IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 3rd July 2014, 16:43
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Край приключих с тоя форум !

Да правиш уеб дизайн не е нещо което се учи, то трябва да ти идва отвътре ! Не не е проблема това, че с ИЕ браузера текста излиза не както трябва, а с хрома и мозилата е по добре, но само за форума. Изгледа и бъговете в пощенската кутия, много зле подбраният шрифт( и като плътност и цвят също) за началните заглавия на статиите, както и шрифта за коментарите под статиите и това е само на първо четене.

Може да сте сигурно, че не става въпрос са свикване с различията, които винаги ги има когато нещо се променя в един сайт или форум. Абстрахирам се напълно от това и ви казвам, че в момента промените са много зле и най-голямата глупост е да се махне червената точка за получено съобщение !

Вместо да го направите по хубав сайта вие го разваляте !

Отговори с цитат
  #82  
Стар 3rd July 2014, 17:57
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

A по невидимо не можахте ли да го направите ???



Отговори с цитат
  #83  
Стар 20th January 2015, 23:13
Аватара на Little Blue Dress
Little Blue Dress Little Blue Dress не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 32
По подразбиране

Pufpaf, ще липсваш. Аз съм сравнително от скоро в този форум...но беше хубаво да си напомням от време на време, че съществува мъж като теб. Всичко най-хубаво ти желая.
Отговори с цитат
  #84  
Стар 21st January 2015, 16:52
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Това е голям комплимент за мен, нека има и повече жени като теб, които оценяват и тези качества в мъжете. Все пак е по лесно да впечатлиш жените (не малка част от тях) със благосъстояние от колкото с това, че си добър. Има жени обаче, които не се впечатляват толкова от материалното и аз дори срещах такава. Жена която са я искали и богати чичковци, но не са имали шанс, защо все още има жени за които любовта е над всичко и тях не можеш да ги купиш с пари !

Този форум беше и място за разтоварване за мен, но аз още отдавна казах, че няма да го бъде. Явно не им е важен за сайта този форум, но така са си преценили.
Отговори с цитат
  #85  
Стар 12th November 2018, 16:58
rashrebel rashrebel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2018
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Най отдолу на сайта има две опции за изпращане на съобщения през - "Контакти" и "пишете ни" и на двете ми излиза текст, че съобщението е изпратено, после писах на info@tialoto.bg и със сигурност и този имейл е получен, но това, че някой не го еня за форума е друг проблем. Само ще ви кажа, че ако този форум умре, а тва е почти сигурно и той в момента си е полумъртва, тогава и сайта ще започне да замира бавно и славно. То ако всичко беше само във статиите, но не е и веднага ви давам директен пример.

Ако не бях писал в търсачката за ринопластика при което, точно този форум ми излезе на първо място, което е разбираемо, защото тук най много се пише в темите за ринопластика и естествено google това го оценява и това, което исках да кажа е, че благодарение на форум аз открих и влизам във вашият сайт.

Аз съм бил свидетел, как се заражда форумно общество, виждал съм целият процес и важността на това по отношение на сайта, виждал съм как от 5 човека при което в началото даже се даваха пари на тези, които пишат във форума, за да има активност и да увлече и други хора, самият сайт се издържа от афилиейт бизнес и също се публикуват и новини от сферата към която е ориентиран. Сега този сайт е лидер по посещаемост в тази категория сайтове. Просто искам да ви кажа, че не съм толкова прост и не говоря празни приказки.

Когато ви писах на имейла за проблема с аватарите, аз ви споменах, че ако във даден форум няма тема за мнение, препоръки и съобщения за бъгове, този форум не може да се развива по никакъв начин и явно или собствениците нямат интерес да го развива или просто не разбират от този бизнес !

Сега вече, като имате информация опитайте да решите проблема с аватарите и тъй като никъде не прочетох, че не сте получили съобщенията ми, което значи, че явно са получени, но хората, които ги четата им е през .... или по малко вероятното е да не ви работи и тези опции на сайта за връзка, но това не е така явно, все пак съм пробвал по 3 различни начина.

Хайде сега да видим щом не е изоставен форума, колко бързо ще оправите проблема с аватарите !

Nice,thank you.
Отговори с цитат
  #86  
Стар 18th November 2018, 12:42
rashrebel rashrebel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2018
Мнения: 3
По подразбиране

Using the good penetrability of mechanical radar waves, the heat energy of 65 degrees is transmitted to the SMAS layer of the skin accurately (about 3.5mm~4.5mm), it effectively stimulates the fibroblasts to split the new cells at 40 bits per second, dissolve the facial adipocytes, tighten the skin profile, repair the damaged fibrous tissue, stimulate the regeneration of the collagen cells, and quickly achieve the effect of the lean face . At the same time, the precision of radar positioning, can actively identify fat cells, through the unique handle friction treatment way straight to the target, users will not feel pain.
Korean Small Bubble
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДоТialoto
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:20.