IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #151  
Стар 19th January 2014, 03:35
andis andis не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 1
По подразбиране

ами аз малко късно се включвам темата ,не съм запозната с форума,но се интересувам от лифтинга който си е правила Теди,но не видях снимки
Отговори с цитат
  #152  
Стар 13th March 2014, 14:52
dalida66 dalida66 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 1
По подразбиране

здравейте, правил ли си е някои склуптра? Доволни ли сте? Къде си я правихте? колко струва? много се чудя за тази процедура, аз съм на 47 г. и дали ще има ефект?
Благодаря предварително на всички.
Отговори с цитат
  #153  
Стар 21st March 2015, 17:06
мъни мъни не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 42
По подразбиране fejslifting

Здравейте! Относно лифтинг на лицето, мога да кажа че направих за втори път веднъж на 39 и сега 2015 /току що се прибрах след процедурата/ Винаги съм вярвала на лифтинга с рязане, правила съм го преди да стане съвсем нужно,когато има малко за работа,така и не става рязко и видимо разликата за околните ,а лицето изглежда свежо , неуморено. Първата операция ми направи покойният вече хирург д-р Бояджиев. Сега открих страхотен екип Д-р Владимир Василев от военна болница-лицево-челюстна хирургия и д-р Христо Лозанов -клиника Дианова .Много прецизна работа,страхотно отношение,добри условия. Не мога да кажа,че съм била в болница,а сякаш на спа, грижи, внимание.У дома съм си с бинт,но нямам болки,а доктора звъни и се интересува как съм,независимо от това, че съм извън клиниката...Така трябва,това са лекари! Ще пусна и снимки само да мине възстановителния период. Препоръчвам ги с две ръце. А д-р Владимир Василев е практикувал дълго при д-р Бояджиев/затова му се доверих,, А д-р Христо Лозанов е практикувал и учил в Барселона при един от най-добрите пластици.
Отговори с цитат
  #154  
Стар 2nd April 2015, 13:27
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
Cool

Цитирай:
Първоначално написано от мъни Виж мнението
Здравейте! Относно лифтинг на лицето, мога да кажа че направих за втори път веднъж на 39 и сега 2015 /току що се прибрах след процедурата/ Винаги съм вярвала на лифтинга с рязане, правила съм го преди да стане съвсем нужно,когато има малко за работа,така и не става рязко и видимо разликата за околните ,а лицето изглежда свежо , неуморено. Първата операция ми направи покойният вече хирург д-р Бояджиев. Сега открих страхотен екип Д-р Владимир Василев от военна болница-лицево-челюстна хирургия и д-р Христо Лозанов -клиника Дианова .Много прецизна работа,страхотно отношение,добри условия. Не мога да кажа,че съм била в болница,а сякаш на спа, грижи, внимание.У дома съм си с бинт,но нямам болки,а доктора звъни и се интересува как съм,независимо от това, че съм извън клиниката...Така трябва,това са лекари! Ще пусна и снимки само да мине възстановителния период. Препоръчвам ги с две ръце. А д-р Владимир Василев е практикувал дълго при д-р Бояджиев/затова му се доверих,, А д-р Христо Лозанов е практикувал и учил в Барселона при един от най-добрите пластици.
Здравей,
радвам се, че си доволна от резултата. Лифтинга, който си направила ендоскопски ли е /с биоразградими пластини/ или пълен СМАС. Аз също съм чувала добри отзиви за въпросния хирург и също съм на мнение, че комерсиалното не означава най-доброто. Притеснява ме фактът че, липсва снимков материал в сайта на ВМА, както и пълен ценоразпис - включващ избор на екип, престой, консумативи, т.н. Ще съм благодарна ако ми пратиш снимки /може и на лични/, както и повечко информация за техниката, която използва д-р Василев.
Отговори с цитат
  #155  
Стар 3rd April 2015, 14:34
мъни мъни не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 42
По подразбиране

Здравей! Лифтинга не е ендоскопски, а класическия. Операцията беше с много добра техника ,добре оборудвана зала. Клиника Дианова,там направих въпросната операция. В екип работят двама хирурзи ,.така даже ми беше по-спокойно, Мога да дам координати, Военна б-ца д-р Василев .и Дианова-д-р Лозанов
/ Ще се опитам да пратя снимки,само да се справя -не знам дали ще мога да кача и пратя/
Отговори с цитат
  #156  
Стар 3rd April 2015, 18:20
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
По подразбиране

Здравей отново!
Защо операцията е извършена в частна клиника? Клиниката във ВМА е много добре оборудвана. На мен лично ми вдъхва респект. Като цяло обаче съм доста разколебана - понеже се вълнувам от липофилинг в областта под очите и мидфейслифтинг /ендоскопски/. Била съм на консултация при двама хирурзи - единият ми препоръча филър и конци, другият - плазмотерапия, конци и ботокс за повдигане ъгълчетата на очите. Останах МНОГО разочарована и от двамата. Не бих прибягнала до ботокс, не го одобрявам, плазмотерапия съм правила и честно казано ефекта беше минимален. За конците мненията са доста противоречиви от към съотношение цена/ефект/дълготрайност.
Преди време Теди си прави ендоскопски мидфейслифт при И. Стоянов. Ефектът беше поразителен. УАУ !!! Той ми е единият фаворит. В момента търся други мнения за по-обективна оценка.

Последно редактирано от Beauty_on_Duty : 3rd April 2015 на 18:25
Отговори с цитат
  #157  
Стар 3rd April 2015, 19:21
мъни мъни не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 42
По подразбиране

Здравей! Относно ендоскопския лифтинг,не се навих защото доктора ми обясни подробно и се спрях на класическия. Имам приятелка ,която направи при Стоянов ендоскопски и само след 2м се влошиха нещата.увисна сякаш нищо не е правила..само олекна с голяма сума.. Тя самата и сега казва че никакъв ефект няма от него. Против ботокса съм и всякакви филъри защото разпъват кожата и не се резорбират напълно. ..и ставаш издунден... Пълниш, ,разтягаш , уголемяваш и т.н Метода с конците- от 1 до 3г... да -ама не, за да има ефект трябва да се подсилва с нови конци между поставените и си вечния пациент.
Базата в Дианова е по-добра ,затова там се проведе операцията. Малко е остаряла техниката във военна. Но ,то са важни и ръцете на хирурга, затова е важно добрия избор. Мнението ми е базирано на опита и добрия резултат.

Последно редактирано от мъни : 3rd April 2015 на 19:42
Отговори с цитат
  #158  
Стар 3rd April 2015, 19:53
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
По подразбиране

Благодаря за бързия отговор,
аз също съм против всички нови "революционни" методи. Еуфорията около тях е просто добре подплатен маркетинг, който не е съизмерим с резултата. Виждала съм поставени конци - зъбчати и линейни в комбинация, ефект има но реално за 6-8 месеца. Каква е пълната цена на твоя лифтинг, ако е неудобно да се коментира във форума, пиши ми на лични.
Отговори с цитат
  #159  
Стар 20th June 2015, 13:42
emiliy emiliy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте ! На 2/6/15 си направий фейс лифтинг при др Комитски в стоматологичният факултет към МА (12 етаж-лицево челюстна хирургия). Най-най- добритя и гениален доктор!!!!! Изпива детайлите, много креативен и работи с любов. Операцията беше 6 часа с пълна упойка. Никави болки до този момент. Много добро отношение и грижи. Цените са повече от разумни. Ще отида при него и за операция на корем и бедра! Наистина е страхотен! Ще се опитам да кача снимки. ( Малко ги качих отзад напред,но надявам се ,че ще се ориентирате) Първата снимка е на 10-я ден след операцията.
Attached Images
Тип файл: jpg IMG_1155.jpg (92,5 КБ, 113 views)
Тип файл: jpg IMG_1168.jpg (90,3 КБ, 103 views)
Тип файл: jpg 6a3a836b-595b-4302-86fa-b920196fe551.jpg (2,7 КБ, 103 views)

Последно редактирано от emiliy : 20th June 2015 на 15:03
Отговори с цитат
  #160  
Стар 4th July 2015, 05:49
мъни мъни не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 42
Smile Фейслифтинг

Не бях влизала във форума скоро и останах приятно впечатлена от операцията ви Емили,много добре е станало! Поздравления! Аз вече забравих че съм си правила,нямам болки,опъване почти не се усеща и т.н. всяко чудо за един ден! Ако имате желание може да с е срещнем и споделим някой неща.Трудно ми е на спя по гръб и вече си позволявам на страни,пък дали е редно ..по принцип знам че дори и без операция се мачка и дърпа лицето и не е редно...но пък няма вечно нищо.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Фейслифтинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:27.