IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 4th June 2019, 20:52
gabi_95 gabi_95 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2019
Мнения: 1
По подразбиране Помощ-чувствам се зле,и не знам защо

Здравейте,обръщам се към вас с огромна молба за ПОМОЩ..Всичко започна преди една година,както се разхождах в един хубав,слънчев ден започна да ми се замайва главата,да ми заглъхват ушите,да усещам изпотяване на главата,треперех цялата..Повиках близък човек,който да ме прибере вкъщи,на следващия ден бях по същия начин.Сега често усещам замаяност,и ми заглъхват ушите, особено ако шофирам,возя се в кола,влак,асансьор,ескалат р,ако вляза в голям магазин мол,кауфланд ,задължително се чувствам зле.Започнах да имам и гадене,понякога и повръщане,раменете ги държа постоянно стегнати/не умишлено / ,имам тремор на ръцете,сърцебиене .Симптомите се засилват,около менстрацията ми.В момента съм в цикъл и освен всички тези симптоми,усещам и тежест в гърдите,имам и затруднено дишане..И това е постоянно .Правих пълна кръвна картина и всичко е наред,кръвна захар също е наред,невролог уж съм добре,дори 3 различни невролога смених нищо ми нямало,доплер също правих наред е всичко,рентген на шийни прешлени всичко е наред,кардиолог също посетих ,отново всичко е наред,отоневролог -имала съм проблем с вестибуларния апарат,предписа ми лекарства ,от които се чувствам много зле,посетих втори отоневролог,според които нямам проблеми с вестибулара,предпиа ми Вестибо,отново като започна да го пия се чувствам зле..Бих ви била признателна ако можете да ми помогнете...Благодаря.Забра вих да вметна,че ако шофирам постоянно се чувствам така,дори ако просто се разхождам,но симптомите са трагично силни по време на цикъл,вчера имах усещане за иглички по -цялата глава,кръвното ми беше 100 на 60,но аз винаги съм била с ниско кръвно.

Последно редактирано от gabi_95 : 4th June 2019 на 20:56
Отговори с цитат
  #2  
Стар 19th December 2019, 23:12
mib mib не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2019
Мнения: 3
По подразбиране

Пробвай психиатър, не се шегувам. Предложението ми важи особено, ако имаш дразнители около себе си, с които си принудена да живееш или имаш много близък човек до себе си, който те предава.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th February 2021, 20:19
Moni656 Moni656 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2021
Мнения: 3
По подразбиране

Здравей,според мен ви няма нищо със здравето , по-скоро приличат на панически атаки. Случваше ми се преди,навън. Получавах сърцебиене,беше ме страх да ходя на далечни места да не ми стане лошо и тн. Твърде много го мислех. От както осъзнах , че всичко идва от ума ми всичко се оправи. Успех!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Помощчувствамсезленезнамзащо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:57.