IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 6th November 2012, 18:57
mariq1111 mariq1111 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 4
По подразбиране Филъри в устните

Здравейте на всички, от дълго врем еискам да си попълня устните с филъри и се реших накрая..искам да попитам дали има някой, който да иска тъй като на мен 1 ампула ми е много има ли някой, който би желал да си поделим ампулата?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 7th November 2012, 11:43
Lady Alba Lady Alba не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 23
По подразбиране

Аз също в последно време искам по пухкави устни. Не харесвам как стоят филърите в горната устна или можеби девойките, които съм виждала просто са прекалили. Аз искам преди всичко обем в долната устна. Но не мисля, че една ампула е много. Ампулата , поне на най-добрия филър , според мойте проучвания - Juvederme Smile / Juvederme 4 е 0.8 мл. Ти какъв филър искаш да ползваш и в коя клиника мислиш да си направиш процедурата ?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 13th November 2012, 17:29
sea_breeze sea_breeze не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 42
По подразбиране

Не знам дами аз съм малко скептична към тези силиконови филъри или там каквито се наричат, такива неща съм откривала по нета на възпаления и непоносимост към чуждото тяло в твоето че направо предпочитам да си остана с моите естествени но здрави устни , но всеки си взима решение за самия него си разбира се, мога да Ви кажа че има специални гланцове които съм намирала в нета за уголемяващ ефект на устните по-добре това да ползвам
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29th December 2014, 20:06
Аватара на silva88
silva88 silva88 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Град: София
Мнения: 36
По подразбиране

Всеки има право на мнение.
И аз искам да си попълня тънките устни с филъри, но нищо не знам за това, къде да го направя и какъв материал е най-добре да ползвам. Ако може някой да ми даде съвет?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 2nd February 2015, 14:17
Аватара на bibona9
bibona9 bibona9 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 7
По подразбиране

Аз слагах нещо такова в устата си преди около 10 месеца, оказа се, че съм леко алергична, подух се, изживях някакъв шок. Това нещо, изчезна от самосебе си. Не бих си подложила лицето отново на това.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 6th March 2015, 14:10
InQn InQn не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 3
По подразбиране

След около колко време изчена?Предполагам,че зависи и от материала,който се използва.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 12th March 2015, 14:34
JRagina JRagina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 15
По подразбиране

Зависи от материала, но най-вече зависи и кой ти ги слага. Аз си сложих на горна устна, при специалист дерматолог и съм изключително доволна. Основен неин принцип е постепенно запълване, да не личи че е правена манипулация,естественост на изражението.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 4th April 2015, 18:05
yoannaw yoannaw не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 5
По подразбиране

Аз пък се притеснявам, че такава намеса - а бе каквато и да е намеса по лицето може да има странични ефекти. На първо място да изглеждам неестествено като някои от жълтите вестници или ако предизвиква алергична реакция. Затова предпочитам да си стоя по природно.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 6th April 2015, 13:15
Аватара на захарен памук
захарен памук захарен памук не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 15
По подразбиране

yoannaw, затова най-сигурното решение е посещение при квалифициран дерматолог. Със сигурност професионалист с практика зад гърба си няма да сложи филър в устните ти, преди да ти е направил тест за алергия към материала, който ще използва
Отговори с цитат
  #10  
Стар 2nd April 2017, 20:07
queenie queenie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2017
Мнения: 14
По подразбиране

Относно филърите - някой може ли даде информация какво се случва с устните, след като филъра се абсорбира?Кожата не е ли разпъната? Да не провиснат?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Филъриустните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:15.