IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 16th May 2007, 15:07
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

за ниско масленото мляко не съм съгласна защото организма трябва да приема мазнини. нали като спре всичко и яде само белтъчини или преди всичко тях метаболизма ще се забави.

какво в това житенка искам да знам аз.

а целта ти сама по себе си неправилна, но ако ще си на бал ти разбирам желанието. все пак не си заслужава повярвай ми. трябвало е по рано да помислиш, но ти пожелавам успех.

вмъквай се в някой фитнес салон възможно най бързо и започвай по 1-2 часа да си в него на ден.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 16th May 2007, 15:09
BiathlonGirl BiathlonGirl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 26
По подразбиране

Чакай сега - ако искаш да гориш мазнини, трябва да даваш на тялото си МАЗНИНИ. Не можеш да сипваш в колата газ, а да искаш да я караш на бензин - тялото изгаря онова, което му даваш и си пази като ценен ресурс онова, от което го лишаваш, затова ПЛЮС зелените зеленчуци и пилешко/пуешко/хвърчащото, трябва да се папа и масло, и риба, и свинско, и зехтин на салатите...
Отговори с цитат
  #13  
Стар 22nd May 2007, 08:35
Аватара на krasiva_devoika
krasiva_devoika krasiva_devoika не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Plovdiv
Мнения: 268
По подразбиране

Да, страшен съвет: яж си всичко и ще отслабнеш! Е тя тия работи и досега си ги е яла, но нали иска да свали момичето:нещо не ми е ясно как ще стане това, като си тъпче мазното и всичко. Неслучайно всеки фитнес инструктор ще каже: ТРЯБВА ДИЕТА + УПРАЖНЕНИЯ.
Дори при културистите най-важно е храненето, а не самата фитнес програма! Питайте Митко Димитров като толкова знаете!
И как може да не знае някой какво е житенка, а да дава компетентни съвети! Не искам да обиждам никой, ма вие направо ме убихте с тия изказвания!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 22nd May 2007, 09:57
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

Цитирай:
Да, страшен съвет: яж си всичко и ще отслабнеш! Е тя тия работи и досега си ги е яла, но нали иска да свали момичето:нещо не ми е ясно как ще стане това, като си тъпче мазното и всичко
т'ва дет' го е яла, е било сладко или е яла повече отколкото е изразходвала.
Цитирай:
Неслучайно всеки фитнес инструктор ще каже: ТРЯБВА ДИЕТА + УПРАЖНЕНИЯ.
дали случайно или не, мнмалко фитнес инструктори си разбират от работата, за съжаление
Цитирай:
Дори при културистите най-важно е храненето
именно. и ако теб те кефят напомпаните им от суплементи мускули, сори, ама не споделям това мнение.
Цитирай:
И как може да не знае някой какво е житенка
уот да хел ис а ЖИТЕНКА? Явно е някакъв крайъгълен камък в диетуването...
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #15  
Стар 22nd May 2007, 10:30
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

[quote="cranberry"]
Цитирай:
уот да хел ис а ЖИТЕНКА? Явно е някакъв крайъгълен камък в диетуването...
Ако не се лъжа са едни квадратни блокчета от еструдиран ориз. Имат странен вкус, направо са си безвкусни.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 22nd May 2007, 10:34
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

аууу, мн са гадни. оризови бисквитки? освен това са пълни с въглехидрати. то по-добре да изям 1 банан
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #17  
Стар 22nd May 2007, 12:27
Yansi Yansi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 1 397
Изпратете съобщение чрез ICQ до Yansi
По подразбиране

е да, щото банана е нисковъглехидратен,а и няма никаква захар
__________________
за някои болката е спирка, за други е път без край...
Отговори с цитат
  #18  
Стар 22nd May 2007, 13:51
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Yansi
е да, щото банана е нисковъглехидратен,а и няма никаква захар
така де, същата работа, само дето има вкус и е що-годе натурален продукт. както и да е, сори за спама
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #19  
Стар 23rd May 2007, 14:34
Аватара на krasiva_devoika
krasiva_devoika krasiva_devoika не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Plovdiv
Мнения: 268
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cranberry
Цитирай:
Да, страшен съвет: яж си всичко и ще отслабнеш! Е тя тия работи и досега си ги е яла, но нали иска да свали момичето:нещо не ми е ясно как ще стане това, като си тъпче мазното и всичко
т'ва дет' го е яла, е било сладко или е яла повече отколкото е изразходвала.
Цитирай:
Неслучайно всеки фитнес инструктор ще каже: ТРЯБВА ДИЕТА + УПРАЖНЕНИЯ.
дали случайно или не, мнмалко фитнес инструктори си разбират от работата, за съжаление
Цитирай:
Дори при културистите най-важно е храненето
именно. и ако теб те кефят напомпаните им от суплементи мускули, сори, ама не споделям това мнение.
Цитирай:
И как може да не знае някой какво е житенка
уот да хел ис а ЖИТЕНКА? Явно е някакъв крайъгълен камък в диетуването...
Добре, ти откъде знаеш какво е яла? А дори и така да е било, нали целта беше да я посъветваме какво да избягва да яде, за да свали ненужните килограми?! Затова я насочвам към тези храни.
Сега няма да броим колко инструктори си разбират от работата, има изключения, които не си разбират като във всяко нещо, разбира се. Става въпрос за съвсем друго нещо:какво ще те посъветва всеки, който е по-навътре с нещата (по принцип се счита, че след като е ФИТНЕС инструктор, трябва да разбира от ФИТНЕС) и то не на базата на някакви хвърчащи теории, а на РЕАЛНО ДОКАЗАНИ НЕЩА-като доказателството са именно всички хора, които са свалили, продължават да свалят и ще свалят кила по този начин.
Дали ме кефят културисти изобщо не виждам какво общо има с темата. Дадох пример с Митко Димитров, просто защото ЗНАЕ ПОВЕЧЕ за правилното хранене и резултатът е очевиден. Аз съм далеч от мнението, че това момиче трябва да ползва неговата диета например. Просто дори той казва, че ХРАНЕНЕТО Е ПО-ВАЖНО ДАЖЕ ОТ ТРЕНИРОВКИТЕ. Заради това изобщо го споменах.
А относно ЖИТЕНКИТЕ: ми нормално е да се учудиш как някой, който те съветва разни неща в тази област да не знае какво е това. Просто хората, които се занимават сериозно с фитнес, знаят какво е, дори да не предпочитат да го ядат.

Това беше от мен
Отговори с цитат
  #20  
Стар 23rd May 2007, 16:02
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

всеки сам преценява чии съвети ще слуша. а що се отнася до прословутите житенки или оризови бисквити или каквото е там - не мисля, че се нареждат сред най-здравословните храни. но това, разбира се, си е мое мнение. инджой!
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ХраненеСпортДоволнирезултати
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:46.