IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 18th January 2006, 16:48
cveti cveti не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 6
По подразбиране как да кача килограми

кажете ми нещо повече за biogame-соя плюс креатин.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 18th January 2006, 16:52
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

С много храна и минимални аеробни натоварвания. Но все пак ако споменеш защо искаш да качиш 10 кг ( което е много, особено за момиче) ще е добре.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 18th January 2006, 17:13
cveti cveti не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 6
По подразбиране Re: как да кача килограми

Цитирай:
Първоначално написано от cveti
Моля посъветвайте ме как да кача бързо килограми.трябват ми 10кг.Пия отскоро протеин ,но трябва ли да го комбинирам и с друго?
просто съм много слаба.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18th January 2006, 17:14
cveti cveti не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 6
По подразбиране Re: как да кача килограми

Цитирай:
Първоначално написано от cveti
Цитирай:
Първоначално написано от cveti
Моля посъветвайте ме как да кача бързо килограми.трябват ми 10кг.Пия отскоро протеин ,но трябва ли да го комбинирам и с друго?
просто съм много слаба.
висока съм 168см.,тежа 41кг.лятото работя по 20 часа и зимата не мога да вазстановя килограмите и се чувствам некомфортно.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 18th January 2006, 17:17
cveti cveti не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 6
По подразбиране Re: как да кача килограми

Цитирай:
Първоначално написано от cveti
Цитирай:
Първоначално написано от cveti
Цитирай:
Първоначално написано от cveti
Моля посъветвайте ме как да кача бързо килограми.трябват ми 10кг.Пия отскоро протеин ,но трябва ли да го комбинирам и с друго?
просто съм много слаба.
висока съм 168см.,тежа 41кг.лятото работя по 20 часа и зимата не мога да вазстановя килограмите и се чувствам некомфортно.
пия от 2 седмици supermass2100 na biogame но мисля че само с него няма да се получи ефект,а искам поне до април месец да кача 10кг.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 18th January 2006, 17:50
simplewoman simplewoman не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 56
По подразбиране

Бих те посъветвала да посетиш и личния си лекар,за да се увериш че нямаш заболяване.При някои от болестите на щитовидната жлеза няма да можеш да напълнееш независимо от храненето и добавките.
Дано не се окаже това,но все пак провери-особено щом се чувстваш некомфортно при това телесно тегло.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 19th January 2006, 12:17
cveti cveti не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 6
По подразбиране Re: как да кача килограми

нямам никакво заболяване,нито проблеми с щитовидната жлеза.просто искам да ме посаветвате с какви добавки да кача килограми или трябва да вземам нещо по-силно.наистина се чувствам гадно толкова слаба.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 19th January 2006, 13:59
cveti cveti не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 6
По подразбиране Re: как да кача килограми

бих искала да ми кажете повече за биогейм-соя плюс креатин.добре ли е да го вземам.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 19th January 2006, 14:34
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Ако имаш време и нямаш здравословни проблеми започни да ходиш на фитнес. Само с ядене трудно ще качиш килограми, а и да качиш вероятно ще са предимно мазнини.

За да промениш нещо в тялото си, трябва да промениш начина по който го използваш. Много по-красиво ще е ако имаш оформени, стегнати и закръглени мускули, отколкото ако просто натрупаш сланини.

По-скоро търси решение във фитнеса, отколкото в храната. Разбира се, че и храната е важна и то много, но е нужно и да спортуваш.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 8th March 2006, 21:23
pumata pumata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 1
По подразбиране

и аз като цветито съм много слабичка,не зная колко си годишна,аз съм 16 и съм 158/40 кг!С някакви стимуланти,протеини или др.работи мога ли кача няколко килца и малко стегнато тяло,защото не искам да ми се получат мазнини
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: какдакачакилограми
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:09.