IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 23rd September 2020, 10:34
andrianivanov andrianivanov не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2020
Мнения: 1
По подразбиране Ринопластика

Здравейте,

Момче на 37 г съм
В миналото Два пъти ми е нараняван носа, но не искам да се впускам в подробности
Съжалявам, че не подведох под съдебна отговорност виновните!
При мен случая е следния...
При последното счупване носа ми леко е на страни и имам една кост която изпъква от дясната страна в извивката Нямам проблеми с дишането и т. н.
С годините понеже са стари травми Това винаги ми е съзадавало комплекси естетически, защото се снимам
Последните месеци разбрах, че Турските Хирурзи са на много високо ниво
Спрях се на такъв, но не съм сигурен как ще протече всичко Или психически не съм подготвен... Не е проблема в парите!
Имам сърдечно заболяване Тихикардия и съм на Бета Блокер Отделно и пушач и понеже майка ми е Здравен Работник знам, че това са рискови елементи и хирурга може да откаже операция Въпреки, че си плащам и знам че ще издържа Просто искам да продължа живота си нормално и да затворя тази глава от миналото ми
Моля дайте ми някакви съвети! Не съм запознат с всичко и ще ми е интересно са науча повече от хора минали през този път!

Последно редактирано от andrianivanov : 23rd September 2020 на 10:37
Отговори с цитат
  #2  
Стар 6th April 2021, 01:35
Bobito12 Bobito12 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2021
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от andrianivanov Виж мнението
Здравейте,

Момче на 37 г съм
В миналото Два пъти ми е нараняван носа, но не искам да се впускам в подробности
Съжалявам, че не подведох под съдебна отговорност виновните!
При мен случая е следния...
При последното счупване носа ми леко е на страни и имам една кост която изпъква от дясната страна в извивката Нямам проблеми с дишането и т. н.
С годините понеже са стари травми Това винаги ми е съзадавало комплекси естетически, защото се снимам
Последните месеци разбрах, че Турските Хирурзи са на много високо ниво
Спрях се на такъв, но не съм сигурен как ще протече всичко Или психически не съм подготвен... Не е проблема в парите!
Имам сърдечно заболяване Тихикардия и съм на Бета Блокер Отделно и пушач и понеже майка ми е Здравен Работник знам, че това са рискови елементи и хирурга може да откаже операция Въпреки, че си плащам и знам че ще издържа Просто искам да продължа живота си нормално и да затворя тази глава от миналото ми
Моля дайте ми някакви съвети! Не съм запознат с всичко и ще ми е интересно са науча повече от хора минали през този път!
Съвет :УНГ хирург, а не просто пластик! Имам 2 неуспешни ринопластики (една в България и една в Турция. Др Асен Асенов ми направи 3тата и продишах! Успех!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:16.