IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1821  
Стар 23rd October 2015, 11:24
kiki321 kiki321 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 3
По подразбиране

Vse oshte ne iskam tai kato izglejdam dosta zle.
Pozitivizma za dobar rezultat vze da izchezva. ;(
Отговори с цитат
  #1822  
Стар 23rd October 2015, 12:00
Аватара на TriA
TriA TriA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 25
По подразбиране

Не се притеснявай. При мене първоначално също беше дооооста зле, но се оправят нещата. За съжаление, явно това е бавен процес и трябва време на кожата да си дойде на мястото. Според мен позитивната нагласа е много важна и в никакъв случай не трябва да се отчайваш. Това с нищо няма да помогне. Ако искаш дай емайл, аз мога да ти пусна мои снимки на 1-вия месец и на сега - месец и 12 дена, да видиш, че има разлика, макар и за 12 дни. Трябва са се въоражим с търпение и аз вярвам, че всичко ще си дойде на място )
Отговори с цитат
  #1823  
Стар 26th October 2015, 23:01
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Не знам как си мислите, че всички тези неща са нормални, не са. Пак качвам моят нос след Асенов. Така си и остана -крив и грозен.
Attached Images
Тип файл: jpg image.jpg (5,6 КБ, 156 views)
Отговори с цитат
  #1824  
Стар 26th October 2015, 23:10
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Асенов -2-ра седмица.
Attached Images
Тип файл: jpeg image.jpeg (10,3 КБ, 142 views)
Отговори с цитат
  #1825  
Стар 26th October 2015, 23:13
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Същият този нос, ревизия при друг лекар, 10-ти ден..
Attached Images
Тип файл: jpeg image.jpeg (14,6 КБ, 142 views)
Отговори с цитат
  #1826  
Стар 26th October 2015, 23:14
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Разликата е огромна дори и при положение, че носът ми беше крив, без странични хрущяли и е работено много.
Attached Images
Тип файл: jpeg image.jpeg (12,0 КБ, 150 views)
Отговори с цитат
  #1827  
Стар 26th October 2015, 23:15
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Ето още една на ревизирания нос, НЕ от Асенов.
Attached Images
Тип файл: jpeg image.jpeg (11,3 КБ, 163 views)
Отговори с цитат
  #1828  
Стар 26th October 2015, 23:45
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Не, не е нормално да изглеждате зле месец след операцията, подкожни инфекции, бразди, недишане, всички тези неща НЕ са нормални. Не заблуждавайте четящите, това са усложнения след операцията и по никакъв начин не бива да се смятат за нормални. След една кадърно направена операция се събуждате без кървясали очи, синини и отоци. Операцията ви ще трае макс 2 часа, ревизия до 3,5-4, а не 7,5 часа колкото беше моята първична при Асенов. Носът изглежда с хубава форма втората седмица и се чака само да поспадне отока, за да се видят по фините детайли. След сваляне на тампоните дишате! Не пръскате с месеци всякакви води и капки с надежда, че скоро ще продишате нормално. Сори, но това е истината. И докато се заблуждаваме и понасяме всякакви извращения по лицата си, плащайки на прехвалените родни специалисти да се учат по лицата ни, така ще е.
Отговори с цитат
  #1829  
Стар 27th October 2015, 12:10
Аватара на Set
Set Set не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 31
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DanKem Виж мнението
Ето още една на ревизирания нос, НЕ от Асенов.
DanKem, поздравления. Страхотен резултат и най-важното е, че нямаш проблеми с дишането!
Отговори с цитат
  #1830  
Стар 27th October 2015, 12:12
Аватара на TriA
TriA TriA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 25
По подразбиране

DanKem, нослето е много хубаво. Честитооооо! Супер, че вече си дишаш нормално и нямаш проблеми. Хубаво е, че след всички трудности вече си доволна с нослето си.
По повод моята инфекция, аз честно казано не обвинявам д-р Асенов, понеже това беше инфекция, породена от микроорганизми от моя си организъм. Получила съм всички дози антибиотик преди и след операцията и остава загадка как са ме атакували все пак тези паразитчета /явно заради слабата ми имунна система/, но /въпреки всичко/ съм изключително благодарна за адекватното лечение, което ми назначи д-р Асенов и за изключително големите грижи и внимание, които полага и до ден днешен. Моите несиметрии на спада на отоците са породени именно от подкожната инфекция, с това че тя е засегнала меките тъкани, но с всеки изминал ден наблюдавам подобрение. Аз съм много доволна от формата на нослето, което ми е направил доктора (макар, че има още отоци и ще спада още). Все пак всеки организъм реагира различно на интервенцията и няма по света лекар с 100% успешни операции. И на други места по света се получават подобни неща, това не е само в България. Моята сестра е с ринопластика, която не е правена тук и пак не е доволна. Отбелязвам, че ринопластиката и е направена от най-добрия хирург във въпросната държава и в болничното заведение, където лекуват президенти и министри. Така че, хирурга беше доста компетентен. Така че мисля, че не е проблема само в България.
Моя апел към всчики оперирани е - ВЕДНАГА щом забележите нещо съмнително, да алармирате Вашия лекар, понеже моята грешка беше, че 4 дена си стоях вкъщи с тази инфекция, мислейки, че е "нормално" без да знам, че имам инфекция. Когато казах на доктора, той веднага реагира. Ако бях казала по-рано, нямаше да се усложнят нещата. Във форума прочетох доста коментари от сорта на - "имам странен мирис в носа" и нищо не се прави по въпроса. Ако усетите нещо подобно, трябва на момента да се съобщи това нещо.
Надявам се всеки да получи нослето, което иска, понеже вдействителност, макар и естетична операция, това си е доста сериозна интервенция и на нея не трябва са се гледа с леко око.
Пс. качвам снимка на моето носле от месец и 13 дена. За първи път качвам снимка, дано да се е получило ))
Attached Images
Тип файл: jpg IMAG3263.jpg (34,3 КБ, 191 views)

Последно редактирано от TriA : 27th October 2015 на 12:14
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:25.