IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1131  
Стар 6th April 2010, 15:32
olq_ua olq_ua не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 23
По подразбиране

а сега нижо не мога да разбера... запушени са ми ушите, но днес си премерих кръвното и ми е низко 100-105 на 80...
не ми е лошо ,но не ми е готино с тези запушени уши..какво да правя, не ми се спира диетата щото днес разбрах че съм -10кг!!!! не знам вече..не ми е лошо, ама и съм притеснена за това кръвно, но иначе не ми боли глава нищо..просто малко замаляло
някой съвет..моляя
Отговори с цитат
  #1132  
Стар 6th April 2010, 17:23
olq_ua olq_ua не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 23
По подразбиране

taka, mimi4eta nz kak e pri vas ama az razbrah kakvo stava pri men..sys vsi4kite simptomi-imam ponijen hemoglobin kojto e v sledstvie na lipsa na jelqzo!koeto si e anemia i sym pritesnena, poneje sym v Holandiq sega i ne moga da otida na lekar, ama skoro se prebiram i 6te otida!nz kvo da pravq za6toto uj qm vsi4ko i 6to izvednuj imam lipsa na jelqzo!mojebi neshto kriza ima organizma zaradi 10kg deto svalih za mesqc?
helppp!!!!!!!
nz moje da piq jelqzo otdelno kato dobavka ama to pak trqbva da se otide na lekar i ne iskam da spiram dieta!
Отговори с цитат
  #1133  
Стар 6th April 2010, 17:45
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Момичета моя режим завършва утре ще гледам да се премеря за да видя какви са ми окончателните резултати и ще пиша.Но въпреки че го приключвам режима когато мога ще влизам да пиша и мисля да си продължа със разделното хранене и за напред успех и на вас
Отговори с цитат
  #1134  
Стар 6th April 2010, 17:59
Аватара на neli4ka
neli4ka neli4ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Belgium Brussels
Мнения: 3 567
По подразбиране

Здравейте,момичета.И аз съм на режима от 2 семици.Чуствам се добре.Не съм се мерила и не знам дали съм свалила нещо.Искам да се премеря чааак след,като приключи първия цикъл,за да не се демотивирам.Усещам,че съм свалила на корем и на цици .Не искам да свалям на цици обаче.
Лека вечер на всички.
__________________
http://www.help-eli.org/
Отговори с цитат
  #1135  
Стар 6th April 2010, 18:42
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Неличка правилно си решила според мен.Мери се по-рядко.По-честото мерене води до вманиячаване и просто за мен няма смисъл.И аз се мерех така през месец.Само си засечи мерките.Другото което исках да ти кажа относно че неискаш да сваляш гърдите жените като започнем да отслабваме първо там сваляме мойте също се стопиха много ме е яд ама няма начин
Отговори с цитат
  #1136  
Стар 6th April 2010, 19:34
esi esi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 3
По подразбиране

Olq_ua, аз не пиша във форума, въпреки че от много време го чета, но бих искала да те подкрепя. Шума в ушите и това, че си замаяна може да има много причини. Възможно е дори да си само преуморена или да имаш вирусна инфекция. Когато човек отслабва рязко, имунитета му пада. 10 килограма по-малко са нещо сериозно и мисля, че различните организми реагират различно на такива промени. След около два месеца на Дюкан свалих 10-12кг. Наложи се да ме оперират (не беше планирано) и се оказа, че хемоглобинът ми е 105 (не знам мерната единица), но нормата е 120-160. Никога преди това не съм имала такъв хемоглобин, затова го свързвам с диетата. В нета прочетох, че има храни, които го понижават.(Например зеленият чай, прясно мляко.) Като разбрах, че ми предстои след 10 дни операция, а имам нисък хемоглобин, започнах да пия сок от червено цвекло и да хапвам бадеми, дробчета и т.н. За 10 дни хемоглобинът ми се беше нормализирал и станал 136.
Разбирам колко си мотивирана да продължаваш с диетата поради добрите резултати, но поставяй здравето си на по-важно място. Ако трябва просто намали темпото, като хапваш известно време повече от подходящите за диетата храни. Почини си, пролет е и умората се е понатрупала във всички ни. Пожелавам ти бързо възстановяване и успех с диетите.
Отговори с цитат
  #1137  
Стар 7th April 2010, 07:52
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Здрасти на всички! Аз малко се поизгубих. За празниците не питайте, че даже вчера не знаех какъв ден трябва да ми е. Всичко оплетох като Евитка. И бях спокойна, защото преди празниците бях 78 кг. Обърнете внимание на линийката, нарочно не я местя, за да видите ефекта. Сега не смея да се претегля, защото така се освиних, че не е за разправяне.
Включвам се най-вече заради Оля. Оленце, много хора съвсем погрешно свързват анемията с ниското кръвно. Най-отговорно ти заявявам, че не е така. Няма никакъв проблем да имаш високо кръвно и нисък хемоглобин, както и обратното. Хемоглобинът ти не е в някакви критични стойности, не се шашкай толкова. Еси ти е обяснила доста добре нещата. Лично аз не мисля, че самото намаляване на теглото води до понижаване на хемоглобина. По-скоро е дефицит на определени храни. Сега е сезонът на копривата. Вместо да пиеш медикамент с желязо, яж коприва, и то сурова. Направмена на зелена салата е много пикантна и вкусна. На мен ми е фаворитна. Само да не е от район, където пикаят животни. Не бой се, не пари в устата. Ако не понасяш жаренето по ръцете, обработвай я с ръкавички. После като я омешаш с продуктите за зелена салата и я овкусиш, при разбъркването се намачква и си загубва паренето. Яж дроб в протеиновия ден. И продукти, които имат витамини от група В. Идеята за червеното цвекло е чудесна. Дори можеш да си го стържеш в салатата от коприва. Също жълтъка на яйцето. Във въглехидратния ден включи покълнало жито - един от най-добрите източници на вит. В. Имай предвид, че колкото и желязо да погълнеш, ако щеш арматура да гризеш, без вит. В то не се усвоява. Според мен там е проблемът. Не че не си яла желязосъдържащи храни - все пак ядеш яйца - при диетите не случайно ни предупреждават да пием мултивитамини, ама ние си правим оглушки. Имаш дефицит на витамини. Впрочем пила ли си наскоро някакъв антибиотик? Всички антибиотици "изяждат" вит. В. Шумът в ущите вероятно е от кръвното. Ако имаш високо кръвно, организмът ти е свикнал с него и сега му идва много ниско, докато се адаптира. В промото на диетата се рекламира, че тя оправя високото кръвно. И ако си пиеш хаповете за високо... ще трябва да коригираш дозата - не да ги спираш! - само да я намалиш. Браво за резултатите ти. Не ги предавай сега. Вярно, че човек трябва да си гледа здравето, но с годините все повече се вбесявам на мнения - особено лекарски - които поставят въпроса така: или здравето, или хубава фигура. Т. е. безумие и лекарска безпомощност и безотговорност е двете неща да се противопоставят и да искаш човек да избира между тях. И двете, дедо попе, и двете!!! Още повече, че именно излишните килограми с нищо не помагат на здравето.
Отговори с цитат
  #1138  
Стар 7th April 2010, 08:03
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Дундьо, честито за 78те килограма!
Аз се бях хванала на бас с Даниски че ще си под 80кг на следващото теглене- сега ще и смъкна и последната риза от гърба!
А за освинването не се притеснявай - аз се бях освинила 5 дни - бяхме на почивка в Хърватска - 5 дни ресторант на обяд и вечеря- а готвачът французин- просто магьосник. После бяхме и у свекъра и там се оядохмe. Като се върнах - 2кг в повече. Направо се шашнах - за 5 дни - 2кг
Но днес 2дни по-късно ( сега съм на твоя житен режим) пак съм толкова колкотo бях преди празниците 60,8кг
Отговори с цитат
  #1139  
Стар 7th April 2010, 08:19
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Здрасти, Пини! Таман се засилих към другия форум да ти искам чехлите, обаче не ме пускат да вляза. Регистрирах се, ама още не става. Не ми е активиран акаунтът, доколкото разбирам. И сега не знам да чакам администраторът ли да я свърши тая работа, или аз нещо не съм донаправила като хората. Още предната седмица щях да се фукам - кой сега е № 1 - обаче на работа ме засилиха в подкрепление на друг отдел и въобще не смогнах да се примъкна до компютър поне да ви изчета. Сега пък не съм толкова възторжена, защото след празниците не смея да се претегля въобще. Хич не ща да знам в момента.
Отговори с цитат
  #1140  
Стар 7th April 2010, 08:26
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

претегли се непременно! Това е много важно- освен това дори и да си качила като мен 2кг - виж че за 2-3 дни се смъкват. Важното е да знаеш срещу какво се бориш. Като се предприемат мерки на време - килограмите бързо се свалят
За другия форум - да - това е нормално- до довечера ще ти е активиран акаунта
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:41.