IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 6th April 2007, 09:39
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Не мисли, че е толкова трудно и че трябва да се отказваш от храната, както ти казваш. Просто наблегни на полезни храни без изкуствени добавки. Пък и 4 килограма не са толкова много. Според мен сама ще видиш, че ще ти е трудно с ограничаването на храната само в началото, ще видиш, че ще се чувстваш по-добре като се храниш рационално. Аз мисля, че ти се яде сладко (на пример) докато го ядеш и с другите изкушения е същото. Хубаво е, че искаш да тренираш, но само тренировки не са достатъчни, с правилния хранителен режим + тренировките ще придобиеш по-хармонично тяло и ще се чувстваш по-добре. Храненето и спортът вървят ръка за ръка, другото са половинчати неща. Не е трудно. Успех!!!
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 6th April 2007, 10:16
Lady Marmalade Lady Marmalade не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2004
Град: Plovdiv
Мнения: 195
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady Marmalade Изпратете съобщение чрез MSN до Lady Marmalade Изпратете съобщение чрез Yahoo до Lady Marmalade
По подразбиране

Храненето наистина е много важно, за да има ефект от спорта. Никой не твърди, че трябва да гладуваш, пак ще се храниш, но трябва да забравиш за някои храни. Ако си решила да започваш с фитнеса, най- добре е да ти изработят тренировъчна и хранителна програма. Няма да умреш гладна, споко

Виж тук, в раздел Хранене, поне да се ориентираш какво може и не може да се яде:

http://spidersport.com/articles.php
Отговори с цитат
  #13  
Стар 21st May 2007, 09:30
polsha polsha не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 5
По подразбиране Не гладувай

Здравей! Аз съм на твоята възраст 55кг/167см. Първа година ми е да кача 5 кг., винаги съм била 50кг. И аз исках да оъслабна 5 кг, но сега вече не мисля така.Килограмите са ми добре, реших просто да се стегна малко.
Ще ти дам съвет, недей да гладуваш.Намали газираното и сладкото само и тренирай много.Според мен ако се стегнеш с твойте кг ще изглездаш добре и без да сваляш.От 6 месеца тренирам вкъщи фитнес(имам някои уреди) и тае бо.
Ако искаш да отслабнеш тренирей тае бо и ще видиш че има ефект.
Успех!!!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 22nd May 2007, 08:33
Аватара на mira_sm
mira_sm mira_sm не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 246
По подразбиране

Полша, това таебо по някакво видео ли го правиш, или гледаш от някаква книжка, списание...?
Отговори с цитат
  #15  
Стар 22nd May 2007, 14:16
polsha polsha не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 5
По подразбиране тае бо

Здравей, Мира!
Тае бо можеш да си изтеглиш от нета zamunda.net примерно, има си и музика и е много приятно.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 3rd June 2007, 23:06
Descarado Descarado не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 1 662
По подразбиране Re: Как да сваля 4 кг?

Цитирай:
Първоначално написано от 1567
Здравейте! разгледах темите в форума, но имам нужда от персонален съвет от човек, който да разбира

Аз съм момиче на 22 години, 170/58 кг. и искам да сваля 4 килограма. Намислила съм да започна да се занимавам с фитнес около 3 пъти седмично (абсолютно начинаеща съм)

Проблемът е, че много трудно се отказвам от храна и ми стана интересно, във връзка с други теми на жени тук във форума - дали е възможно да сваля кг, без да се ограничавам в храната? Или напротив, ще кача? Това най-много ме притеснява в момента и съм на път да се откажа Дайте ми съвет, моля ви!!

Ако имате и някакви препоръки относно това, как правилно да подходя, би било просто чудесно!
Твойто BMI е 20.1, което означава че теглото ти е съвсем нормално и няма нужда да сваляш повече килограми. Ако смяташ дадена част от тялото си за по неприятно изглеждаща, можеш да правиш упрражнения концентрирани върху нея, за да я стегнеш и оформиш. Те комбинирани със здравословно хранене ще ти помогнат да се чувстваш по - добре в тялото си, без да сваляш излишно килограми .
Надявам се да съм помогнал
__________________
Ich blick nicht gern zur
Отговори с цитат
  #17  
Стар 6th June 2007, 13:21
VITAMINA VITAMINA не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 133
По подразбиране Re: Как да сваля 4 кг?

Цитирай:
Първоначално написано от 1567
Здравейте! разгледах темите в форума, но имам нужда от персонален съвет от човек, който да разбира

Аз съм момиче на 22 години, 170/58 кг. и искам да сваля 4 килограма. Намислила съм да започна да се занимавам с фитнес около 3 пъти седмично (абсолютно начинаеща съм)

Проблемът е, че много трудно се отказвам от храна и ми стана интересно, във връзка с други теми на жени тук във форума - дали е възможно да сваля кг, без да се ограничавам в храната? Или напротив, ще кача? Това най-много ме притеснява в момента и съм на път да се откажа Дайте ми съвет, моля ви!!

Ако имате и някакви препоръки относно това, как правилно да подходя, би било просто чудесно!

фитнес + правилно хранене ще ти свършат перфектна работа .
Но правилно хранене а не диета и да стоиш гладна .
И в никакъв случай не се отказвай .
Намери си добър фитнес инструктор , който да ти направи индивидуална фитнес програма + хранителен режим.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 6th June 2007, 15:28
Аватара на bluebell
bluebell bluebell не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: varna
Мнения: 69
По подразбиране

дa и aз тaka мислия.вaжнo e нe дa глaдувaш a дa сe хрaниш прaвилнo.и нaи-вaжнoтo дa спoртувaш сeриoзнo и kaчeствeнo.минaлaтa гoдинa бях kaчилa 5 kилцa и тaka си ги свaлих и сe чувствaх стрaхoтнo. :P
Отговори с цитат
  #19  
Стар 5th September 2007, 22:14
Mimcho Mimcho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2004
Град: Sofia
Мнения: 17
Изпратете съобщение чрез ICQ до Mimcho Изпратете съобщение чрез MSN до Mimcho
По подразбиране

еми аз имам сходен проблем. на 22 съм. 170см, но 55 кг. Искам да сваля 3кг, но не мога повече да намалявам храната. Храня се доста здравословно. Ям предимно салати и ако намаля още калориите вече ще се превърне в болест. Главата ми не го побира как ще ги сваля тия килограми
Отговори с цитат
  #20  
Стар 6th September 2007, 15:20
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mimcho
еми аз имам сходен проблем. на 22 съм. 170см, но 55 кг. Искам да сваля 3кг, но не мога повече да намалявам храната. Храня се доста здравословно. Ям предимно салати и ако намаля още калориите вече ще се превърне в болест. Главата ми не го побира как ще ги сваля тия килограми
според мен твоите кг са повече от супер недей да отслабваш
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдасвалякг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:05.