IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 22nd January 2009, 17:31
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

оооо, арт деко и пупааа
Отговори с цитат
  #12  
Стар 23rd January 2009, 19:21
dtodorova dtodorova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 2
По подразбиране

Пигментите на МАК -- продават се по един цвят, другия вариант е дуото ХИП на Лореал, аз съм много доволна, защото това с палитрите си е точно така ...
Отговори с цитат
  #13  
Стар 23rd January 2009, 23:37
Аватара на Allure_
Allure_ Allure_ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 1 270
По подразбиране

Взех на една приятелка точно в предпочитаната от теб гама на Isadora.Много ги хареса.
Ето ги тук,но в друг цвят:
http://www.olcombg.com/isadora/catalog/eyes/10.php
Има и с по 4 цвята :
http://www.olcombg.com/isadora/catalog/eyes/9.php

Продават ги в Бонжур,около 30лв струват.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 24th January 2009, 21:23
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Момичета, след акто ми казахте толкова полезни неща и аз реших, че ще ида в Бонжур да си взема нещо наистина хубаво. Но познайте какво стана...
Толкова се въодушевих, че отидох и от кварталния магазин си взех едни блестящи на Impala, които нямат нищо общо с тези сенки, които аз търсих. Поне си начесох крастата и сега като ида в Бонжур ще внимавам повече.
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 26th January 2009, 09:16
Аватара на kukli4ka
kukli4ka kukli4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 430
По подразбиране

Чифели имат страхотни сенки, прахообразни, хамелеон и каквито цветове ти душа иска.Цената също е поносима 8-9 лв за цвят. Но са много рентабилни, можеш да ги ползваш цяла година.
__________________
Ако искаш да видиш пеперуда,трябва да изтърпиш много гъсеници!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 26th January 2009, 09:33
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Да, да, съгласна !
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
  #17  
Стар 8th February 2009, 12:39
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

аз съм маниак на тема сенки и гримове изобщо, купувам ги на кило)) случвало ми се е от любим цвят да имам на 4-5 фирми, имам цвета, но ми харева в магази на и пак купувам, с червилата е същото. за блястящи и перлени сенки няма по-добри от тези на чифели, ползвам ги основно..други сенки , от които съм очарована, са сенките - мус на белл. много са гъсти и трайни и перлените им нюанси стоят наситина такива. общо взето съм установила, че сенките , които са твърди ( като в палитра, а не на прах или въпросният мус) , в кутийката и като мацнеш на ръката са перлени, но на окото изобщо нямат такъв ефект...затова и почти не купувам такива, с единични изключения. виж сенките ,които имам с цел опушен грим и са матови, са друга тема. те са повече по кутийки и са твърди.
скоро реших да пробвам и си купих една основа за падащи сенки на севънтийн и съм много доволна. маже се клепача преди сенките и гримът ми издържа значително повече...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 1st March 2011, 23:44
Аватара на pink_girl
pink_girl pink_girl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 24
По подразбиране :)

Аз съм същия маниак на сенки, купувам каквото видя, сега съм си набелязала една палитра която все още нямам на Лолипоп. Страхотна е смо топлата гама цветове и всички са с блясък, направо съм влюбена в нея http://lollipopcosmetics.com/index.p...&product_id=51
Отговори с цитат
  #19  
Стар 1st March 2011, 23:44
Аватара на pink_girl
pink_girl pink_girl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 24
По подразбиране :)

Аз съм същия маниак на сенки, купувам каквото видя, сега съм си набелязала една палитра която все още нямам на Лолипоп. Страхотна е смо топлата гама цветове и всички са с блясък, направо съм влюбена в нея http://lollipopcosmetics.com/index.p...&product_id=51
Отговори с цитат
  #20  
Стар 2nd March 2011, 00:46
Аватара на eva37
eva37 eva37 не е на линия
Member
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 80
По подразбиране Re: :)

Цитирай:
Първоначално написано от pink_girl
Аз съм същия маниак на сенки, купувам каквото видя, сега съм си набелязала една палитра която все още нямам на Лолипоп. Страхотна е смо топлата гама цветове и всички са с блясък, направо съм влюбена в нея http://lollipopcosmetics.com/index.p...&product_id=51
Цитирай:
Първоначално написано от pink_girl
Страшна фенка на грима съм, имам голяма колекция палитри сенки и ружчета на лолипоп....
Не си ли противоречиш?
__________________
Всички жени по своята същност са ангели, но когато им прекършат крилата се налага да летят на метла.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Модернисенкизаочи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:08.