IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 5th March 2009, 10:05
iloina iloina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: България, Русе
Мнения: 177
По подразбиране

Здравейте мацки, за кои точно китайски хапчета говорите, че не разбрах името.Аз съм запозната със Супер слим, и по-точно съм ги пила де, сега има едни нови Мей Зи Танг се казват, оф или нещо такова, пак китайски едни зеленички и продълговати, знаете ли нещо за тях?Хайде, до скоро от мен.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 29th April 2009, 11:14
mihaela8501 mihaela8501 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: sofia
Мнения: 1
По подразбиране

здравейте , регистрирах се защото много ме заинтересовахте с тези хапчета и съм на крачка да си ги взема но има нещо което ме притеснява . Всъщност нали става въпрос за тези от китайсия магазин на Пиротска? Това което ме притеснява е че някаде четох че действали и върху половите хормони и си мисля оказват ли въздействие върху цикъла и не дай боже върху способноста да имаш деца ? Ако някой знае моля нека пише .
Отговори с цитат
  #33  
Стар 28th September 2009, 20:38
Аватара на mihaelka
mihaelka mihaelka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 203
По подразбиране

Аз започнах да ги пия но когато казах на моя инструктор за тях той ми каза незабавно да ги спирам защото намерили живак в тях...Иначе съм чувала че действат ама дали си заслужава,аз съм доволна от л-карнитина,но сега съм взела да прбвам липовон,преди пак го пиех и имаве голям ефект но си загубих опаковката мои познати го използваха и са доволни...за китайските хапчета..нз реши дали си заслужава,ако това за оловото е вярно...
__________________
"Mea mihi conscientia pluris est quam omnium sermo" -
Чистата ми съвест е по-важна от всички хорски приказки.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 24th September 2010, 12:29
ivanka_petkova2 ivanka_petkova2 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mihaelka
Аз започнах да ги пия но когато казах на моя инструктор за тях той ми каза незабавно да ги спирам защото намерили живак в тях...Иначе съм чувала че действат ама дали си заслужава,аз съм доволна от л-карнитина,но сега съм взела да прбвам липовон,преди пак го пиех и имаве голям ефект но си загубих опаковката мои познати го използваха и са доволни...за китайските хапчета..нз реши дали си заслужава,ако това за оловото е вярно...
Да както вече казах и на другите хора по темите във форума на мене Липовона ми помогна да сваля 3 кг. за много бързо време. Но то си е различно за всеки ясно нз.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 29th January 2011, 17:47
rumishark rumishark не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Град: СОФИЯ
Мнения: 31
Изпратете съобщение чрез ICQ до rumishark
По подразбиране

Здавейте. Аз също съм пробвала тези хапчета. Първият път след първата опаковка отслабнах с два килограма и останах доволна. Изпитах всичките симптоми ,които описвате- световъртеж , сухота в устата , безсъние , безпокойство. След около половин година върнах тези килограми и отново си купих. След първата опаковка нямаше резултат и аз си купих втора... пак не отслабнах. Сега вече н съм склона да правя експерименти.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 29th January 2011, 21:30
v.stoqnov v.stoqnov не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 10
По подразбиране ЕКОЛОГИЧНО ЧИСТИ ХРАНИТЕЛНИ ДОБАВКИ

Да, така е! Появяват се нежелани странични ефекти, защото повечето продукти са създадени на химична основа и от неизвестни съставки (в повечето случаи). Опитайте тези два продукта за които гарантирам 100% качество и успеваемост.

http://flp.bg/bg/P_Energy-Bar_bg.htm Сладък десерт, който може да замества поне 2 хранения на ден!

http://flp.bg/bg/P_Lean_bg.htm Форевър лийн - уникална комбинация, която понижава усвояването на храните в огранизма!
Отговори с цитат
  #37  
Стар 29th January 2011, 21:35
v.stoqnov v.stoqnov не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 10
По подразбиране

За връзка :
Тел: 0884442383
Скайп: forever-living-group
Отговори с цитат
  #38  
Стар 2nd March 2011, 11:21
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

как може да пиете хапчета, на които дори не знаете името... аз лично съм изумена.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 2nd March 2011, 11:21
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

как може да пиете хапчета, на които дори не знаете името... аз лично съм изумена.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 2nd March 2011, 18:25
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

Аз също съм изумена. Това за мене си е чист мързел. Не може цял ден да лежиш, да седиш пред компютъра, да спиш и да ядеш ... И после да се оплакваш, че си дебел Мързи ги да станат и да се захванат с каквато и да било физическа дейност, но искат да свалят килограми... Но то колкото и да говориш акъл не можеш да налееш, за това докато има балъчета, които да купуват отровите като тези "китайски хапчета", ще има и производители, които ще заливат пазара с боклуци с неизвестен произход.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Китайскикапсулизаотслабване
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:18.