IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #6011  
Стар 29th August 2012, 22:26
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

ок.По-бързо минаване на дискомфорта ти пожелавам и пак да пишеш...
  #6012  
Стар 30th August 2012, 09:08
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Аник, честито, дано се харесаш много. И повече да се пазиш този път, няма да вдигаш малката, няма да носиш тежки чанти. Не бързай (пиша го, щото знам за какво става въпрос; и аз съм такава; не търпя и не чакам).
Лиде, много си си добре с този размер. За мен са си големи направо. Пък за вечерта - просто други дрехи - както са ти писали и другите. Тогава пък ще си неотразима.
  #6013  
Стар 30th August 2012, 17:00
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Ох, това с пазенето е много сложно - като и се припишка навън, свалям всички гащи и я слагам да клекне. Иска да я кача на люлката на терасата - покатерва се на един стол и от там се прехвърля, щото мама я "бои", на количката в супермаркета моля някой да ми я качи и свали... Едни сложни гимнастики правя, но ще се пазя - отвътре има конци и трябва да държат. Триумфа ми е пръв другар, без него съм загинала Ильо преди време каза, че 1 месец е зарастването.
Днес ме боли повече от вчера и повече от подмяната на ПИП, може би заради вътрешните шевове. Имах задух сутринта, не мога да си изпъна раменете назад, пък спането е само по гръб и леко настрани. От отока гърдата ми е двойна, нямам търпение да минава времето, да спихва и да видя резултата. Е, всичко е супер поносимо, но е по-осезаемо от подмяната.
  #6014  
Стар 30th August 2012, 17:17
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Ох, ще мине Аник (дано по-скоро), но се пази. По-добре сложни гимнастики отколкото ... Пък с тия двойни по-големи цици в супермаркетите трябва много да ти се радват.
  #6015  
Стар 30th August 2012, 17:33
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Ох, ще мине Аник (дано по-скоро), но се пази. По-добре сложни гимнастики отколкото ... Пък с тия двойни по-големи цици в супермаркетите трябва много да ти се радват.
Инче, ма тя само една е двойна
  #6016  
Стар 30th August 2012, 18:48
siyanabell siyanabell не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 6
По подразбиране

Момичета здравейте, чета ви от някоко месеца, в същност от толкова съм събрала кураж да си уголемя циците.Голма съм пъзла и може да ми се смеете,но един от важните за мен въпроси е за болката след интервенцията.Вземате ли някакви "специални" препарати или разчитате на здрава нервна система и висок праг на чувствителност?
В същност изборът на доктор е много по-важен момент от болката, ама като ме е страх,какво да кажа ?!
Мисля да се спра на др.Ники Георгиев, понеже имам приятелки доволни от него.Тук видях и недоволни и това малко ме обърква да си призная.Оф не знам, но трябва да го направя.
Искам да ви питам има ли някъде във форума зада прочета какво се случва веднага след интервенцията и в какъв период се възстановявате?
Мерси предварително, страхотни сте!
  #6017  
Стар 30th August 2012, 21:01
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Момичета, благодаря ви за съветите и милите думи! Като видя снимките на Ели, ще решавам имплантите ли ще сменям, гардероба ли...
Аник, бързо възстановяване и преди всичко резултата да е такъв, какъвто искаш. Стигат ти толкова мъки, време е да се зарадваш искрено!
Ели, ще ти пратя e-mail сега.
siyanabell, при всеки болката и възстановяването е толкова индивидуално, че едва ли някой би се наел да ти отговори с точност. Мен така ме бяха натъпкали с болкоуспокоителни, че болка не съм усещала докато бях в болницата, а у дома беше съвсем търпима. Но има и случаи на момичета, които много ги е боляло. С възстановителния период е същото - може на 3-тия ден да си пушка, а може и месец да отнеме...
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
  #6018  
Стар 31st August 2012, 16:47
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Гардероба разбирасе.Пратих ти снимки.всичко зависи мн и от дрехите.Мн си си хубава,не променяй!!!
  #6019  
Стар 31st August 2012, 18:28
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Лидке, екстра си. Не се режи повече. И моите много ми малеят, ама те са си и малки. Но като облека една тясна блуза по тялото без сутиен и уау ефекта е огромен. Така че ако искаш такъв ефект - наблегни на дрехите.
  #6020  
Стар 1st September 2012, 09:53
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK Виж мнението
Инче, ма тя само една е двойна
Ти пък сега ... едната, двете ... важното е да има.
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:14.