IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 6th April 2008, 10:42
genoveva35 genoveva35 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: SOFIA
Мнения: 3
По подразбиране за целулита

моля, пишете ми ако някой е ходил на антицелулитни процедури или масажи, кое е по-безболезнено и по-ефикасно все пак.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 6th April 2008, 11:13
genoveva35 genoveva35 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: SOFIA
Мнения: 3
По подразбиране за целулита

благодаря ти mariane за бързия отговор.още утре ще се обадя на телефона, който ми изпрати.страшно съм ти задължена.благодаря, ще пиша след време дали съм имала полза и каква.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 7th April 2008, 10:14
Аватара на Patetu
Patetu Patetu не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 319
По подразбиране

Хммм много упражнения...правила съм 2ро и 3то- в продължение на 2 месеца-с по минимум 45 поврорения- Няма ефект! Миналата година ходих на фитнес в продължение на 1 година- 2 пъти в седмицата -само качих кила и нищо-пак си имах целулит.Единственото, което ми помогна беше като се разболях и отслабнах 5 кила-тогава ми намаля! Повтарям не изчезна -ами намаля!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 7th April 2008, 10:40
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

На мен ми помогнаха МНОГО да намаля целулита (имам още малко отвътрешната страна на краката) масажите, съчетани с интензивен спорт + неядене на тесто и сладко. Но масажи с едни дискове, които вибрират и правят вакуум с това движение. Ходя от 2 месеца през ден почти (3 пъти в седмицата) и 5 дни спорт. и Вече съм мнооооого по-добре
Отговори с цитат
  #15  
Стар 7th April 2008, 10:58
Аватара на Patetu
Patetu Patetu не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 319
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от еМ ДжИ
На мен ми помогнаха МНОГО да намаля целулита (имам още малко отвътрешната страна на краката) масажите, съчетани с интензивен спорт + неядене на тесто и сладко. Но масажи с едни дискове, които вибрират и правят вакуум с това движение. Ходя от 2 месеца през ден почти (3 пъти в седмицата) и 5 дни спорт. и Вече съм мнооооого по-добре
лелелелее 5 дни спорт-мацо ти нямаш време за нищо..На мен честно казано не ми се ходи на спорт всеки ден след работа.Това ще ме съсипе. Искам малко време да имам- за това може би ако си купя колело, ще си връткам вкъщи. По-добре от нищо. А я кажи къде ти правят тези масажи с дискове-прати ми координати, моля.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 7th April 2008, 12:41
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Ox,сега тъкмо се връщам от масажа - ходя в обедните почивки - понеделник и сряда, а вторник и четвъртък съм на гимнастика А иначе имам кростренажор вкъщи и го карам 5 дни след работа за по 40 мин + коремни преси - после излизам да изпия една биричка И на финтес ходя събота, неделя, ако не ходим някъде... Много съм се заинатила и има ефект
Масажиста е във Варна. Незнам, дали те устройва? Ще ти пратя тел. на лични...
Отговори с цитат
  #17  
Стар 8th April 2008, 12:40
nervaka nervaka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 31
По подразбиране

Трябва да разберете едно, че целулитът е проблем на подкожието и не може да се елиминира с упражнения. Средствата са други - масажи, физиопроцедури, LPG и HDC (хипокситерапия). Последните две вече ги има в България
Отговори с цитат
  #18  
Стар 8th April 2008, 14:37
Аватара на Patetu
Patetu Patetu не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 319
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nervaka
Трябва да разберете едно, че целулитът е проблем на подкожието и не може да се елиминира с упражнения. Средствата са други - масажи, физиопроцедури, LPG и HDC (хипокситерапия). Последните две вече ги има в България
Говори ми в телефонни номера....
Отговори с цитат
  #19  
Стар 8th April 2008, 16:36
nervaka nervaka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 31
По подразбиране


Ето ти един линк и прочети
www.hypoxi.com
Отговори с цитат
  #20  
Стар 8th April 2008, 17:06
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Можеш ли да поясниш малко, каква точно е идеята на това? Нищо не ми стана ясно от сайта
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Упражнениязацелулит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:36.