IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 10th August 2008, 22:04
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
want, всеки е индивидуален, ти кат изглеждаш мършава, други изглеждат нормални Аз познавам и момчета, които на 14 години бяха 175см и 55 кг и не изглеждаха слаботелесни, така че стига си давала себе си за пример
Нека си отслабва и тренира, пък до кога - тя ще реши. Когато се хареса в огледалото, значи е постигнала успех.
Да така е всичко е индивидуално но нали се сещаш колко жени се срещат с такива размери и колко от тях изглеждат добреА мацката която казва че си е ок c 52 kila просто е късметлиика
Отговори с цитат
  #12  
Стар 10th August 2008, 22:09
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Ами всъщност - знам колко се срещат и тези, които изглеждат стегнати и имат хубава визия са точно такива, в смисъл не си уцелила на кой да говориш за килограми ; ) 60 кг наистина са над нормалното (от идеалната жена, която можеш да си представиш за тази височина), така че няма нищо лошо момичето да посвали малко и да се стегне.
И сега нека ти обясня какво значи да се стегнеш. Ти казваш - няма нужда да отслабваш, само да се стегнеш, но не знаеш какво говориш. Отпуснатата кожа е всъщност кожа с подкожни мазнини, натрупани на определени места и затова тя изглежда така. Стягането би означавало точно отслабване и изгаряне на тези мазнини. Да не мислиш, че кожата е отпусната или стегната пружина ? Всичко извън границите на нормалното са мастни наслагвания, които се премахват със спорт и определена диета. Като отбелязвам "диета" не означава гладуване, думата буквално означава начин и режим на хранене. Диета също би означавало да се тъпча с месо и хляб, ако тя се изразява в това.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #13  
Стар 10th August 2008, 22:28
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

хехехе не искам да цитирам сама себе си Върни се по горе и виж какво сам написала!
Всичко това се постига с здравословно хранене и тренировки!Както виждаш и двамата даваме едни и същи съвети !Дори това че не трябва да се води по килограмите а по скоро до това какво вижда!Килограмите са доста относителни в много случаи!
Нека не превръщаме темата в спор кой знае повече.
мир
Отговори с цитат
  #14  
Стар 12th August 2008, 22:39
malkia_6a malkia_6a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 35
По подразбиране

Трябва бавно отслабване За момиче (за да спре спора) 60кг за 170 см са доста аз съм 175 и съм 63-4кг 1 година по-малък от нея познавам момиче 170см 58кг-гледката е ужасна ( извинявайте ако нараня някой) така че бавно, но ефективно отслабване а и може да не се дължат тези кг на яденето а на недоспиване
Отговори с цитат
  #15  
Стар 12th August 2008, 22:58
Аватара на Murder_Doll
Murder_Doll Murder_Doll не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Стара Загора
Мнения: 55
По подразбиране

Не мисля, че е от недоспиване
Спя горе-долу 8-9 часа. Не си позволявам повече, защото не е полезно. Иначе пък чак ужасна не ми е гледката, но има какво да се желае
Иначе сега вече съм 58.60, но няма да казвам как ги свалих, че ще ме биете ...
Отговори с цитат
  #16  
Стар 12th August 2008, 23:01
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

КАкво направи, че да ги свалиш , казвай бърза ако нещеш тука на лични
яяяяяя некви вредни методи си ползвала така ми мирише
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #17  
Стар 12th August 2008, 23:04
Аватара на Murder_Doll
Murder_Doll Murder_Doll не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Стара Загора
Мнения: 55
По подразбиране

Ами всъшност са много, ама много вредни ...
Чак си се чудя как го правя, но не хапвам почти нищо и сутрин и вереч съм на фитнес за около час.
Не знам, не мога да си намеря подходяща диета. Пък и сега лятото не ми се яде нищо и пропускам.
Не, че ми е проблем да пазя диета, но ми е по-лесно да не ям.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 12th August 2008, 23:20
Аватара на flameon
flameon flameon не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Под юргана :)
Мнения: 350
По подразбиране

това няма как да стане....ще си докараш припадъци,падане на кръвното и т.н с такава физическа активност ти трябва добро хранене.....повтарям се за н-ти път,отслабването по никакъв начин не е свързано низменно с гладуване....храни се нормално но в по-малки количества,приемай повече протеини от месо(пилешко и телешко),сега има много зеленчуци-яж домати,краставици салтати сирене яйца зелени салатаи и т.н избягвай плодовете и тестеното и захарите(шоколади и т.н),не се ограничавай...и не глаувай защото така не само че вредиш на организма си но и след време ще качиш 2-но свалените килограми,защото когато организма ти е в драстичен калориен дефицит,когато почваш да приемаш нормалния си дневене прием на храна....всичко ще се превръща в мазнини...така че карай по-полека и прочети по форума малко темите айде успехи
__________________
Прави каквото трябва,пък да става каквото ЩЕ !!!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 13th August 2008, 10:46
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
Абе какви са тия анорексични цели дето си поставяте???Теглото ти е съвсем нормално за височината!Как си представяш на 170 см да си 50 кила освен ако не си някои хърбав модел??Друг е въпроса ако искаш да се стегнеш и да се отървеш от целулита.С отслабване няма да постигнеш нито едното нито другото!
Извинявай но аз съм 170 и тежа 52 кг ...
не смятам че съм като анорексичен модел а ако съм ,то приятеля ми не би ме търпял такава..Напротив за раждала жена даже съм си екстра...
Как ги определяте тези типажи и изказвания идея си нямям
Отговори с цитат
  #20  
Стар 13th August 2008, 19:11
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Цитирай:
Първоначално написано от want
Абе какви са тия анорексични цели дето си поставяте???Теглото ти е съвсем нормално за височината!Как си представяш на 170 см да си 50 кила освен ако не си някои хърбав модел??Друг е въпроса ако искаш да се стегнеш и да се отървеш от целулита.С отслабване няма да постигнеш нито едното нито другото!
Извинявай но аз съм 170 и тежа 52 кг ...
не смятам че съм като анорексичен модел а ако съм ,то приятеля ми не би ме търпял такава..Напротив за раждала жена даже съм си екстра...
Как ги определяте тези типажи и изказвания идея си нямям
хехех всичко е много относително също така и моето и на приятеля ти мнението
Просто приеми че имаме различен поглед върху нещата както и не отричам че след като си 52 кила не изглеждаш добре Всичко зависи от това каква ти е мускулната маса Мазнинките тежат по малко от мускулите така че 2 жени с еднакви размери но различни като мускулка маса могат да тежат различно и то с големи разлики.
Примерно аз съм 166 см и 57-58 кила, но сам с размери 90/65/90
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: кгзамесец
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:49.