IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #6031  
Стар 7th September 2012, 09:03
hausi hausi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 34
По подразбиране

cheryta, изглеждат мнооого секси и май всички се вторачваме в нещо и освен, че ни вади очите, ни изнервя и напряга излишно Носи ги със здраве и дано нямаш никакви грижи!
Иначе и моите са много изтръпнали в долната, част около три пръста около шева. Предполагам с времето чувствителността ще се възстаннови. Поне така беше след двете ми секции

Последно редактирано от hausi : 7th September 2012 на 09:07
  #6032  
Стар 7th September 2012, 10:53
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Черита, на това ли му викаш малко? Верно, че си със сутиен, ама все пак ... айде, моля ти се. А чувствителността ще се възстанови рано или късно.
  #6033  
Стар 7th September 2012, 13:36
Аватара на cheryta
cheryta cheryta не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 180
По подразбиране

Да, малеят ми. Сигурно вече съм свикнала. Беше ме страх да сложа по-големите, а сега съжалявам, но колкото толкова. Ще си ги нося и това е. Омръзна ми да ме боли, дано само да не се наложи и тези да сменям скоро. Надявам се и да омекнат, защото са доста твърдички. По-меки са от ПИП, но не много. Забелязвам също че и все още се поотпускат, затова и не съм качила снимка на голо. Стоят още изкуствено, но в сравнение с ултра високият профил на ПИП са доста по-добре. А и това изтръпване първият път го нямаше. Надявам се да е от новата позиция и от по-големия диаметър.
  #6034  
Стар 7th September 2012, 21:35
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Изтръпването може да се дължи на прекъснати нервни окончания, които ще се възстановят постепенно.
  #6035  
Стар 8th September 2012, 08:47
siyanabell siyanabell не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 6
По подразбиране

Момичета, преди време бях 100% сигурна,че ще си сложи гърди при Н.Георгиев, сега обаче ви чета и се колебая между него и И.Стоянов.Знам,че е много трудно някой друг да направи избора вместо теб и не искам това от вас, просто искам да знам вашето мнение за това на кой от двамата да се спра.Ще ви бъда много признателна, ко ми помогнете с това.
Овен това, за мен сте нещо като експерти, минали сте по пътя и знаете почти всички тънкости.
  #6036  
Стар 8th September 2012, 11:16
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Изтръпването може да се дължи на прекъснати нервни окончания, които ще се възстановят постепенно.
Лилиана, ти се върна най-после. Как беше отпуската, зареди ли се с приятни емоции?
  #6037  
Стар 8th September 2012, 14:20
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Утре си пътувм за София, просто Фърлих едно око на форОма от плажа. Имам още един ден да си пека дупето на морето
  #6038  
Стар 9th September 2012, 08:08
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от siyanabell Виж мнението
Момичета, преди време бях 100% сигурна,че ще си сложи гърди при Н.Георгиев, сега обаче ви чета и се колебая между него и И.Стоянов.Знам,че е много трудно някой друг да направи избора вместо теб и не искам това от вас, просто искам да знам вашето мнение за това на кой от двамата да се спра.Ще ви бъда много признателна, ко ми помогнете с това.
Овен това, за мен сте нещо като експерти, минали сте по пътя и знаете почти всички тънкости.
Стоянов. Не съм експерт, но ще ти кажа аз защо го избрах. Първо се бях спряла на друг доктор и за малко да се прецакам да се оперирам при него - видях едни цици, които много ми харесаха и реших че ще е той. Обаче добре че написах тук че съм избрала него и се намериха добри момичета, пострадали от него, които ми писаха на лични и като гледам малко след това снимки други на негови гърди направо изпадам в шок.
Събирам информация от доста години за мамоластиката, нагледах се на един куп гърди. И абсолютно без една забележка, всички момичета които ми изпратиха снимки оперирани при Стоянов, гърдите им бяха страхотни още след операцията. И се си казвах Стоянов си е Стоянов. След това слушах доста негови интервюта - той не е харесал и не се е доверил на ПИП още в началото, когато всички и особено Георгиев страшно много ги лансираха. Излезе прав, което означава че човека си разбира от работата и има точна преценка.
Оперирах се при него и получих точно това което си поисках като резултат. На петия ден след операцията, като отидох да ми сменят превръзката, ми свалиха сутиена и можех да ги видя - уау изглеждаха съвършенни още тогава. А иначе ме бяха предупредили оперирани при други доктори, че отначало да не се притеснявам, но до месец изглеждали ужасно докато спадали отоци и незнам си какво. Е не беше така.
Е , поунесох се, но дано да съм ти била полезна. Довери се на доктор с най-малко грешки и оплаквания. Това е.
  #6039  
Стар 9th September 2012, 09:17
hausi hausi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 34
По подразбиране

Мацки, току що си поогледах гърдите, понеже утре съм на консултация и с ужас видях нещо като гънка и леко изхвръкване на част от гърдата в дясно от зърното. Това е в дясната гърда и го имаше още в самото начало, но сега е чувствително по видимо. Мислях че е от отоците, но сега се вкарвам в някакъв филм за дабъл бабъл или ротация. Мислите ли, че е възможно два месеца след операцията, при положение, че си нося сутиена, правя си упражненията, пазя се, доколкото е възможно с две малки деца...
  #6040  
Стар 9th September 2012, 10:04
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Утре си пътувм за София, просто Фърлих едно око на форОма от плажа. Имам още един ден да си пека дупето на морето
Иии браво на теб, виж колко си загрижена за нас. Изпече ли дупето? Как е Нелката?
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:34.