IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 8th April 2007, 22:39
just_smile_{F} just_smile_{F} не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 133
По подразбиране 0ops..problem..

kato na4alo zdraveite ta.. abe iskam da vi pitam.. ne e koi znae kakva dilema ,ama vse pak sega hodq na aerobika 4 pati sedmi4no ..dovolna sam i predi mesec praveh vseki den uprajneniq v nas po 40 min. oba4e.. sega iskam da se postegna o6te nali sam nenasitno dIetI.. i se 4udq na koe da hodq osven na aerobikata... naaa fitnes ili na pluvane.. i dvete sa dobri kato variant i to dosta,ama fitnes zallata mi e na 30 sec.,a baseina na 30 min.makar 4e az si imam jelanieto i Inata problema mi e kade da hodq ...

HeLpPPpPpp m3 !!!!!!!!
__________________
докато не се науча да наранявам...

ще ме нараняват!!!!!!
  #2  
Стар 8th April 2007, 22:45
PassiON_ PassiON_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Barcelona
Мнения: 421
По подразбиране

Ммм мен ако питаш няма какво да се чудиш. Ходи на фитнес и като го съчетаеш с аеробиката ще направиш чудеса. Успехи
__________________
За да водиш себе си - използвай главата си. За да водиш другите - използвай сърцето си.
Когато отделяш време да сравняваш своето изразстване с това на някой друг, ти спираш да растеш.
  #3  
Стар 8th April 2007, 22:47
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Тука няма какво да се чудиш - фитнеса е доказано най-доброто за подобряване на външния вид.
  #4  
Стар 8th April 2007, 23:27
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

виж задниците на 5 плувкини и 5 сериозно занимаващи се с фитнес и дотам с аргументите
  #5  
Стар 8th April 2007, 23:30
Police MAIN Police MAIN не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: В най-смелите ти мечти!
Мнения: 1 755
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от just_smile_{F}
em da,ama vseki mi kazva razli4no za tova iskam argumenti za6to primerno ednoto e po-dobro ot drugoto

Важно е да пишеш на Кирилица!Ако нямаш използвай /*КИРИЛИЗАТОР*/ или провери във Форумна тема Алтернатива, за тези които нямат кирилица на компютъра
__________________
СПАМ = Само Пиша А не Мисля
  #6  
Стар 8th April 2007, 23:37
just_smile_{F} just_smile_{F} не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 133
По подразбиране

ее добре де извиних се утре се надявам да нямам този проблем.. вие пък и вие тктц


ам... определено удари слабото ми място и май май ще се ходи на плуването като гледам
__________________
докато не се науча да наранявам...

ще ме нараняват!!!!!!
  #7  
Стар 9th April 2007, 01:03
Dani_4ka Dani_4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 559
По подразбиране

Аз останах с впечатление, че Секо пише в полза на фитнеса
  #8  
Стар 9th April 2007, 10:09
just_smile_{F} just_smile_{F} не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 133
По подразбиране

....of ne znam.. объркана съм! братовчеT ми казва ,че епо -хубаво на плуване ,други на фитнес.. накрая май сама ще пробвам и ще ти кажа и аз мнението )
__________________
докато не се науча да наранявам...

ще ме нараняват!!!!!!
  #9  
Стар 9th April 2007, 10:14
PassiON_ PassiON_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Barcelona
Мнения: 421
По подразбиране

Че да ... и аз с такива впечетления останах
Между плуване и аеробика за едно здраво тяло няма почти никаква разлика, аз поне така мисля.
Те стягат външните повърхностни мускули и затова и при аеробиката може да наблюдаваш по-бързо стягане за по-кратък период от време.
Но идва един момент в който тялото ти е стегната и да това си личи, но на определени места продължава да си стои мекичко и пухкавичко
И тогава с успух може да се намесят силовите тренировки, т.е. фитнеса. Направи ми 50 клека (например) и после ти гарантирам че ще ти е малко трудно да ходиш Силовата тренировка ще дооформи тялото ти и ти дава възможност да наблегнеш на желаните места. И да дооформиш само тях. Не е цялостно стягане на тялото, както плуването например, а е оформяне, моделиране.
И 3 пъти в седмицата при правилна програма ще ти дадат много секси тяло, на което да се възхищаваш, когато погледнеш в огледалото. Все пак това мисля е най-важно ти да се харесваш
Е изборът е твой. Успехи
__________________
За да водиш себе си - използвай главата си. За да водиш другите - използвай сърцето си.
Когато отделяш време да сравняваш своето изразстване с това на някой друг, ти спираш да растеш.
  #10  
Стар 9th April 2007, 10:19
just_smile_{F} just_smile_{F} не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 133
По подразбиране

ем да така си е аз ходя сега на аеробика и се стягам обачеее не е желаният ефект толкова колкото аз искам искам тялото ми да е стегнало и хубаво и аз съм инато чудовище и знам ,че ще го направя просто ми трябва тренировка преди имах една която приятеля ми я беше направиш и имаше наистина мн голям ефект.. ама не съм тренирала от мн време и се чудя дали пак с нея да се захвана.. да не стана някои гаф после.. аз искам да стегна всичко и да имам мускуули.. ест. от тези тренировки няма да стана кутуристка ) чак ако не се лъжа започна да пия химия,ама не мерси !!! и така май май ще се захващам с фитнес и сега ако е отворена залата мисля да отскоча до там
__________________
докато не се науча да наранявам...

ще ме нараняват!!!!!!
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: 0opsproblem
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:33.