IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #151  
Стар 2nd July 2007, 13:53
Аватара на Olivia
Olivia Olivia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: london
Мнения: 1 477
Изпратете съобщение чрез ICQ до Olivia Изпратете съобщение чрез Yahoo до Olivia
По подразбиране

Ами аз защо не си видях името на картичката????
Надявам се следващия път да не ме забравите ! Аз също си мисля за Нели,и се надявам скоро да се оправи и вече да си е вкъщи!
Нелита маймуно такава,ай стига са излежава ами се оправяй по-бързо,че те чакаме всички...много ни липсваш!!! Изпращам ти цветя,и много целувки мила
__________________
Най-добрите и красиви неща не могaт да бъдат видени или докоснати,те се усещат в сърцето!
Отговори с цитат
  #152  
Стар 2nd July 2007, 19:09
blondi blondi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 382
По подразбиране

На мен също най-много ми допада идеята за мечо и много балони.
Например kapris, ако имаш финансовата възможност да харесаш някой голям мечок и да и го занесеш от нас. А пък ние ще сберем паричките и ще ги дадем на roksi. Другият вариант с някой куриер да го изпратим директно от тук (БГ).
Давайте идеи да зарадваме Неличка, сигурно вече едвам издържа в тази болница.
__________________
Живеят само влюбените, останалите просто съществуват....
моите момичета
Отговори с цитат
  #153  
Стар 2nd July 2007, 22:29
kapris kapris не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 316
По подразбиране

За съжаление наличния ми капитал в момента е само 20 евро и не се очертава да имам скоро пари, поне докато Нели не излезе от болницата.Подаръците ще останат за по натам.
__________________
-Влизам вчера в тоалетната на ресторанта, гледам на земята сто лева.Навеждам се да ги взема и усещам как започвам да ги заработвам!
Отговори с цитат
  #154  
Стар 3rd July 2007, 08:11
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Аз днес ще ходя из магазините за да избера нещо и след това ще го пратим на Неличка чрез кориери.
Kapris на какъв адрес да и го пращаме? Дали ще бъде в болницата до рожденния си ден и ако го пратя на 5-ти дали ще пристигне до 9-ти?
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #155  
Стар 3rd July 2007, 08:24
kapris kapris не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 316
По подразбиране

Русалка, може и да е там ,може и да е в другата болница!Още не знаем дали ще я местят. А баща и един път прати документи по куриер и излезе много скъпо.Получи ги на другия ден.Аз си мисля, че ако пращате, най- удобно ще е на домашния и адрес.Aз съм всеки ден при нея и ще и го занеса!Не пращайте нищо скъпо. Русалка, добре ще бъде да пишете и моето име, защото иначе може да не ми го дадат.

CH.LOUVAIN 215
1210 BRUXELLES
BELGIUM
Videva Neli
Videva Mariana
__________________
-Влизам вчера в тоалетната на ресторанта, гледам на земята сто лева.Навеждам се да ги взема и усещам как започвам да ги заработвам!
Отговори с цитат
  #156  
Стар 3rd July 2007, 08:32
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Kapris благодаря ти много за информацията!!!
Днес намерих четирилистна детелинка и ще и пратя и нея да и носи мноооого щастие!




НЕЛИЧКЕ, ОБИЧАМЕ ТЕ И ТЕ ЧАКАМЕ С НЕТЪРПЕНИЕ!!!




P.С Искам да помоля някои които умее да твори да напише някое стихче или пожелание за картичката на Неличка.
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #157  
Стар 3rd July 2007, 08:39
kapris kapris не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 316
По подразбиране

Ето това намерих в нета.Ако пращате нещо поразпитайте с коя ще ви е най-евтино .


http://kurieri.start.bg/
__________________
-Влизам вчера в тоалетната на ресторанта, гледам на земята сто лева.Навеждам се да ги взема и усещам как започвам да ги заработвам!
Отговори с цитат
  #158  
Стар 3rd July 2007, 08:50
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kapris
Ето това намерих в нета.Ако пращате нещо поразпитайте с коя ще ви е най-евтино .


http://kurieri.start.bg/
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #159  
Стар 3rd July 2007, 08:50
kapris kapris не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 316
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rusalka
Kapris благодаря ти много за информацията!!!
Днес намерих четирилистна детелинка и ще и пратя и нея да и носи мноооого щастие!




НЕЛИЧКЕ, ОБИЧАМЕ ТЕ И ТЕ ЧАКАМЕ С НЕТЪРПЕНИЕ!!!




P.С Искам да помоля някои които умее да твори да напише някое стихче или пожелание за картичката на Неличка.
Благодаря за всичко, което правите за Нели и за да повдигнете духа и! А тук всеки ден вали,вали,вали и е ужасно депресиращо!Така ви завиждам за хубавото време!
__________________
-Влизам вчера в тоалетната на ресторанта, гледам на земята сто лева.Навеждам се да ги взема и усещам как започвам да ги заработвам!
Отговори с цитат
  #160  
Стар 3rd July 2007, 09:24
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Kapris забравих да те питам, има ли си Неличка любимо животно? В смисъл играчката може да не е мече, а куче или коте, незнам. Ти какво мислиш?

P.С Няма за какво да ни благодариш.Лично аз се чувствам много щастлива, когато правя подаръци, за мен е удоволствие да дарявам щастие.
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ФорумнакартичказаNeli4ka
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:52.