IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2531  
Стар 3rd February 2013, 19:01
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

ААА нелс..ша ма извиняваш ама нямам риплинг..Напротив...Докт..ръ каза,че виждал течности,пита ме дали съм имала хематоми..И каза ,че явно не са се разнесли...Нем болки бе..че..в смисъл от време на време нещо си,,ама нормално...Спя си по корем..нем болки*ама има си начин,,гушкам възглавето*...Срастване не усещам...ама белезите са.....мамата си ....дебели като кутре и кафяви...,точно на гънката.Ама нали си нося сютиен сиските ми не са слезнали...Стоят си вирнатки и ,така ми се вижда разреза,,,,
Отговори с цитат
  #2532  
Стар 3rd February 2013, 20:10
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от hera Виж мнението
babyface79-Отиваш при личния д-р и искаш да ти пусне профилактичните изследвания,които ти се полагат за тази година.Така ще остане да платиш само няколко,които не влизат в този списък.
Понеже съм блондинка, да ми го обясните пак
Личната няма ли иска да види изследванията, след като са готови и да ги вземе ? Като и ги вземе, тя какво ще занесе на хирурга си ?
Отговори с цитат
  #2533  
Стар 3rd February 2013, 20:52
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Това с личния лекар е много относително. По принцип всички имаме право на изследвания по здравна каса веднъж годишно. Друг е въпросът дали личната ще даде направление, когато става въпрос за "разкрасяваща" процедура.... т.е. това, което искам да кажа с толкова много приказки е... отиваш при личната и й казваш "гледай сега... аз ще си правя цици, но ти така или иначе имаш бол направления за профилактични изследвания, които никой никога не си прави, така че дай едно и си трай" ... ако ви се получи супер... ако не здраве да е.
Отговори с цитат
  #2534  
Стар 3rd February 2013, 21:12
babyface79 babyface79 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 15
По подразбиране

Абееее, мислих го и аз това с личния за изследванията, ама... моят личен е приятел на бившето ми гадже и хич, ама хич не ща да разбира, че ще се тунинговам Иначе ще ми даде направление без проблем, но се чудя как да му пробутам списъка с изследванията...
Отговори с цитат
  #2535  
Стар 3rd February 2013, 21:26
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

И аз затова разпитвах. Не ми се иска да се разчуе преди да съм се оперирала, пък и съм от малък град ...
Отговори с цитат
  #2536  
Стар 3rd February 2013, 22:21
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от babyface79 Виж мнението
Благодаря ви за гостоприемството Сега като гледам снимките на момичетата с по 290 кубика хич не ми изглеждат малки. Но е може би защото си нямам почти нищо като старт А аз наистина съм доста слаба, подгръдната ми е 71 см, пускам и снимка, за да видите за какво телосложение става въпрос. Забравих да питам доктора, пък и той нищо не каза, какви ще са имплантите - soft touch или cohesive gel. Поне аз това виждам в таблицата на Natrelle като варианти. Кое е по-доброто? И още един въпрос към момичетата, които са се оперирали при Стоянов. Къде си правихте изследванията? Виждам, че кръвните могат да се направят и при него срещу 230 лв. По-скъпо ли е или по-евтино в сравнение с цените в другите лаборатории?
Аз те съветвам да попиташ за следващия размер 335 МФ, имаш място да ги събереш . Аз съм с твоята подгръдна и 420 сс събрах и виждам , че може мъничко още да разширя основата. На момичето, което публикува снимките гърдите са хубави и симетрични, но според мен биха били още по- добре с импланти с по-широка основа. Мисля, че и Стоянов ще се съгласи.
Отговори с цитат
  #2537  
Стар 4th February 2013, 06:45
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Дами, много пишете Снощи не можах да публикувам пост, но пък накарах ММ да ме снима, че не се бях снимала от месеци (да не се ядосвам). Та да речем, че очеизвадната асиметрия не е чак толкова забележима, но това не ме прави по-малко ненавиждаща НГ.
Някой ден, като се научат да сменят кръгли с анатомични без да се налага много по-голям кубик, ще ги подменя.

И да кажа, че не съм фен на големите, но съм с 400 (Cveti ) и както eliii-то написа, с дрехи даже не личат. Пък съм с подгръдна 70, кинта и двайсе (160см/46кг).
Отговори с цитат
  #2538  
Стар 4th February 2013, 09:32
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Ето на Таня (това е лично мнение и не го натрапвам като меродавно) ми се струва, че има прекалено голямо разстояние между гърдите и това е можело да се избегне с по-широка основа на имплантите.... дори и да са били същия кубик.
И аз мисля така, но има и още нещо в случая - зърната. И аз съм като нея - зърната ми са по-настрани (т.е. навън) по принцип и сега ми сочат настрани (не са центрирани като нейните, но разстоянието между гърдите ми е по-малко). Т.е. за да е центрирано зърното (ляво-дясно; не горе-долу) в такива случаи, и да е малко разстоянието по средата - това означава, че гърдите трябва да излизат доста настрани (към мишницата), а това си пречи малко или много. Та, ни така, ни иначе ... при тази анатомична особеност.
Отговори с цитат
  #2539  
Стар 4th February 2013, 09:36
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джуфи Виж мнението
е че яз кво ти казвам...много е...и не са се разнесли....не нормално нал така??
Иии, Джуфе, харесай си ги най-накрая и ша са разнесат хематомите ...
Уф, ама питай док наистина. И все пак този на ехографа щеще да ти каже, ако имаше нещо спешно за правене мисля.
Отговори с цитат
  #2540  
Стар 4th February 2013, 09:38
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vanessa01 Виж мнението
Аз те съветвам да попиташ за следващия размер 335 МФ, имаш място да ги събереш . Аз съм с твоята подгръдна и 420 сс събрах и виждам , че може мъничко още да разширя основата.
Тя няма гърди бе жена... ти си с 420 ма си имала цица бол преди мамото, нали? Разликата между 290 и 335 е нищожна, но все пак не се давайте за пример, още повече ако стартът ви не е близък до нейния.

Последно редактирано от lily.ana : 4th February 2013 на 09:41
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:13.