IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1061  
Стар 4th February 2011, 13:59
gemma gemma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 75
По подразбиране

Да,днес ми е 5ти ден.Подмускулно са.Горния полюс ми харесва много,но формата им още е малко странна.Предполагам,че е нормално и след около месец вече ще са по-оформени.
Ще ти пратя снимки,но искам да мине още малко време.
  #1062  
Стар 4th February 2011, 19:56
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
По подразбиране

Gemma,сигурно е нормално да е така, няма др. начин все пак са минали само 5 дни girl_sigh Ще видиш, че след месец ще имаш страхотни гърди ok Аз обаче ще чакам и тепърва ще минавам по този път...Sad
  #1063  
Стар 4th February 2011, 19:57
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
По подразбиране

Sorry, незнам защо ми излязоха така емотиконите
  #1064  
Стар 7th February 2011, 10:15
Аватара на cheryta
cheryta cheryta не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 180
По подразбиране

Малееее,колко съм активна тази вечер Сетих се да питам още нещо-колко време след операцията можех да лягате и ставате сами,без чужда помощ?Направо полудявам,абсолютно невъзможно ми е да се изправя от легнало в седнало положение,нощем се събуждам със страхотни болки в гърба....


gemma,вс. е индивидуално. Аз около 20 дни ставах само с помощ, а нощем ревях от болки в гърба и ме вдигаха за да ме масажират. след 20 дни започнах да се обръщам леко настрани и да си заклещвам крака за да се изправя. Трай бабо за хубост
  #1065  
Стар 7th February 2011, 17:06
gemma gemma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 75
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alien777
Да права си голямо чакане ще падне. Аз исках тази дата, защото кърмих до началото на декември и ми се ще да минат поне 3мес.
alien777,забравих да ти кажа,че доколкото аз знам,трябва да са минали поне около 6 месеца след като си спряла да кърмиш.При мен бяха минали 7 месеца и лекаря ми каза,че в едната гърда съм имала останала още кърма Било нормално,при някой жени се случвало и след години...
  #1066  
Стар 8th February 2011, 16:29
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gemma
Цитирай:
Първоначално написано от alien777
Да права си голямо чакане ще падне. Аз исках тази дата, защото кърмих до началото на декември и ми се ще да минат поне 3мес.
alien777,забравих да ти кажа,че доколкото аз знам,трябва да са минали поне около 6 месеца след като си спряла да кърмиш.При мен бяха минали 7 месеца и лекаря ми каза,че в едната гърда съм имала останала още кърма Било нормално,при някой жени се случвало и след години...
Аз нали бях на консултация и Николай георгиев ми каза, че няма никакъв проблем за операцията. За всеки случай отидох на преглед и при доц. Байчев, той е много добър мамолог и потвърди, че вече мога да се оперирам. Надявам севсичко да е ок Сега много ми се увижда чакането, направо нямам търпение, чак се замислих да се обаждам за по-ранна дата
  #1067  
Стар 9th February 2011, 10:16
Аватара на liva
liva liva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: В.Търново
Мнения: 237
По подразбиране

Здравейте , изчетох Ви на един дъх, видях коментарите Ви за много лекари, но този на когото съм се спряла го няма.
Става въпрос за Желев от Пловдив,никоя ли не си е правила гърди при него, помагайте...какво знаете за него
  #1068  
Стар 9th February 2011, 11:08
gemma gemma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 75
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alien777
Аз нали бях на консултация и Николай георгиев ми каза, че няма никакъв проблем за операцията. За всеки случай отидох на преглед и при доц. Байчев, той е много добър мамолог и потвърди, че вече мога да се оперирам. Надявам севсичко да е ок Сега много ми се увижда чакането, направо нямам търпение, чак се замислих да се обаждам за по-ранна дата
Какво чакаш,обаждай се! Това си е лично твое решение,но ако има възможност за по-ранна дата-защо да отлагаш?А и така ще си се възстановила до лятото за плажа.
Аз да се похваля,че от 2-3 дни ставам сама от леглото,т.е.1 седмица след операцията Много съм горда със себе си,като знам какви болки бяха.Сега ме боли единствено,когато се опитам да събера гърдите,примерно за да сложа сутиен със банели.Знам,че е ужасно рано още и въобще не съм се засилила да ги слагам все още,просто пробвах.До кога ще е така?Предполагам поне месец след операцията....
Liva33,аз лично не съм го чувала.Оперирах се също в Пловдив,но при доц.Анастасов.Къде работи този д-р Желев?Само при него ли ще ходиш на консултация?
  #1069  
Стар 9th February 2011, 13:03
Аватара на jovanna93114
jovanna93114 jovanna93114 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Графството
Мнения: 458
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liva33
Здравейте , изчетох Ви на един дъх, видях коментарите Ви за много лекари, но този на когото съм се спряла го няма.
Става въпрос за Желев от Пловдив,никоя ли не си е правила гърди при него, помагайте...какво знаете за него

И така от форуми и коментари си избрах хирург и съм доволна от избора си.Но доктор Желев за първи път чувам(прочитам)
__________________
Ще лумне пак пламък изгаснал,
над сянката-лъч засиял,
строшеният меч ще зарасне,
сваленият пак ще е крал.
  #1070  
Стар 9th February 2011, 15:56
Аватара на liva
liva liva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: В.Търново
Мнения: 237
По подразбиране

той работи в Медикус Алфа,при него си правих ринопластика преди 6-7 години и затова по ми е на сърце,иначе и при Стоянов мисля да отида.
Планувам консултите за средата на март месец,понеже преди 8 месеца родих и ми останаха да смъквам5-6 кг,затова искам първо с тях д се преборя,че тогава да оправя и гърдите,че след кърменето хич ги няма
Надявам се след консултите да не чакам дълго за дата,вие какво мислите
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:16.