IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th June 2008, 00:25
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране Съвети за намаляване обиколката на бедрата

Търсих, търсих и не намерих такава група!
Място за споделяне на съвети, упражнения, типове храни и др неща които облагодетелстват и спомагат за намаляване на тез пусти бедра!
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26th June 2008, 10:04
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Храненето е както при всяко едно отслабване, няма хранене за бедра и за корем Намали въглехидратите, не яж късно вечер, яж по-често и на по-малки порции.
Започни да правиш кардио тренировки, може би бягането и други упражнения, които ще натоварят бедрата са най-добре, просто трябва да ги правиш поне 10-15 минути, за да постигнеш горене. От там организма сам ще започне да гори бедрата, както и другите мазнини естествено, всичко е пропорционално.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 26th June 2008, 11:14
Аватара на dadano
dadano dadano не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Sofiq
Мнения: 111
По подразбиране

И на мен ми трябват такива упражнения за по-слаби бедра НО не искам да отслабвам общо, защото иначе съм дори слаба... Бях чела някъде, че сладкото се лепяло на корема, а червеното месо на бедрата... но не съм го изпробвала. Всъщност за захарта май е доста вярно, защото 2 седмици като не ядох сладко и талията ми от 62 стана 59 а иначе нямах промяна. Но от червеното месо ми е трудно да се откажа за съжаление, то ми е основното ядене(бялото ми е неприятно) и няма с какво да го заместя...
За упражнения мисля, че карането на колело и подскоците са най-добри. Дано някой с повече опит сподели други упражнения.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 26th June 2008, 13:59
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Храната няма предпочитания къде да се лепи ; ) Нито месото се лепи, в него има мазнини, които се лепят. Тялото си складира мазнините според нуждите и според гена. Ако си склонна да качваш в бедрата, няма да го накараш да спре да качва там, освен ако не му спреш материала. Не е важно толкова какви са упражненията, важно е отчасти да натоварват въпросната област (бедрата) и да са кардио упражнения и да се правят по 15-20-35 минути без да се спира, за да се постигне горене. И естествено няма как да станеш хърбава, а бедрата ти да останат големи, всичко е пропорционално, но нали целта е изравняване.
Подскоците повече ще повлияят на прасците, а и трябва доста време да скачаш, за да гориш мазнини, затова тичането и карането на колело са най-удачни ; )
Но упражненията са една малка част от цялата работа, трябва да си промените храненето, сладкото изобщо няма значение къде се лепи, тъй като при отслабване то ти е най-ненужното нещо ; ) Единствените моменти, в които можете спокойно да си позволите въглехидрати са сутрин след ставане и след кардио тренировка, само в тези 2 случая няма да натрупате мазнини, а дори ще помогнете за възстановяването.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 26th June 2008, 14:39
Аватара на dadano
dadano dadano не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Sofiq
Мнения: 111
По подразбиране

Може и да е ненужно, но лично аз мога и да не ям нищо друго освен шоколад, но без него повече от ден не издържам Пък и си се харесвам 50кг и не искам да отслабвам (нито пък мога, не знам как ги сваляте и качвате тези килограми ама аз каквото и да правя си стоя 50. Преди 3-4 години бях 48 де, но така съм по-добре ) Аз си обяснявам горното написано от мен с това, че ако ядеш повече червено месо, явно се развиват повече мускулите на краката.. а на коремчето са мазнини. А и при мен бедрата се напомпват при тичане, така че не го препоръчвам за изтъняването им.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 26th June 2008, 14:57
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Мисля, че 45-50 минути бягане сутрин и правилно хранене,
тъй като Иванин е написал че правилното хранене е важно за подобни резултати
Добре де имаше тук във форума относно бягането една мацка се изказа много добре. продължителното бягане дава резултати понеже няма лекоатлетки с напомнани бедра нали така!!!
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #7  
Стар 26th June 2008, 16:17
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

И според мен няма от какво да се опасявате, то мъже се мъчат с години да направят големи крака, като ползват препарати и се помпат с цел покачване на мускулната маса, така че едва ли от тичане ще направите толкова големи крака, че да са грозни
А и все пак според мен жената питаше как да свали мазнините, едва ли бедрата и са 100% мускули, то няма и как да са
Отговори с цитат
  #8  
Стар 26th June 2008, 17:11
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Ivanin, от 3 месеца и нещо съм почти само на протеини, тренирам 5 пъти в седмицата по 2 часа. (понеделник и петък тежести; сряда, събота и неделя кардио). Горе долу се постегнах..ама тез бедра ме правят мн нещастна
Вече в чудо съм се видяла
Ени съджешчънс
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 26th June 2008, 17:56
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Ами не мога да ти дам някакви идеални съвети, не съм най-вече по тези части. С тежестите правиш ли упражнения за бедра ? А и ако целта ти е само отслабване, не ги разделяй така, винаги трябва да има кардио, прави го след тежестите.
Проблемът ти е, че имаш много мазнини в бедрата ? Кажи ми какво тренираш, как тренираш, какво ядеш, по колко пъти ядеш, щото така малко се спъвам да ти давам съвети
Иначе ако постигаш резултати, ако отслабваш и се стягаш, просто трябва да продължиш в същия дух. Ако искаш най-вече да наблегнеш на бедрата, може да използваш и някакви кремове/гелове, които подпомагат изгарянето на мазнините и едновременно с това стягат кожата, също така и предпазват от появата на стрии.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 26th June 2008, 18:52
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Ами не мога да ти дам някакви идеални съвети, не съм най-вече по тези части. С тежестите правиш ли упражнения за бедра ? А и ако целта ти е само отслабване, не ги разделяй така, винаги трябва да има кардио, прави го след тежестите.
Проблемът ти е, че имаш много мазнини в бедрата ? Кажи ми какво тренираш, как тренираш, какво ядеш, по колко пъти ядеш, щото така малко се спъвам да ти давам съвети
Иначе ако постигаш резултати, ако отслабваш и се стягаш, просто трябва да продължиш в същия дух. Ако искаш най-вече да наблегнеш на бедрата, може да използваш и някакви кремове/гелове, които подпомагат изгарянето на мазнините и едновременно с това стягат кожата, също така и предпазват от появата на стрии.
Имам 2 дни в които правя само тежести ( сега открих че трябва да включа и по 30 мин. кардио след това)..за час и 1/2 минавам всички възможни уреди за долната част на тялото + коремна преса, едно въртящо се за талията и един уред за ръце ( забранено ми е да тренирам ръце)...повторенията са ми 3х20 за вътрена и външна част на бедраи 3х 12 за страничните мускули ( не знам имената на уредите срам и позор )
В дните за кардио тичам по 30 мин. (с 2 спирки от по минута ходене) и послена тренажор или степер по 30, 40 мин..зависи колко време имам. Коремните преси присъстват във всяка тренировка. Коремчето го стегнах (има още какво да се желае, но като си помисля от къде тръгнах.. :P ) дупето е мм..на път ама бедрата освен че имам чувството че растат с всеки изминал ден, нищо друго не става от тях Ползвам мазила, ама то ако само с мазане ставаше
Хранене: на Дюкан съм от 3 месеца и нещо...хрупам протеини до припадък + тук там някое зеленчученце За една седмица пробвах да включа плод на ден и по няколко маслини..и взех че качих и пак се върнах само на протеин. Обаче се усещам, че вече режима не ми действа.. и затова мисля да минавам на хранене тип "Зоната"...само дето ми е супер трудно и страшно само като си помисля да хапна въглехидрат
Общо взето храня се през няколко часа:
-сутрин след фитнес кафе, кис.мляко и овесени трици с 1 с.л. ленено семе
- после съм на принципа през няколко часа яйца (варени и тн), месо ,зеленчуци (ако съм на ПЗ), кис. мляко, прясно, сирене...и това е.
Напоследък се изкушавам с лъжица фъстъчено масло
Сори за дългия пост
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Съветизанамаляванеобиколкатанабедрата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:38.