IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 4th October 2017, 14:01
ElenaG ElenaG не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 2
По подразбиране НЕ ХОДЕТЕ ПРИ ДОКТОР ВЕСЕЛИН ДИНЕВ, АКО НЕ ИСКАТЕ ЗДРАВОСЛОВНИ ПРОБЛЕМИ

Аз бях негова пациентка - не за операции, а за поставяне на филъри и мезотерапия - неща, които за един хирург би трябвало да са лесни, ако спазва необходимата хигиена. Той обаче не го направи нито един път - пристъпваше към процедура, без да ми почисти лицето нито веднъж. Направих грешката да сметна, че като лекар знае какво прави. И съвсем естествено проблем се появи. Инфекция в главата - силен оток и стягане, горях. Въобще не ми обърна внимание на първото обаждане. Последваха поредица от мои посещения при други лекари, които ми помогнаха да овладея инфекцията и да не се случи нещо фатално. От другите лекари разбрах и за други негови грешки и пропуски. Тъй като имах и обрив по шията и деколтето и затруднено дишане, се оказа, че съм проявила и алергия. Тъй като той никога не ми е показвал кутията на продукта, каквото задължение е имал като лекар, никога не съм подписвала информирано съгласие, а и това е трябвало да става, от другите лекари разбрах, че вероятно той не ми е инжектирал продукта, за който съм там. След два месеца реших да му се обадя, за да му кажа какви вреди ми е причинил и какви средства съм изразходила, за да се възстановя - за да бъде по-внимателен с другите си пациенти - той се държа много арогантно и нагло, дори с насмешка, получих и заплаха, че ако опитам да направя нещо в моя защита, той ще ме атакува чрез многото си контакти. Има ли този човек някакво достойнство?

Последно редактирано от ElenaG : 4th October 2017 на 14:04
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НЕХОДЕТЕПРИДОКТОРВЕСЕЛИНДИНЕВАКОНЕИСКАТЕЗДРАВОСЛОВНИПРОБЛЕМИ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:20.