IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 5th May 2006, 17:41
.::Inna::. .::Inna::. не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 4
По подразбиране

Това с ядките не мога да го пробвам, защото се изривам от ядки!А иначе другите съвети ще пробвам.
Не ям никакви полуфабрикати и хляб!Не ям и пържено!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 3rd June 2006, 00:06
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от .::Inna::.
Това с ядките не мога да го пробвам, защото се изривам от ядки!А иначе другите съвети ще пробвам.
Не ям никакви полуфабрикати и хляб!Не ям и пържено!
е овесените ядки нямат нищо общо с останалите, които предполагам ти визираш. а иначе хляб, пържено и полуфабрикати никой не яде. поне хората които си гледат калориите.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 3rd June 2006, 14:28
milenka713 milenka713 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 6
По подразбиране

я кажи кой зелен чай си пила. 6тото, ако не си пробвала горещо ти препоръчвам зелен билков чай "сание". Има български и китайски, сама ще решиш кой ти въздейства по-добре. Китайския е по-скъп с 1лв. някъде, но мисля не и по-ефикасен. Българския е около 4-5 лв. Надявам се да ти помогне
Отговори с цитат
  #14  
Стар 3rd June 2006, 15:26
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

този чай само спомага да изхвърляш водата от организма ти и те залъгва че губиш килограми. нищо подобно.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 3rd June 2006, 15:42
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

ефекта му е само че разхлабва, но от това червата стават лениви и като го спреш се чудиш кво да правиш
Отговори с цитат
  #16  
Стар 3rd June 2006, 16:50
milenka713 milenka713 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 6
По подразбиране

Първо за килца нищо не сам казала. И го препоръчвам на хора, които имат лениви черва по начало. На моята сестра само това й помогна. Тя ходи на лекар да й даде съвет и там и предписаха едни хапчета от които и се подуваше корема. Тя си го пие редовно и аз и майка ми сащо понякога и никоя от нас няма оплаквания. То си зависи и колко време го държиш да се запарява - колкото повече го даржиш, толкова по-силен е.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 3rd June 2006, 18:23
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

еми понеже темата е за сваляне на килограми...
Отговори с цитат
  #18  
Стар 3rd June 2006, 18:24
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

на никой не го препоръчвай.
за ленивете червица сутрин на гладно мед с вода;
прясно мляко с мед;
к.мляко с плодчета;
банан + мялко.
всичко друго само лъжи организма и води до стрес.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 4th June 2006, 13:20
milenka713 milenka713 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 6
По подразбиране

че защо да не го препоръчвам аз го пия понякога, а сестра ми от години го пие. Има хора, на които млеката и плодовете само не им помагат, аз на тях го прорачвам. Другите смятам, че нямат кой знае какъв проблем. А па това за обезводняването въобще не е верно.Аз казах, че всеки си го нагажда според себе си. Аз примерно си го държа пакетчето по 3 мин., а сестра ми по 15-20. Плюс това зеления чай е много полезен и е хубаво от време на време да се пие, та дори и разхлабващ, за да си прочистиш тялото. Друго, което мога да кажа е, че трябва да ядеж круши и да ги смениш с ябълките, защото те запичат. А ако не се лъжа и банана запича?
Отговори с цитат
  #20  
Стар 4th June 2006, 15:21
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

да, полезен е наистина, но само от време на време! ако се пие продължително както казах червата стават лениви, и ако се спре, проблема не само че не е изчезнал, но и се е задълбочил.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Имамкгзасвалянено
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:06.