IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1831  
Стар 27th October 2015, 12:21
Аватара на TriA
TriA TriA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 25
По подразбиране

За сравнение качвам и снимка преди ринопластиката.
Attached Images
Тип файл: jpg IMAG2899.jpg (31,8 КБ, 185 views)
Отговори с цитат
  #1832  
Стар 29th October 2015, 20:51
Аватара на maria-sun
maria-sun maria-sun не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 13
По подразбиране

Tria- поздравления за положителната нагласа, така трябва. Резултатът е много добър ще става все по- хубаво, но това го знаеш вече

DanKem- страхотно носле, честито. Мисля, че проблемът не е в българските хирурзи. Индивидуално е и зависи от множество фактори.
Отговори с цитат
  #1833  
Стар 30th October 2015, 06:12
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Да, нямам поглед над всички- мога да коментирам Асенов, чиято работа е много далеч от работата на турския хирург и резултатите му са далеч от успешни за мен и други съфорумци. Множеството фактори за мен се сведоха до един единствен, за да поправя резила на Асенов- изборът на читав хирург за ревизията.
Отговори с цитат
  #1834  
Стар 30th October 2015, 17:50
vikingsgirl vikingsgirl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 2
По подразбиране

Така .. Аз си правих операция ринопластика при доктор Асенов 2013 пролетта.. Дотук добре.. Първата година носа ми изглеждаше супер, до момента в който оттоците спаднаха напълно и се случи нещо ужасяващо с него след това.. В момента има две две вдлъбнатини на върха на носа незнайно как се получиха, стоят като трапчинки,,, много грозно ... .. мисля че това е хрущяла, който не е бил добре оформен и когато оттоцуте са спаднали вече станало видимо.. Много съм разочарована и обмсилям второ рино поради причината , че не мога да си гледам носа така обезобразен.. Искам да питам, доктора прави ли някакви отсъпки като не си е свършил добре работата и да поправи щетите с второ рино, което да не заплащам на пълната му цена, защото мисля, че изобщо не е честно това.. Като си окепазил някого е добре да си поправиш грешката, това е лице в крайна сметка.. и е ужасно човек да се чувства непълноценен заради една неуспешна операция заради грешка на доктора, който я е извършил!!! (((
Отговори с цитат
  #1835  
Стар 30th October 2015, 18:28
Аватара на TriA
TriA TriA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 25
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vikingsgirl Виж мнението
Така .. Аз си правих операция ринопластика при доктор Асенов 2013 пролетта.. Дотук добре.. Първата година носа ми изглеждаше супер, до момента в който оттоците спаднаха напълно и се случи нещо ужасяващо с него след това.. В момента има две две вдлъбнатини на върха на носа незнайно как се получиха, стоят като трапчинки,,, много грозно ... .. мисля че това е хрущяла, който не е бил добре оформен и когато оттоцуте са спаднали вече станало видимо.. Много съм разочарована и обмсилям второ рино поради причината , че не мога да си гледам носа така обезобразен.. Искам да питам, доктора прави ли някакви отсъпки като не си е свършил добре работата и да поправи щетите с второ рино, което да не заплащам на пълната му цена, защото мисля, че изобщо не е честно това.. Като си окепазил някого е добре да си поправиш грешката, това е лице в крайна сметка.. и е ужасно човек да се чувства непълноценен заради една неуспешна операция заради грешка на доктора, който я е извършил!!! (((
Това нещо коментирала ли си го с него? Мисля, че трябва до го държиш в час какво е станало, пък и той държи периодична до му се пращат снимки, за именно да е в течение какво се случва и какво става. Нека и да погледне носа, понеже може да не е от хрущялите, а от меките тъкани. За второ рино няма как да няма преференции. Може много хора да кажат, че не е добре да се обръщаш към него, но според мен той трябва да знае за всичко това, най-малкото за да не се допускат подобни грешки при други пациенти.
Пс. И аз съм с вдлъбнатини на места и изцяло те разбирам, но при мен е по-различно.
Обърни се към него, най-малкото за да видиш какво ще каже! Според мен е достатъчно отзивчив и ще ти обърне нужното внимание!
Успех!

Последно редактирано от TriA : 30th October 2015 на 18:30
Отговори с цитат
  #1836  
Стар 30th October 2015, 18:40
vikingsgirl vikingsgirl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 2
По подразбиране

За съжаление бях в чужбина и нямах възможност да се свържа с него .. Сега от 2 месеца съм в БГ и мисля да го посетя в Плд.. Някой ако може да ми даде актуални негови кординати.. защото мисля, че трябва да ме погледне и да си оправи проблема , който ми е бил създаден.. Да не е била звързана както трябва тъканта може би, затова с еполучиха тези вдъбнатини като трапчинки от двете страни на върха.. Отвратително е направо много съм се разочаровала.. Но не искам да ходя друг да оправя щетите му, искам лекаря който го е направил да си оправи щетите по мен!!! Благодаря за коментарите..
Отговори с цитат
  #1837  
Стар 31st October 2015, 17:29
sisinka1 sisinka1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 16
По подразбиране

Здравейте, скоро си направих ринопластика, искам да попитам тези, които са минали по този път следното: Носа след известно време така ли си изглежда както на снимките в операционната или на тези снимки също е подпухнал, а после спада?Моля тези, при които е минало известно време да споделят, че ми е много притеснено...
Отговори с цитат
  #1838  
Стар 1st November 2015, 17:41
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Не ги гледайте снимките от операционната маса. Под такъв ъгъл, без действието на гравитацията и със затворени очи, не дават никаква представа за нищо, моят нос нямаше нищо общо с тези снимки.
Най-добър ориентир е видът на носа веднага след махане на лонгетата, преди да отече много. Ако тогава ви хареса формата, има голям шанс да се харесате и след време.
Отговори с цитат
  #1839  
Стар 1st November 2015, 23:42
sisinka1 sisinka1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 16
По подразбиране

Това какво ще рече, че като ми махнат лонгетата ще отече пак ли?
Отговори с цитат
  #1840  
Стар 2nd November 2015, 12:10
Аватара на maria-sun
maria-sun maria-sun не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 13
По подразбиране

Като ми свалиха лонгетата, не приличах на нищо. Носът ми беше оттекъл на една страна и изглеждаше меко казано не добре. След 2 седмици се нормализира и започна да придобива форма. Явно е индивидуално пак
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:21.