IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 27th September 2015, 23:19
Zvezdi4kata Zvezdi4kata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2015
Мнения: 1
Question Др Сафет Кулов Пловдив ринопластика

Изразете мнения за Др Сафет Кулов град Пловдив
Отговори с цитат
  #2  
Стар 9th December 2015, 09:29
rusalka9 rusalka9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 51
По подразбиране

Този за първи път го чувам.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12th June 2016, 19:58
Kiiss4eto Kiiss4eto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2016
Мнения: 4
По подразбиране

Аз се оперирах при Кулов. Нямам думи за този човек. Изключителен професионалист. Бих казала, че слага ВСИЧКИ негови колеги в малкия си джоб.
Аз самата не очаквах, че ще направи нослето ми по-добре от колкото съм си представяла.
Много мога да пиша по темата и ако някой се интересува с удоволствие бих помогнала с инфо по въпроса ☺
Отговори с цитат
  #4  
Стар 17th February 2017, 21:00
teodoraatanasova teodoraatanasova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2016
Мнения: 9
По подразбиране

Здравей.Реших да правя втора ринопрастика при сафет кулов..моля те разкажи ми по подробно как е при него
Отговори с цитат
  #5  
Стар 30th March 2017, 14:54
Аватара на Lina666
Lina666 Lina666 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2017
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kiiss4eto Виж мнението
Аз се оперирах при Кулов. Нямам думи за този човек. Изключителен професионалист. Бих казала, че слага ВСИЧКИ негови колеги в малкия си джоб.
Аз самата не очаквах, че ще направи нослето ми по-добре от колкото съм си представяла.
Много мога да пиша по темата и ако някой се интересува с удоволствие бих помогнала с инфо по въпроса ☺
Това е моят email : andreeva_anita@abv.bg , ще се радвам да ми споделиш повече относто този лекар , как ти протече операцията и по-възможност да ми изпратиш снимка на новото си носле. Самата аз също смятам тази година да се подложа на такава операция и все още се колебая. Ще съм ти много благодарна ако ми предоставиш нужната ми информация.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 26th December 2017, 20:14
rusalka9 rusalka9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 51
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kiiss4eto Виж мнението
Аз се оперирах при Кулов. Нямам думи за този човек. Изключителен професионалист. Бих казала, че слага ВСИЧКИ негови колеги в малкия си джоб.
Аз самата не очаквах, че ще направи нослето ми по-добре от колкото съм си представяла.
Много мога да пиша по темата и ако някой се интересува с удоволствие бих помогнала с инфо по въпроса ☺
Преди няколко месеца разбрах повече подробности за д-р Кулов.Моля те , разкажи ми наистина за него подробности.Не мога да ти пиша съобщение, може би са ти зяключени.Възстановяванет при него бързо ли е, техниката му на работа?Оказа се, че имам и изкривена носна преграда с атрофия на носната лигавица.Колебая се дали си заслужава физическата болка след операция, за да оправя тези дефекти?Каквато и да е информация за него ще ми е полезна.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 26th February 2018, 14:38
rusalka9 rusalka9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 51
По подразбиране

Както не го бях чувала, така и си направих септоринопластиката при него. Доволна съм.Отношението му е много човешко, обяснява всичко, внимателен, добър специалист.След години на полузапушен нос, атрофирала носна лигавица и проблеми с конхите на носа той се зае да оправи всичко, включително и формата на носа ми.Носовете, които прави той стоят по-естествени на лицето.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 7th March 2018, 00:41
krisy_kvp krisy_kvp не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2018
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rusalka9 Виж мнението
Както не го бях чувала, така и си направих септоринопластиката при него. Доволна съм.Отношението му е много човешко, обяснява всичко, внимателен, добър специалист.След години на полузапушен нос, атрофирала носна лигавица и проблеми с конхите на носа той се зае да оправи всичко, включително и формата на носа ми.Носовете, които прави той стоят по-естествени на лицето.
Може ли да споделите малко повече информация за това как е минала операцията? Доволна ли сте от резултата? Как върви въстановяването?
Аз също от години съм с полузапушен нос и все не се престрашавам на операция. Ходила съм при д-р Кулов преди доста време, като ученичка. Освен проблема със запушения нос имам и гърбица на носа, която много искам да премахна. Та затова търся мнения за добър лекар, който да се справи и с двете неща.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 15th March 2018, 13:48
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rusalka9 Виж мнението
Както не го бях чувала, така и си направих септоринопластиката при него. Доволна съм.Отношението му е много човешко, обяснява всичко, внимателен, добър специалист.След години на полузапушен нос, атрофирала носна лигавица и проблеми с конхите на носа той се зае да оправи всичко, включително и формата на носа ми.Носовете, които прави той стоят по-естествени на лицето.
Русалке имаш лично съобщение
Отговори с цитат
  #10  
Стар 20th December 2018, 22:07
SlaveyaG SlaveyaG не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2018
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте и от мен. На 5.12.18 претърпях операция на носна преграда при доктор Кулов, мога да кажа, че съм повече от впечатлена. Изключителна всеотдайност, внимание и загриженост. Въпреки леките усложнения по-време на операцията резултата поне към момента е забележителен. Най-накрая дишам нормално. Д-р Кулов работи без тампони по безкръвен метод, което е уникално предимство. Старият метод с тампони е изключително неприятен / казвам го защото поради усложненията се е наложило при мен да се сложат такива / едната нощ която прекарах с тях беше изключително некомфортна. Останалите 14 дни прекарах с силиконови плаки /тръбички/ в носа и разликата беше повече от забележителна. Доста важно е обаче доброто промиване със солен разтвор по време на носенето им, това доста би Ви улеснило. Доктора се е погрижил за всичко и е написал дори рецепта как да си направим сами такъв разтвор, което спестява доста пари. На мен всеки ден ми трябваше по 1 шише от Тонимер Хипертоник който струва 18 лв. Ако се замисляте дали да си направите операция била тя козметична или естетична, мога с най-чиста съвест да кажа д-р Кулов е вашият правилен избор.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
каспела, кулов, ринопластика

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДрСафетКуловПловдивринопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:59.