IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 23rd June 2007, 10:20
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

е то на първите снимки тя си е направо кльощава, после бохемския живот я е променил и я е превърнал в кит...а сега и без коса...джисъс!!!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 18th July 2007, 16:58
Аватара на sinia_feq
sinia_feq sinia_feq не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Пловдив
Мнения: 25
По подразбиране

Вярно ли е,че от коремните преси се разширява ханша? - аз права лява ръка към десен крак кръстосаните и ена приятелка ми каза,че щял да ми се разшири ханша
Отговори с цитат
  #23  
Стар 19th July 2007, 11:43
Аватара на dadano
dadano dadano не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Sofiq
Мнения: 111
По подразбиране .

Какво толкова не харесвате на плочките по корема на жените? Според мен стегнатият корем независимо хлътнал или не си изглежда перфектно... Като гледах по плажа разни слаби момиченца, които като седнат и целият им корем се набръчква от тлъстинки, определено предпочитам варианта на Бритни, въпреки че не съм и фенка. Все пак всеки може да си избира как иска да изглежда де, но според мен и за мъжете и за жените малката и стегната талия и корем са най-важни за цялостното впечатление, което прави фигурата им. И на мен коремът ми изглеждаше така хлътнал, когато бях 47кг и 57 талия, но като качих 2кг си се изравни с ребрата и пак не е толкова зле, при положение, че е стегнат... Определено искам плочки по корема, смятам че изглеждат страхотно...
Отговори с цитат
  #24  
Стар 19th July 2007, 11:55
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sinia_feq
Вярно ли е,че от коремните преси се разширява ханша? - аз права лява ръка към десен крак кръстосаните и ена приятелка ми каза,че щял да ми се разшири ханша
да и аз тва искам да питам дали коремните може да ти повлияят зле на фигурата или напр ако имаш разни тлъстинки по корема отгоре и като правиш коремни така още повече ще излязат нарпед или коремът ще се стегне?
Отговори с цитат
  #25  
Стар 19th July 2007, 11:57
Аватара на stivn
stivn stivn не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Stara Zagora / Varna
Мнения: 328
По подразбиране

значи коремните преси почти нищо общо нямат със свалянето на мазнини димек праиш коремни преси - правиш коремни мускули ... бягаш - сваляш мазнини а правиш коремни преси и не сваляш мазнини - увеличава ти се корема защото трупаш но не мазнини ами мускули
__________________
[color=red]Gott wei
Отговори с цитат
  #26  
Стар 19th July 2007, 12:17
Аватара на dadano
dadano dadano не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Sofiq
Мнения: 111
По подразбиране .

Е с коремни преси естествено не се отслабва. Но като имаш мускулест и стегнат корем, той не щръква напред веднага след като се наядеш и пийнеш вода.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 19th July 2007, 13:04
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

И какво ще му попречи?!?! те мускулите са най-отдолу ..... разширява се обема и сланината си стърчи, а мускулите си се спотайват тихинко...
__________________
Yesterday is a History, Tomorrow is a Mystery,
Today is a Gift
Отговори с цитат
  #28  
Стар 19th July 2007, 13:22
riddick riddick не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 337
По подразбиране

Обема на корема няма да се разшири, най-много да се смали и да се стегне Виж, безобразното нагъване на всякакъв вид боклуци обаче ще му подейства точно "уголемяващо"
Отговори с цитат
  #29  
Стар 19th July 2007, 13:36
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от riddick
Обема на корема няма да се разшири, най-много да се смали и да се стегне Виж, безобразното нагъване на всякакъв вид боклуци обаче ще му подейства точно "уголемяващо"
говорех за след наяждането и напиването с вода, не след пресите
__________________
Yesterday is a History, Tomorrow is a Mystery,
Today is a Gift
Отговори с цитат
  #30  
Стар 19th July 2007, 13:41
Аватара на dadano
dadano dadano не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Sofiq
Мнения: 111
По подразбиране .

Ако имаш сланинки по корема ще си стърчат, даже и да има мускули... Аз говоря за слабите мимичета и момчета При мен като бях по-слаба след като изпия 2-3 чаши вода и се наям той се издуваше - това ставаше, когато не го тренирам. Като направиш мускули, той си стои стегнат, незвисимо че си се наял. Поне при мен е така де.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмамнекоремчеКОРЕМИЩЕ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:31.