IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 7th January 2005, 16:27
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране от къде???

Моля пишете на кирилица.от къде мога да си изтегля филмчета с тае-бо??
Отговори с цитат
  #22  
Стар 8th January 2005, 23:09
Аватара на Paradizio
Paradizio Paradizio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: Sofia
Мнения: 71
По подразбиране

Мисля, че по удачен вариант е да отидеш в интернет клуб "Матрицата" (там връзката е много бърза), да ги изтеглиш на сървара и да си ги запишеш на диск, от персонала ще ти кажат какво точно да направиш ако се затрудняваш. Диска стува 3 лева а цялата процедура ще ти отнеме час, не повече.
__________________
всяка крачка напред е следствие на шут отзад
Отговори с цитат
  #23  
Стар 21st January 2005, 17:33
жена на зряла възраст
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Тае-бо

Моля пишете на кирилица.Здравей Парадизо,
Имам следния вапрос:
Тае-бо подходящо ли е за жени над 40 годишна възраст?
Имам огромно желание да се запиша да тренирам!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 29th January 2005, 02:56
VV
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Mite,

Много важно ти какво мразиш . на нея да не й е голям кеф да е "разплута"
Отговори с цитат
  #25  
Стар 3rd February 2005, 23:32
Аватара на Paradizio
Paradizio Paradizio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: Sofia
Мнения: 71
По подразбиране

Ами щом имаш желание, направи го, пък ако ти е много трудно сама ще разбереш и ще се откажеш, нямаш нужда от чужд съвет в тази насока. Лично при мен са идвали и жени на видимо по-голяма възраст от 40 (разбира се неудобно ми е било да разпитвам колко точно). Е, няма да те изненадам ако ти кажа, че не всички упражнения и натоварвания им бяха по силите, но това е нормално, повечето начинаещи момичета и на по 20 не им е много лесно. Тае-бо е малко по-агресивна тренировка от повечето видове аеробика и пак ще кажа, че най-важно е да намериш инструктора, чиято тренировка най-добре съвпада с физическата ти подготовка (въздържам се от конкретни имена, пробвай при няколко различни). Във ВИФ има хора на по 60 години които вдигат повече кила от лежанка от колкото аз мога, но това са хора чиито живот е свързан със спорта. Пробвай, не виждам пречка (относно годините) да постигнеш задоволително ниво, но ако ти е трудно не се насилвай.
__________________
всяка крачка напред е следствие на шут отзад
Отговори с цитат
  #26  
Стар 6th February 2005, 18:42
stvassileva@yahoo.com
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Знаете ли къде мога да ходя на тае-бо в Пловдив?
Отговори с цитат
  #27  
Стар 6th February 2005, 19:20
sunny
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Ако някой може да ми помогне с информация за тае-бо в Бургас ще бъда много благодарна .
Отговори с цитат
  #28  
Стар 10th February 2005, 15:25
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране о да

Цитирай:
Първоначално написано от sunny
Ако някой може да ми помогне с информация за тае-бо в Бургас ще бъда много благодарна .


иди на Аякс-наи-добрите.Ходя там от 3 год и съм Много доволна
Отговори с цитат
  #29  
Стар 10th February 2005, 16:20
sunny
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Re: о да

Цитирай:
Първоначално написано от Anonymous
Цитирай:
Първоначално написано от sunny
Ако някой може да ми помогне с информация за тае-бо в Бургас ще бъда много благодарна .



иди на Аякс-наи-добрите.Ходя там от 3 год и съм Много доволна
Благодаря ти много! Можеш ли да ми дадеш повече подробности?
Отговори с цитат
  #30  
Стар 28th February 2005, 12:16
elli elli не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: София
Мнения: 11
Изпратете съобщение чрез ICQ до elli
По подразбиране

Тае-Бо то наистина е върхът. Ходя от около година и половина с малки прекъсвания и след тренировка се чувствам страхотно. : ))))
Ходя на Раковска, клуба се казва Юлива. Часовете на Боряна са страхотни. Натоварването е голямо... след 2 месеца резултата е видим... Не и правя реклама, но някой попита за клуб в центъра, пък аз имам впечатления от този.
А Парадизо ме заинтригува и мисля да го посетя някой месец (сега не мога да спортувам : ((( преди 2 месеца си пукнах едната капачката, след като ми махнаха гипса от зор да се възстановя по-бързо си поскъсах и малко сухожилието... абе върхът и сега още ми невъзможен толкова нтоварващ коленете спорт). Но мисля след месец да съм в спортна готовност... че няма време - лято иде. : )))
Имам няколко филма на Били Бланкс и доколкото успявам тренирам и вкъщи. Не е толкова мотивиращо, но пак е готино. Само дето все едно и също. А с инструктор всеки път тренировката е различна...
Но наистина е страхотно, който се чуди време е да спре и да се захване с този спорт. : )))) Ходя и на плуване - веднъж седмично. Пия Л-Карнитин преди тренировка, последния месец пих и Фет Бърнър. Храня се здравословно... плодове зеленчуци, нискомаслени млечни прдукти... само пълнозърнест хляб.
Всичко това не е толкова трудно. Грижете се за себе си. Това е добра рецепта да се чувствате добре. : ))))))
__________________
Здрав дух в здраво тяло. : ))
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:40.