IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 17th September 2012, 11:05
ekaterina_kokushkina ekaterina_kokushkina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 6
По подразбиране предложение за туристическа обиколка

Аз също се интересувам от темата, защото майка ми работи с чужденци и все се чуди какво да ги прави, за да ги забавлява докато са в София. Обзалагам се, че повечето от вас познават града си изключително добре, но като дойде един такъв момент, изключвате и не можете да се сетите за повече от 2-3 обекта. Намерих една много готина инициатива на доброволци, които правят безплатни туристически обиколки из София (може да има такива и в други градове, но не съм сигурна, четох някъде и за Плевен). Готиното е, че говорят английски, могат да предложат места, за които иначе не бихме се сетили, пък и е безплатно!!! Дано да съм ви била от полза.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 18th September 2012, 15:44
Emma83 Emma83 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 22
По подразбиране

Тя София не е много за показване. Единственото от което могат да се впечатлят чужденците са планините ни, както разбира се и родната простотия.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 21st September 2012, 22:56
el1nor el1nor не е на линия
Moderator
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 23
По подразбиране

Аз днес се възползвах от тази визита на София с доброволци....всъщност всеки ден в 11 и 18ч. има разходка из града водена на ангийски, организирана от Информационен център Сф и е доста интересно дори за хора, които живеят там...момчетата "гидове" влагат доста чувство за хумор в разказите си за различни случки покрай паметниците А гостенката ми - италианка остана наистина очарована, така че горещо препоръчвам
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КъдебихтезавеличужденецзадапредставитеСофия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:33.