasetata na Cindy Crowford mojesh da vidish mnogo raznoobrazni predlojenia ili ako ne moje6 da nameri6 kasetata -potursi iz neta
- sled uprajnenia vzimaiki dush - oblivai za okolo 2-3 minuti gurdite si sus studena struia - deistva mnog osvejavashto i stiagashto
- sled dusha - zaduljitelno maji gurdite i shiata si sys stiagasht krem ili body lotion
Tova e izpitana rezepta
Sushto kogato mojesh postoi s ogoleni gurdi kogato si si vkushti - vuzdushnite strui sushto pomagat, a i drugoto hubavo neshto e che svikvash da priemash gudite si takiva kakvito sa i da ne se sramuvash ot tiah!

Uspeh
Отговори с цитат
  #13  
Стар 23rd January 2005, 18:43
3Y3
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране :)

Моля пишете на кирилица.^^palavata^^, ogan, Addi благодаря ви за съветите _VIP_, liophy - без коментар.
Аddi непременно ще пробвам тази програма, мерси за което Не се бях сещала за студен душ. Обикновено винаги топъл си вземам. Колкото до лицевите опори, аз съм бивша каратистка и няма да ми е трудно с тах. Но преди като тренирах не се оформяха много хубаво. Кожата ми не се стягаше, а само мускулът - т.е. не изглеждаха в желаната от мен форма. Ако и това не помогне, в краен случай операцийка Но все пак положението не е плачевно... А и нали знаете че всяко момиче дори и много добре да изглежда пак се смята за дебела и грозна
10х
Отговори с цитат
  #14  
Стар 23rd January 2005, 20:39
Аватара на _root
_root _root не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 477
По подразбиране

Цитирай:
възможно ли е с гирички и много упражнения действително гърдите да станат по-големи ?
по-стегнати определено, но не стават ли стегнати и малки ?
МНОГО ВАЖНО ЗА ВСИЧКИ ЖЕНИ : НЕ СИ МИСЛЕТЕ ЧЕ КАТО ТРЕНИРАТЕ ВЪВ ФИТНЕСА ВАШИТЕ ГЪРДИ ЩЕ ПОРАСТНАТ.... НАПРОТИВ ЩЕ СЕ СТЕГНАТ И ЩЕ СТАНАТ ПО-МАЛКИ...... САМО ГЪРДИТЕ НА МЪЖЕТЕ МОГАТ ДА РАСТЪТ АКО БЪДАТ ТРЕНИРАНИ, ПРИ ЖЕНИТЕ НЕ........... НАБЛЮДАВАЛ СЪМ РАЗЛИЧНИ ЖЕНИ КОИТО ТРЕНИРАТ И ЕФЕКТА Е ОТРИЦАТЕЛЕН.... ГЪРДИТЕ ПОСТЕПЕННО СЕ СМАЛЯВАТ.............. ЗА ДА ИЗБЕГНЕТЕ ТОВА СМАЛЯВАНЕ НА ГЪРДИТЕ, ТРЯБВА ДА СЕ ПОСЪВЕТВАТЕ С ФИТНЕС ИНСТРУКТОР, КОЙТО ДА ВИ ДАДЕ ТОЧНО ЖЕНСКИТЕ УПРАЖНЕНИЯ ЗА ГЪРДИ С КОИТО ЩЕ МОЖЕТЕ ДА ГИ СТЕГНЕТЕ, БЕЗ ДА ЗАБЕЛЕЖИТЕ ОСОБЕНА РАЗЛИКА В РАЗМЕРА СЛЕД ТОВА !!!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 26th January 2005, 13:37
Bella
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Iskam da posuvetvam vsichki jeni i momicheta,ne prekaliavaite s treniraneto na grudnite muskuli.Ako pravite uprajnenia s girichki za tezi muskuli,pravete gi samo v legnalo ili polulegnalo polojenie.Jenskite gurdi sa izgradeni predimno ot mastna tukan,a muskulut e zad neia.Taka che pri usileno i redovno natovarvane tazi tukan se topi,taka kakto i po ostanalite chasti na tialoto.Oburnete vnimanie na jenite,koito se zanimavat s bodybilding.Povecheto ot tiah slagat silikon,zashtoto gurdite im bukvalno se stopiavat ot prekalenite trenirovki.Do kolko e stegnat biustut zavisi ot elastichnostta na kojata,ot pravilnata stoika na grubnaka i ramenete i ot redovnoto nosene na sutien.A razmerut si e dadenost,na koi kolkoto Gospod mu galMoje da se ugolemi edinstveno sus silikon.Uvisnal biust sushto se korigira samo operativno,pri koeto ne e zaduljitelno da se slaga silikon.Pravi se razrez po kontura na zurnoto.Belegut e neznachitelen i rezultatut e mnogo dobur!Vuobshte ne razchitaite na razni "chudotvorni" mazila.Vsichko e samo reklama i pulna zabluda!Niama da vi navrediat,no niama i da vi pomognat.Ne si davaite parite za izlishni bokluci!Nai-vajnoto e da se izbiagvat drastichni promeni v tegloto,tova nepremenno vodi do uvisvane i mnogo izlishna koja.Pozdravi na vsichki
Отговори с цитат
  #16  
Стар 30th January 2005, 12:47
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отличително за жените е малко по-високото процентно съдържание на мазнини в тялото и изключително ниското чуство за хумор... Жалко(

Относно коментара за студеният душ- със студен душ освен че е полезно за кожата и евентуално да спестите 2 стотинки от енергото друга файда няма.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 17th February 2005, 02:29
Ник
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

3Y3 поискай мнение за това как изглеждат гърдите ти от приятелки и от приятели Може въобще да не е толкова зле А пък през това време пак си ги стягай - кои ти дадоха добри съвети ти разбра.
P.S. Колкото до това, че гърдите се стопявали като се тренират гръдните мускули това е индивидуално - от 1992 - ра съм по залите и съм видял много момичета които тренират сериозно (говоря не за специализирани женски фитнесзали /нещо я недолюбвам тая думичка фитнес : предпочитам културизъм но това е за хора със сериозно отношение по въпроса опа увлякох се ) при едни се стягат и намалят при други - не. Да не забравяме все пак че формата и обемът на женските гърди се определят от
1. Формата и големината на гръдните мускули
2. Мастна тъкан - обема и разположението и
3. Жлезиста тъкан - тя как се "стапя" без промени в хормоналните нива и само от тренировки - нека ми кажат многознайковците, като имаме в предвид, че съотношението мастна/жлезиста тъкан е индивидуално за всяка жена
4. Кожата - нейната еластичност, стегнатост - също индивиуален фактор
Айде край, че времето напредна.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 1st March 2005, 16:18
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.
икога не съм очаквала, че гърдите може да бъдат стегнати с упражнения, но това наистина се получава. Стягат се гръдните мускули и те държат гърдите стегнати и оформени. Всички упражнения за ръце - с гири и без гири, на серии по 100, всеки ден. След 6 месеца се получава реалното усещане за стегнатост. Но търпение му е майката...
Отговори с цитат
  #19  
Стар 31st March 2005, 09:57
CrazyBlackBitch CrazyBlackBitch не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Pazardjik
Мнения: 138
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.
Цитирай:
Първоначално написано от Addi
.................................
- pravi po 20-30 licevi opori, v nachaloto shte ti e e trudno i zapochni da pravish tolkova kolkoto mojesh, kato postepenno gi uvelichavai s po 1 broika................
много ми е интересно как се прави една лицева опора повече, отколкото можеш..?!?!? Т'ва е нещо като оня пич, дето някаде из форума каза да се пие по 1 и половина КАПСУЛА Л-Карнитин!
__________________
Само сладко,хляб,пържено,солено, алкохол,пушете2 кутий на ден,не тренирайте за нищо на света!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 6th April 2005, 13:36
chervenokosa chervenokosa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2005
Мнения: 1
По подразбиране

не знам защо но се замислих адски много за това,което се опитваш да постигнеш....може би това да се мажеш с някакъв крем ще бъде добре от гледна точка на това че омазнява и може би ще направи кожата по-еластична,а наистина подходящи упражнения,които обаче да не са с обобено натоварване ще доведат до резултат.ако искаш дай ми някакъв мейл и ще ти пратя снимки с дигитален фотоапарат от доста стара книжка с упражнения.предполагам че като zoom-неш ще можеш да прочетеш всичко а има и картинки))
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: stegnacicite
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:36.