IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 31st January 2005, 21:59
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране fit мама

Здравейте! Моля да ми препоръчате нещо за стягане на тялото предвид ограниченото ми свободно време и невъзможност за посещение на фитнес зали.
Аз съм на 30 год., майка на 2 деца. Висока съм 173 см., тежа 57 кг.- не са много, но тялото ми не е във формата, която бих искала. Харесвам спортният, стегнат силует, а моят не се покрива с представите ми за такъв. Основният ми проблем като на повечето жени се бедрата, седалището и корема. А като прибавим и скромният размер на бюста ми- картинката не е точно естетична. Вкъщи правя коремни преси и клякания, но ефекта е минимален, почти нулев. Нямам тонус, не съм във форма, изморявам се лесно. Въпреки, че съм вегетарианка се храня с доста калорични храни, което допринася за общата картинка.
Има ли някакви програми за такива като мен- ангажирани с домакинство, но не желаещи да се примиряват с отпуснати форми. Виждам, че съвети давате всякакви.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 4th February 2005, 09:50
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Явно майките на малки деца са принудени да олицетворяват занемарената жена. Жалко, щото имам потенциал
Отговори с цитат
  #3  
Стар 14th February 2005, 13:21
Вал
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Няма разлика между поддръжката на майки и нераждали.Всеки си има проблемна зона и работи по нея.Ако се възприемаш "извън играта",там и ще бъдеш.Прегледай другите теми за диети,стягане,гърди и т.н.и не се цупи,ами се хващай за работа.Аз съм по-голяма от тебе ,2 деца и на 180 см. съм 60,равномерно разпределени килограми.Така че-action!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: мама
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:32.